Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 18:34:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 322634 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 09, 2007, 10:29:55 »

С моята за сега всичко е ОК  Bravo
Жената е много точна и се разбираме идеално. Но има и такъв момент, че не се и виждаме - работи далече.
За сватбата каза каквото си решите и както си го направите - само покана да ми пратите Wink
Дано ни останат същите отношения както до сега. А и свекъра и той душица.
За сега нямам оплаквания - пу пу пу  smile


дай Боже всекиму  blum blum blum много е хубаво, когато се разбирате и няма дрязги  good 
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 09, 2007, 15:50:00 »

Да дай Боже всеку му!!!
Аз въпреки,че се разбирам със свекърва ми/засега/,покрай сватбата имаме някой пререкания!!!В никакъв случай немога да кажа,че се караме,но се получават някои дразги!!!Моето обяснение по въпроса е следното...Пожеже на моето момче братму се е женил преди няколко години и ...абе с две думи струва ми се,че сравнява нещата и си мисли,че ще бъде същото!!!Не че не харесвам тяхната сватба,напротив страхотна е-гледала съм я,но някакси...ние сме различни хора,харесваме различни неща и смятам,че е съвсем нормално и сватбите да са различни!!!Ох незнам!!!
Съжалявам,ако съм ви отегчила,просто искам да чуя странично мнение!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 09, 2007, 16:01:18 »

Да дай Боже всеку му!!!
Аз въпреки,че се разбирам със свекърва ми/засега/,покрай сватбата имаме някой пререкания!!!В никакъв случай немога да кажа,че се караме,но се получават някои дразги!!!Моето обяснение по въпроса е следното...Пожеже на моето момче братму се е женил преди няколко години и ...абе с две думи струва ми се,че сравнява нещата и си мисли,че ще бъде същото!!!Не че не харесвам тяхната сватба,напротив страхотна е-гледала съм я,но някакси...ние сме различни хора,харесваме различни неща и смятам,че е съвсем нормално и сватбите да са различни!!!Ох незнам!!!
Съжалявам,ако съм ви отегчила,просто искам да чуя странично мнение!!!

нормално е да имате пререкания покрай сватбата !!! а и вече като са минали по този път си мислят , че знаят всичко !!!!! lol)))
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 10, 2007, 14:39:57 »

Понякога и аз си мисля,че е точно така!!!Но нямя как хората са различни!!!Поне съм на 100% убедена,че моята свекърва е добронамерена!!!Сегурна съм,че е така,защото иначе пък много ми угажда!!! diablo
Активен
selin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 11, 2007, 11:15:56 »

С моята бъдеща свекърва още не сме се имали дразги, но не го изключвам ,че ще стане някой ден.Така мисля,защото много от неините действия,мнения и поведения хич,ама хич не ми харесват. nea Но за сега не ме е засегнала мен пряко за нещо и аз си мълча и да гледа да не ме засяга  beating
Така стоят нещата за сега и при мен, но покрай организацията на  сватбата могад да се получат малки дразги все пак имаме много различни виждания. hysteric
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 11, 2007, 11:55:14 »

И може би е нормално да се получават,защото все пак сме различно поколения,а пък и няма двама абсолютно еднакви човека!!!Важното е нещата да минават гладко,без да се стига до разправии!!!Трябва да ги уважаваме,защото все пак са майки на нашите обичани половинки!!! heart
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 11, 2007, 11:58:57 »

Аз да се похваля, точно за сватбата свекървата изобщо не ми се меси, само казва както искате така правете, най-важното е да прекарате страхотно този ден. Направо съм приятно изненадана от нея, за разлика от майка, която по сто пъти на ден ми звъни от Италия и говорим по един час кое как ще бъде Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 11, 2007, 12:01:14 »

Ох, блазе ти за свекървата!  girl_in_love Дал Бог и на нас такива свекърви, но не всеки е благословен с такова щастие.  priest
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 11, 2007, 12:04:33 »

Ами по-добре да се разбираме с тях, но бъди сигурна, че ако живеехме заедно нямаше да ми е блазе }:->А сега няма за какво да се караме, всяка си е господарка на нейната си къща beating
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 11, 2007, 12:09:17 »

Аз да се похваля, точно за сватбата свекървата изобщо не ми се меси, само казва както искате така правете, най-важното е да прекарате страхотно този ден. Направо съм приятно изненадана от нея, за разлика от майка, която по сто пъти на ден ми звъни от Италия и говорим по един час кое как ще бъде Bravo
Bravo И моята не ми се меси и съм много щастлива отн този факт-малко няма да се разберем за тяхното облекло,нно пък в крайна сметка те се излагат,а и както й е удобно така да се облече
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 11, 2007, 12:12:07 »

Ами относно облеколото, съм им казала и на двамата - на свъсъра и свекървата, че ще ходим с тях като си избират, за да проконтролирам работата, но знам ли ги може и да ме изненадат и да си купят нещо. Но както казваш ти - те се излагат не ние. А моите родители определено ще са на ниво good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 11, 2007, 12:12:17 »

на мен също свекити не ми се бърка за сватбата, единственото което каза 4е трябва да има задължително е църковния брак и ще го има ина4е не се меси, не т.е веднъж ме подразни когато каза от вас бащати ще те изкара с икона (това го бех споменала в една от темите), но няма да стане  beating
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #147 -: май 11, 2007, 13:11:10 »

е защо така ти е казала?аз нещо не разбрах,в смисъл такъв че баща ти те обожава ли....направила е някакво сравнение?
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 11, 2007, 16:32:31 »

е защо така ти е казала?аз нещо не разбрах,в смисъл такъв че баща ти те обожава ли....направила е някакво сравнение?
о не никакво сравнение, просто жената е вярваща и държи баща ми да ме изведе с икона от вкъщи, но ние не жалаем, и съм му казала на милото, че аз се оправям с моите родители а той с неговите иначе аз ако и кажа НЕ скандалчето ще е спретнато 100%
но както казах това си е моята сватба и няма да позволя на никого да ми казва какво да правя  Mad girl

нали, така си е момичета !!!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 11, 2007, 16:34:08 »

точно така е Петкова *THUMBS*както ти си решиш да я направиш така ще е  :\не е хубаво постоянно да ти се месят-даже и натози ден НЕЕЕ
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines