Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 19:15:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 322658 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 11, 2007, 16:35:22 »

точно така е Петкова *THUMBS*както ти си решиш да я направиш така ще е  :\не е хубаво постоянно да ти се месят-даже и натози ден НЕЕЕ
дааа
а и не мисля да го позволявам, че да не ме разберат колко съм рогата diablo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 11, 2007, 16:36:20 »

ааа само недейте да започвате още от преди сватбата,че накрая може и да не се стигне до нея blum
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 11, 2007, 19:07:06 »

Абе той кой е по-рогат не се знае! Те свекървите не са ангели небесни, а все ние излизаме виновни когато не сме съгласни с тях. Не е честно!  Mad girl Все ние трябва със тях да се съобразяваме, а те не се чувстват длъжни да уважат нашите представи и желания!  hysteric Аааааааа, няма да я бъде тая работа!  beating
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #153 -: май 11, 2007, 22:51:48 »

Аз дори не виждам защо трябва да сме на едно и също мнение със свекървите--както не сме на едно и също мнение всеки път с майките си. Все пак сме от различни поколения и с различни характери. Не е нужно да се съгласяваме с всичко, но има и дипломатични начини, по който можем да изразим своето мнение. Ех, някой път ще се налага и да си замълчим...но важното е да има мир и разбирание в семейството (все пак са майки на съпрузите ни).
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 11, 2007, 23:05:56 »

 Bravo дипломация му е майката... Girl_sing Girl_sing
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 11, 2007, 23:11:38 »

Аз дори не виждам защо трябва да сме на едно и също мнение със свекървите--както не сме на едно и също мнение всеки път с майките си. Все пак сме от различни поколения и с различни характери. Не е нужно да се съгласяваме с всичко, но има и дипломатични начини, по който можем да изразим своето мнение. Ех, някой път ще се налага и да си замълчим...но важното е да има мир и разбирание в семейството (все пак са майки на съпрузите ни).

То за дипломатичните начини разбира се че ги има (и така е редно), но на никого досега не съм мълчала и не мисля тепърва да започвам. Мълчанието е знак на съгласие и примирение, а аз не виждам защо трябва да се съгласявам и примирявам с неща по които може да бъден намерен консенсус и да бъден направен компромис и от двете страни. Това е което ме дразни: че почти винаги се очаква компромисът да идва само от наша страна и почти никога от тяхна.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 12, 2007, 21:08:22 »

замислих се ,че вече след сватбата е "редно" да я наричам мамо.......но как да ми се извърти езика да го изрека-незная :\не че е задължително по този начин да я наричам,но....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 13, 2007, 16:30:32 »

замислих се ,че вече след сватбата е "редно" да я наричам мамо.......но как да ми се извърти езика да го изрека-незная :\не че е задължително по този начин да я наричам,но....

Сиска, ако ти е по-лесно може да й казваш по име, стига тя да няма нищо против!!! good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 13, 2007, 16:40:43 »

Аз лично мисля и след сватбата да продължа да викам на свекърва си по име, защото никога няма да я почувствам като майка. А моята майка ми е прекалено близка и специална, за да удостоя някой друг с това така мило обръщение "мамо".  girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 13, 2007, 16:45:01 »

Аз лично мисля и след сватбата да продължа да викам на свекърва си по име, защото никога няма да я почувствам като майка. А моята майка ми е прекалено близка и специална, за да удостоя някой друг с това така мило обръщение "мамо".  girl_in_love

Това все едно аз съм го казала, много съм съгласна!!! Bravo Bravo Bravo good
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 13, 2007, 16:49:30 »

Аз лично мисля и след сватбата да продължа да викам на свекърва си по име, защото никога няма да я почувствам като майка. А моята майка ми е прекалено близка и специална, за да удостоя някой друг с това така мило обръщение "мамо".  girl_in_love

Това все едно аз съм го казала, много съм съгласна!!! Bravo Bravo Bravo good

напълно съм съгласна с вас аз също не бих могла да кажа ^мамо^ на някоя друга колкото и да се разбираме добре и колкото и да е добра аз си имам една мама и тя ще баде винаги само една
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 13, 2007, 18:20:07 »

 И аз така, но моята каза че не държи да им казвам мама и тати, но ще видим след сватбата да не и дойде нещо друго на ума. Но пък при мен има и друго, дъщеря и почина преди 5 г. и си мисля, че може да и е приятно да и казвам мамо, ама как да ми се изкриви езика. Аз затова искам на сватбата да кажа няколко мили думи, че да разчуствам и моята майка и неговата майка good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 14, 2007, 08:23:42 »

Аз лично мисля и след сватбата да продължа да викам на свекърва си по име, защото никога няма да я почувствам като майка. А моята майка ми е прекалено близка и специална, за да удостоя някой друг с това така мило обръщение "мамо".  girl_in_love
абсолютно си права prin4ipessa
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 14, 2007, 08:34:48 »

Аз лично мисля и след сватбата да продължа да викам на свекърва си по име, защото никога няма да я почувствам като майка. А моята майка ми е прекалено близка и специална, за да удостоя някой друг с това така мило обръщение "мамо".  girl_in_love
и аз съм на същото мнение, даже съм уведомила  blum родителите на половинката, че нямам никакво намерение да ги наричам мамо и татко, както и половинката няма да нарича така моите родители. Ако искат да се сърдят, аз си отстоявам позициите и мнението  Wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 14, 2007, 14:10:36 »

Ох да ви кажа страшно ме мъчи тази мисъл,че трябва да наричам друга жена освен майка ми -МАМО!!!Незнам как ще го направя, а ще трябва да го направя!!!Не че не се разбирам със свекърва ми и че не я чувствам близка,но....мнооого ще ми бъде трудно!!! Girl_sing
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines