Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 04:34:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 322292 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 05, 2007, 22:51:40 »

само свекървате да не ти вдигне мерника от сега че.......... diablo
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #121 -: май 05, 2007, 22:54:32 »

само свекървате да не ти вдигне мерника от сега че.......... diablo
 
абе тя не че ми го е вдигнала,но много се различаваме една от друга - тя е доманикя ,аз съм кариеристка и тя не може да го преглътне :danceg:Прекалено сме различно :girlsigh:Иначе се разбираме.Но аз още от началото съм ги сплашила и със свекър ми не смеят и дума да ми кажат Mad girl
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 05, 2007, 22:56:27 »

ти си за възхищение за тази смелост която си проявила god god :god:добре че моята е на 200 километра и рядко се виждаме може би и за това се разбираме girl_wink
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #123 -: май 05, 2007, 23:09:54 »

ти си за възхищение за тази смелост която си проявила god god :god:добре че моята е на 200 километра и рядко се виждаме може би и за това се разбираме girl_wink
 
блазе ти Girl_sing
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 06, 2007, 00:33:17 »

 Mad girl И моята свекърва много обичаше да си казва мнението, така да се каже да дава акъл, а аз много мразя някой да ми се меси. Но за толкова време ясно съм показала, че не обичам някой да ми казва какво да правя и тя дори беше казала на майка, че не съм обичала никой да ми се меси. Още като станахме гаджета с моето мило и някой познати ме предупредиха да внимавам с майка му. Но нали знаете приказката, че всеки си намира майстора good. Никога не сме се карали, но тя си знае, че с мен не бива да се заяжда, защотооооооо diablo
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 06, 2007, 13:58:03 »

С моята бъдеща свекърва още не сме се имали дразги, но не го изключвам ,че ще стане някой ден.Така мисля,защото много от неините действия,мнения и поведения хич,ама хич не ми харесват. nea Но за сега не ме е засегнала мен пряко за нещо и аз си мълча и да гледа да не ме засяга  beating
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #126 -: май 06, 2007, 21:02:58 »

С моята бъдеща свекърва още не сме се имали дразги, но не го изключвам ,че ще стане някой ден.Така мисля,защото много от неините действия,мнения и поведения хич,ама хич не ми харесват. nea Но за сега не ме е засегнала мен пряко за нещо и аз си мълча и да гледа да не ме засяга  beating
   
и аз бях сигурна,че няма да има проблем с нея защото тя е тиха женица и постоянно нещо си говори,а никой не я слуша и горе долу в семейството им всеки си прави каквото си поиска :laugh:С две думи - струваше ми се безгласна буква,но уви...с наближаването на сватбата с всеки изминал ден се убеждавам ,че не е така :(Стига се дори и до преки сблъсъци между нас двете - но добре ,че милото винаги е на моя страна :girl_in_love:иначе не знам какво щях да правя Girl_hide
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 07, 2007, 06:43:22 »

аз се разбирам сравнително добре (засега ) със свекървата. Виж, със свекъра малко проблеми си имам  girl_impossible , но въобще нямам намерение да се давам  blum  Отстоявам си мнението до дупка и въобще не ме интересува кой, какво, защо, как и кога  NO стига единствено половинката да е зад гърба ми и да ме подкрепи  smile не че не сме се дрънкали и без намесата на моето момче  laugh
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #128 -: май 07, 2007, 06:48:52 »

ех,момичета,мъжете ни винаги трябва да са на наша страна!аз нямам свекърва,но със свекъра ми се разбираме чудесно,да чукна на дърво!да знаете-няма такъв човек-много е разбран и добър и съм мнага привързана към свекър ми и сестрата на мъжа ми!
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСЕКИ ДА Е ТАКА!!!!!!!!!!!! good
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #129 -: май 08, 2007, 16:49:45 »

аз се разбирам сравнително добре (засега ) със свекървата. Виж, със свекъра малко проблеми си имам  girl_impossible , но въобще нямам намерение да се давам  blum  Отстоявам си мнението до дупка и въобще не ме интересува кой, какво, защо, как и кога  NO стига единствено половинката да е зад гърба ми и да ме подкрепи  smile не че не сме се дрънкали и без намесата на моето момче  laugh

И аз съм така .Не сме се дрънкали много ,ама не сме на едно мнение в повечето от случаите ,а всеки си държи на неговото и не се дава  angry  .При мен повечко е на инат де ,ама вече започвам да се чудя аз ли се женя,той ли..... pardon
« Последна редакция: май 08, 2007, 16:51:30 от darning » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 09, 2007, 06:58:08 »

Ох, момичета, и мойта свекърва не е лесна. Не че е лоша жената, но е директорка в детска градина и свикнала все да раздава заповеди наляво надясно и иска само нейната дума да се чува. Аз пък си падам малко доста свободолюбива и дори малко опърничава и честно казано нейния подход хич не ми се нрави. Досега все съм се мъчила да се съобразявам с нея и да запазвам добрия, учтив тон дори когато много се издразня на някой неин коментар, но усещам, че с напредването на подготовката за сватбата вече нервите ми няма да издържат и ще се стигне до дразги и конфликти. Няма да се примиря тя всичко да определя.  Mad girl
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 09, 2007, 07:45:11 »

 с моята се опитвам да се  разбирам, ама все нещо не съм направила както трябва Girl_sing

« Последна редакция: май 09, 2007, 08:11:00 от solecito » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 09, 2007, 08:18:23 »

с моята се опитвам да се  разбирам, ама все нещо не съм направила както трябва Girl_sing


Не се притеснавай.Рядко се намират такива дето да са доволно от теб.Повечето си мислят че синчето им не получава достатъчно! pleasantry pleasantry
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 09, 2007, 10:24:03 »

С моята за сега всичко е ОК  Bravo
Жената е много точна и се разбираме идеално. Но има и такъв момент, че не се и виждаме - работи далече.
За сватбата каза каквото си решите и както си го направите - само покана да ми пратите Wink
Дано ни останат същите отношения както до сега. А и свекъра и той душица.
За сега нямам оплаквания - пу пу пу  smile

Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 09, 2007, 10:25:56 »

пу пу good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines