Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:46:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gothic_queen- 20.02.2012  (Прочетена 77454 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: март 21, 2012, 11:24:13 »

Милаа, много сте сладки. give_rose Радвам се, че си успяла да намериш фигурки. Тортата изглежда много добре. yahoo
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #346 -: март 21, 2012, 11:26:20 »

Тортата изглежда супер, фугурките също и ест. вие двамата   good Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: март 21, 2012, 11:27:42 »

Супер сте. Честита месечинка и от мен. Много да се обичате!
П.П. Ще споделиш ли откъде взе фигурките?
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: март 21, 2012, 11:41:01 »

Цвети,Мариелка,Hecate,Alleksia,InLove_girl,благодаря от сърце момичета give_rose give_rose give_rose

m0onlight ,сетих се аз след като не те открих,че си почнала да пишеш във форума вече госпожа,много любов и разбирателство ви пожелавам give_rose
Аlleksia,InLove_girl....ами не усещам разлика от преди и сега...това си говорехме с мъжо тези дни.Просто откакто заживяхме заедно аз си го чувствам като моя мъж ,даже винаги така съм го наричала,а той винаги се е грижил за мен,като за своя жена.. и подписа наистина ,ама наистина нищо не променя...обичта и желанието да са заедно свързва двама души,не един документ...въпреки това сватбата е една чудесна емоции и един много мил спомен,който според мен всяка двойка трябва да има :girl_wink:Но в никакъв случай не мога да кажа ,че го обичам' повече' да речем...чела съм такива коментари...говорила съм с мои познати ,които го твърдят и ми беше странно,че при мен не е така....за щастие и мъжа ми споделя моето мнение- и за двама ние странно това измерване на любовта-повече,по-малко,средно....няма такива неща...или обичаш половинката или не..в любовта няма по-по-най blum Поне за нас де girl_wink
И така..по-същия начин се чувстваме....може би като имаме дечица ,живи и здрави,ще е по-различно..но засега имаме същите отговорности един към друг,които сме имали и преди 3 години да речем.... smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: март 21, 2012, 11:43:53 »

Сънсет,Ради,Весиии,мерси милички give_rose
Веси,от Евроленд ги взех фигурките,че ми беше най-близо,за два лева blush,но подобни и даже по-хубави съм виждала в повечето магазинчета за сувенири smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #350 -: март 21, 2012, 20:39:37 »

Иии, че сте хубави, пу пу пу smile
Много готино, че сте си взели тортичка да празнувате smile
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: март 21, 2012, 21:03:06 »

И ние с тортата,слънцето ни свети в очите и затова сме намръщени smile

Прекрасни сте мила и вие и тортата и фигурката  Girl_hide  twohearts
Бъдете все така влюбени,обичайте се,подкрепяйте се в трудните моменти,споделяйте щастието,радоста и усмивките  give_rose
Страхотни сте мила  girl_wink girl_wink smile smile give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: март 21, 2012, 21:59:47 »

Еее много се радвам като влеза и видя някоя сладка ваша снимкаааааа...страхотни сте  give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: март 28, 2012, 07:13:13 »

gothic_queen страхотни сладури сте всеки път като видя снимките и ви се възхищавам.Страхотна двойка сте .Притесненията ти покрай подготовката бяха напразни всичко е чудесно.
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: април 20, 2012, 22:57:02 »

Готик,почти на края на деня,но минавам на време да ви честитя втората месеченика  yahoo
Много да се обичате и без значение пред какви предизвикателства може да ви постави животът,винаги да намирате обратния път един към друг  gu6
Ето по едни тематични бисквитки за почерпка  give_rose
« Последна редакция: април 20, 2012, 22:59:24 от miauka » Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: април 21, 2012, 11:45:46 »

Оле,Мiauka,как ме зарадва,благодаря ти за пожеланията ,много си мила give_rose!Ние много си тачим тази датичка,защото освен два месеца от сватбата,правим 4 години заедно yahoo!Снимки този път няма,защото направих по този повод първата ми домашна торта и не беше произведение на изкуството,хихи,но все пак го отбелязахме подобаващо Bravo
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #356 -: април 21, 2012, 16:58:28 »

Мая, впечателна съм как си празнувате всеки месец, супер много ви се кефя! А и поводът е прекрасен за празнуване и хапване на тортичка smile Бъдете все така влюбени give_rose
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: април 22, 2012, 10:42:35 »

Успях да разгледам сватбените ви снимки тези дни, ще отделя време и за разказчето. Много си красива, роклята ти е била страхотна - чудесен избор! Харесва ми, че не си скрила тази огромна коса, щеше да е голям грях. Честито и ви пожелавам много семейно щастие, семейство Георгиеви!  give_rose
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: април 23, 2012, 09:08:07 »

Прочетох цялото ти разказче. Беше ми много интересно. Почти си представих и успях да видя случката с настъпването. Ти като си била с късо рокле и му е било много лесно, ама и той супер много зор си е дал, че току виж ти се усетиш първа и му забиеш едно токче. DANCE
Пожелавам ви още веднъж и в този си пост - много семейно щастие... А нали казват, че семейният живот е като сватбата, а при вас се е получило леко, забавно и сте били много сплутени - пазели сте тайна заедно. Дано сега като са минали два месеца си се успокоила от емоциите и можеш с лекота да си спомняш събитията последователно и да им се наслаждаваш.  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 20, 2013, 14:31:31 »

Мила незнам дали още четеш, но ако е така Честита годишнинаааааааа  heart heart heart..как времето бързо отлетя! Пожелавам ви да останете завинаги влюбени едни в друг  heart
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines