Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:47:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГРИЖА ЗА КОСАТА  (Прочетена 207540 пъти)
 
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #285 -: февруари 04, 2011, 15:22:36 »

И аз си правя маска с тривитаминол. Снимах си косата за да ви я покажа, малко е лошо качеството на снимката, правена е с телефон.
http://prikachi.com/images.php?images/74/2946074T.jpg
Иначе за ветеринарна аптека в София, незнам, но в картата излизат... ако можеш да се ориентираш...
http://prikachi.com/images.php?images/94/2946094V.jpg
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 20, 2011, 22:30:23 »

и мен ме запалихте с този тривитаминов...сега ще си поръчвм да ми пратят от бг че не знам дали тка бих намерила и дали ще е същото...
аз много си слагах преди след като си измия косата оцет разреден с вода...слагам на око...в една 2-литрова бутилка слагам около 5 пръста оцет и останалото с вода...може да се сложи и повече оцет няма дерт ама аз слагам толкова за да не мирише прекалено много...после на края се поливам с това и съм готова...има такъв блясък и така мека става косата че дори не съм предполагала за ефекта...е...мирише известно време на шопска салата след теб ама то е само докато те духне малко вятъра...бързо изветрява...

а последно което пробвах беше една маска която ми приготви една приятелка и смятам да я правя и за в бъдеще...тука понеже има алое в изобилие...тя бели едно листо ли е какво е там...и го слага в блендера директно...прави го на каша и прибавя малко оцет и малко зехтин...всичко на око...маже се ужасно гадно понеже е едно лигаво и отвратително но след като престоиш с това два часа ...косата после е страхотна...

на мен тука косата ми много се изтощи и много ме е яд...суха и цъфтяща ама е от климата и от водата...водата тук е отвратителна...в бг за един месец косата ми се беше променила съвсем без маски без нищо но тук трябва да мисля нещо...
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 21, 2011, 19:56:56 »

BeRasmile тази маска звучи много интересно! Ще взема да я пробвам!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: февруари 22, 2011, 01:15:52 »

BeRasmile тази маска звучи много интересно! Ще взема да я пробвам!

много е лесна...стига да има алое...не знам лесно ли се намира в бг живо алое ама тука растат във всяка градина а по пътя на всяка крачка...маската става бързо и е ефикасна...единственото е че се маже ужасно кофти  bad ама след малко вече не ти прави впечетление
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 22, 2011, 17:52:00 »

BeRa, красотата изисква жертви. blum Леля ми има едно голямо алое, та мисля да си чупна!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 12, 2012, 14:55:01 »

Момичета, моля споделете хубав шампоан за бързо омазняващи се корени и сухи крайща. Напоследък трябва през ден да си мия косата, за да изглежда добре.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: януари 12, 2012, 22:14:12 »

veseto_87, ето този е добър!  good http://zlatnaribka.com/dylboko-pochistvasht-shampoan-za-mazna-kosa-pure-resource-250-ml-251-1467.html Не е специално за сухи краища и мазни корени, но много добре почиства и не изсушава косата, а я подхранва!  smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 12, 2012, 22:27:52 »

Благодаря ти. Аз си мислех, че шампоаните за мазна коса много ще я изсушават, понеже я и боядисвам, ама ще пробвам. А и цената си струва да се опита.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: януари 13, 2012, 01:18:11 »

veseto_87, обикновените наистина изсушават - този не!  smile Цената наистина си струва, защото с много малко количество се миеш - той много добре се пени, и ще го ползваш дълго. Просто такива шампоани излизат всъщност много по-евтино от обикновените и масови марки. Подходящ е за честа употреба също!  good
Активен
Kremenka
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #294 -: януари 16, 2012, 17:24:34 »

Момичета, я споделете какво мислите. Възможно ли е от шампоаните от обикновените магазини да се 'развали' косата? Напоследък моята започна много да капе, не знам дали е заради шампоана ( Нивеа ) или заради това, че започнах диета, въпреки че ям много плодове. А възможно ли е косата да капе, ако е прекалено дълга?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: януари 16, 2012, 19:07:27 »

Има страшно много причини, които могат да обяснят косопада. И да - диетата е една от тях, може да пиремаш витамини, но на организма са му нужни още много други вещества. Друга причина може да е прекомерно изтощение - ако отдавна не е подстригвана или  я третираш много често с боя или преса. Може да се дължи и на хормонален дисбаланс, който може да е следствие и от диетата, и от много други неща. Едва ли е от шампоана, особено ако не го ползваш за пръв път. Прави си маски. Търси проблема! Била съм в такава ситуация и знам, че е много неприятно. Успех!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: януари 16, 2012, 21:11:53 »

Ако диетата ти е много строга се постарай да приемаш повее витамини. Може да си вземеш нещо от рода на Мерц, примерно. Иначе падането на косата може да е от ред причини и Всето ти го е обяснила добре smile
Активен
ema_in_may
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #297 -: февруари 16, 2013, 20:08:29 »

Аз си купих от Ягодка ето това масло за изтощена коса на марката Macadamia Natural Oil

Действа ми страхотна на изтощената ми от боядисване, сушене със сешоар и изправяне с преса коса girl_wink Приятелка от Щатите ми ги препоръча и се реших да ги пробвам, но не съжалявам помислих си че ще я прави мазна но всъщност дори я прави по-плътна и твърда.  good
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines