Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 09:52:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: [1] 2 3 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 319043 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: август 31, 2006, 15:33:11 »

Аз за съжаление нещо не мога да се разбирам с нея!!!  sad

Сега е при нас, но всичко ми мести и подрежда, даже спалнята поправя, като я застилам сутрин и като се прибера е по друг начин!!! Oh my ...

А не искам да се карам с нея, милото и без друго му идва в повече, трябва да балансира между мен и нея и съответно моли мен за повече търпение и толерантност, но... всичко си има граница и мярка!!! beating Понякога направо неиздържам!!! cray stop

Тя пък решила, че имам нещо против нея и т.н....  ОХ.... cray cray cray
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #1 -: август 31, 2006, 15:39:25 »

Прекрасно се разбираме, обичаме, уважаваме, чуваме се почти всеки ден и като цяло двете общуваме много повече отколкото мъжа ми с нея  heart heart Просто сме един тип хора и за много неща имаме общи възгледи.

И все пак-въпреки всичко-младото семейство трябва да живее самостоятелно и нищо на света не може да ме убеди в обратното  crazy crazy Тогава и да не се разбирате пак е по-лесно  good good
Че някои мами хич не се усещат  beating beating, тъй че по-далече bye bye
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 31, 2006, 16:00:21 »

Точно това е, хич не се усеща, че ни пречи!!! mega_chok
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #3 -: септември 01, 2006, 09:27:12 »

Това е много болна тема и за мен. Не мога да ги разбера това свекървите....Докато  бяхме гаджета всичко беше наред, бях най-хубавата на света, най-добричкана....изобщо нямаше втора като мен. А след сватбата какво се пречупи -незнам :'(много гадно....Дори сме си разменяли на два пъти любезности. Не ни се меси, но ми се струва, че опитваше да настройва съпруга ми срещу мен. Той слава Богу е много свободолюбив и не оставя някой, било то и майка му, да му налагат някакви норми на поведение и т. н. Усещах такава една завист от факта, че момчето й се уважава и разбира повече с моите родители-луда работа crazy crazy и да се опитвам не мога да я разбера. После се роди дъщеря ни-никога не ме попита имам ли нужда от помощ.... cray -коментара беше, че аз не съм и позволявала...и такива дивотии. Яни е вече на 3г. и 4м-и за първи път я взе да я гледа докато е във ваканция!! Това нормално ли е? Да обръща повече внимание на другата си внучка, а на нашата мъничка не....Направо ще се пръсна от яд! diablo Но да са живи и здрави-родили са и са отгледали нашите приказни съпрузи! Свършили са поне една добра работа!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 01, 2006, 09:39:53 »

Ох, Яни мила!!!
Колко хубаво си го написала!!! И при мен беше така! До вчера вечерта!!! В мое присъствие взе да пита моето слънце, дали ще можел да живее с мен, взе да му казва, че съм го командвала, че съм щяла да му се кача на главата...!!! Oh my ... Божеееееее, а иначе и аз бях
....бях най-хубавата на света, най-добричкана....изобщо нямаше втора като мен. А след сватбата какво се пречупи -незнам :'(много гадно....

Направо исках да с еотвори земята и да потъна, много обидно ми стана и много ме заболя!!! cray cray cray
Но моята половинка застана зад мени ми каза да не се притеснявам, а на нея да не ни се бърка и че ни пречи само!!! beating

Но...
Но да са живи и здрави-родили са и са отгледали нашите приказни съпрузи! Свършили са поне една добра работа!!
(макар че не го мисля наистина  blush diablo diablo diablo)
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #5 -: септември 05, 2006, 08:17:52 »

Да си го кажем откровено - има и свекърви, които са направо  diablo Съвсем благородно завиждам на всички, които са съумяли да изградят отлични отношения!  hiphip Кажете само рецептата за успеха ви!  blum Wink
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #6 -: септември 05, 2006, 09:40:41 »

Аз лично се разбирам бих казала чудесно със свеки  heart heart heart

Може и да е лицемерно, може и да е малко пресилено, но по този начин определено е по-леко ;-)

Предполагам, че всичко това се дължи на горчивия опит, който и двете с нея сме натрупали в миналото. Тя е минала през един доста несполучлив брак на съпруга ми, а аз от своя страна съм преживяла една също не много удачна дългогодишна връзка от където в последствие сме си извадили поуки ;-) 

Хубавото е, че и двете сме осъзнали, че е излишно да нажежаваме и без друго натовареното ежедневие и сега си живеем в мир и разбирателство  Dance Помагаме си в домакинството (макар и да не живеем заедно), ходим на покупки заедно, консултираме се взаимно по различни "женски" въпроси, дори си организираме еъвместни екскурзии за по два, три дена ;-)

А може и да е защото аз съм разделена с моята майка (аз съм в Гърция, а мама е в България), а тя пък си няма дъщеричка и по този начин да се опитваме да компенсираме...........

Всъщност няма значение защо, по-важното е че всичко между нас е наред (или поне за сега) :-)))))))))
Активен
iliana
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #7 -: септември 05, 2006, 09:57:13 »

УФФФФФФ аз лично въобще не се разбирам...........ама хич........ diablo diablo diablo
занимавах се, трових се и няма и няма....накрая ми писна и взех да не й обръщам внимание.... bad
Добре, че живеем на далече....иначе.... hysteric
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #8 -: септември 05, 2006, 10:33:41 »

Уффф, луда работа... nea не ги разбирам да ви кажа!! Те като че ли не са имали свекърви и не знаят какво е!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 02, 2006, 14:09:13 »

УЖАС!!!
Моята на думи ме разведе и сватабата отложи!!! Добре, че беше само на думи!!! МНого ме заболя от тези й думи и сега изобщо не комуникирам с нея! А тя като ме види и бърза да ме целув аи прегръща и д аказва колко съм прекрасна!!! Амааа diablo Има една приказка: "Лоша рана заздравява, лоша дума не се забравя", за съжаление при мен е точно така и милото понякога е между чука и наковалнята, но... няма начин! cray
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #10 -: октомври 05, 2006, 19:05:00 »

Ох ,момичета много съжалявам,че имате такива свекърви,наистина е много гадно  crazy Но вие си дръжте на своето и не им се връзваите. Сигурна съм,че ще се справите  good Най-хубавото е мъжа ви да ви подкрепя и да се разбирате !  любов заедно

По въпроса дали се разбирам със свекърва си мога да кажа , че засега отношенията ни са добри. Може би защото не общуваме много ,макар че живеем от няколко месеца при тях , а с половинката сме заедно вече повече от 5 години. Пък и те не са от много общителните и поне засега не се месят и не си налагат мнението и т.н. Но ми се струва ,че нещата ще се променят като се роди детето и ако тогава сме все още сме при тях.... bomb Но живот и здраве да доживеем до тогава ще видим как ще се развият нещата.
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 26, 2007, 20:27:02 »

Аз напълно подкрепям думите на denisimo *THUMBS*И аз се разбирам с моята свекърва,дано и занапред да е така!!! Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 26, 2007, 20:54:08 »

Да и аз!!! Най-добре по отделно!!! good
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 29, 2007, 15:43:59 »

На моята още не съм й простила как ме посрешна, т.е. как не ме посрещна. Остави, че дори едни чехли не ми даде, ами поне с по един бонбон да беше почерпила съседите, че снаха й влиза в къщата.
Със сигурност някои от вас няма да ме разберат, но мен това много ме обиди.
Иначе по-скоро се разбираме. Не ни се бърка, пък и скъпия много я реже. Аз като не съм на кеф просто я игнорирам, да говори на стената. Обяснение не й давам, а тя не смее и да ми иска. Затова мога да кажа, че се разбираме.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 29, 2007, 16:14:11 »

На моята още не съм й простила как ме посрешна, т.е. как не ме посрещна. Остави, че дори едни чехли не ми даде, ами поне с по един бонбон да беше почерпила съседите, че снаха й влиза в къщата.
Със сигурност някои от вас няма да ме разберат, но мен това много ме обиди.
Иначе по-скоро се разбираме. Не ни се бърка, пък и скъпия много я реже. Аз като не съм на кеф просто я игнорирам, да говори на стената. Обяснение не й давам, а тя не смее и да ми иска. Затова мога да кажа, че се разбираме.

buba_mara, разбирам те чудесно!!! Моята дори ме раведе (само на думи, но много ме заболя Cray) преди да сме се оженили с милото, после пък каза, че няма да има сватба (на дядото на милото, 3 дни преди сватбата Cray), направо beating
Милото много, много не я реже (понякога много ме е яд diablo, че не го прави), но поне не живеем заедно!!! girl_in_love
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines