Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:47:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gothic_queen- 20.02.2012  (Прочетена 78241 пъти)
 
mimi_pam
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #255 -: февруари 22, 2012, 10:09:36 »

Честито и от мен на новото семейство Георгиеви. Бъдете много щастливи в семейния живот и се обичайте както до сега give_rose
Наистина много весел разказ и ще има с какво да запомните този специален за вас ден smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: февруари 22, 2012, 11:07:06 »

Радвам се,4е ви е било интересно,моми4ета:) give_rose
ИЗвинявам се за на4ина на писане-толкова гре6ки,но о6те не мога да асимилирам слу4илото се,малко като на съм ми вси4ко.....и по клавиатурата ми липсват букви4ки....

На мен второто ми голямо притеснение бе 6е как схте реагират семействаъа ни-както казах преди,знаеха само 6епа хора....трябва6е да е изненада...Оба4е в петък а преди подписването,едното мом4е се обадило на брата на Асен по скайп и вси4ко казал,после се усетил 4е не трябва,но бомбата била хвърлена...Та брат му ни се обажда на другия ден,видимо обиден ,за6то не сме им казвАли....хиляди. Обяснения,а мъжо е много суеверен и дажр на мен не ми дава6е да го говоря много,да не се объркало не6то.....разбрахме се накрая,помолихме го да не казва на друг...Ами да ама не-ве4еррта преди 20,гоорим със сестра му,и тя като ни каза-разправайте какво сте намислили,4е  разбрах не6то и ако е така ....съпругата на брат му и съоб6тила ....Има6е малко пререкания....отдавна 4акала да и го съоб6тим,за6то трябвало да се крием от семействата си...Разбра ни накрая,тя си е голяма ду6и4ка:)
И след подписването се обадихме първо на моите родители,майка помисли 4е сме сгодение можа цяла ве4ер да повярва,но и двМата с татко го приеха добре Родителите на мъжо и леля му,много се зарадваха,ама той как тръгна отдале4е да им го казва...и те ре6иха ,4е съм бременна blum
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: февруари 22, 2012, 11:21:25 »

мила не се притеснявай в началото когато се сгодихме и като се обадих да кажа на майка ми първия въпрос беше - да не си бременна и аз щях да падна  laugh и я уверих, че просто се обичаме и друга причина няма
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: февруари 22, 2012, 13:54:27 »

gothic_queen, супер разказче. Радвам се, че всичко е минало добре. Бъдете много, много щастливи. yahoo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: февруари 22, 2012, 17:45:25 »

gothic_queen,
както ти написа на части разказчето, така и аз на части го четох - хем ми е интересно, хем ми е доста напрегнат и натоварен работния ден и не успявам да прочета всичко. Е,най-сетне успях! blum Много се радвам, че е било забавно и наситено с емоции - усетих го дори само по разказчето  yahoo Обаче нямам търпение да гледам снимкитеее!!! С такова нетърпение ги чакам, все едно са от моята сватба  Girl_hide
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: февруари 22, 2012, 18:00:44 »

gothic_queen, добре дошла в клуба на госпожиде  kiss2 Честито и от мен, give_rose Party time Пожелавам ви много семейно щастие и каквото и да става в бъдеще винаги така да се обичате и да вървите ръка за ръка  twohearts Чак сега имах време да прочета разгаза,много вълнуващо и си припомних моята сватба  girl_wink Беше ми интересно когато спомена че много бързо е минало и, че пак искаш...мисля, че всички които са били вече булки са го изпитали...толкова приготовления,вълнения...а всичко минава за един миг като на филм  :bqsnasym:Но важното е, че го е имало и това си е вашия ден,когато си видиш снимките ще го изживееш пак...нямам търпение да ги видя  bouncinggirl
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: февруари 22, 2012, 18:03:32 »

чакаме снимки  give_rose heart
и доста особен сватбен ден си имала-ще има какво да разказваш някой ден на внуците smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: февруари 22, 2012, 18:49:12 »

Мая, голямо шоу е било   tease . Разказа ти беше много цветущ  Bravo , а сега чакаме и снимки. Само се притесних за настъпаната ти обувка  girl_impossible
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: февруари 22, 2012, 19:31:29 »

Готик според мен сте прекареали чудесно,четох с много много голям интерес  Bravo Bravo
Много се радвам за вас ,бъдете много щастливи и се обичайте  heart
И не се притеснявай  smile родителите скоро ще свикнат  smile smile smile smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: февруари 23, 2012, 10:29:21 »

Охх, скъпа, прочетох ти цялата тема на един дъх. Много се развълнувах от всичко - от напрежението няколко дни преди сватбата, от емоциите в самия ден, от шока който са преживели родителите ви Girl_hide girl_wink danceg yahoo Направо не мога да повярвам, че сте се стърпяли да не казвате какво сте намислили ncnvnk ncnvnk ncnvnk Леле, това ако ми се случи един ден с моите децааа girl_impossible girl_impossible girl_impossible Хубавото е, че всички са щастливи и са се зарадвали. както майка ми казва - аз съм щастлива, когато децата ми са щастливи! Това е най-важното - вие да сте щастливи заедно, да градите общия си живот, да се подкрепяте, обичате и уважавате още много, много дълги години.  CHEERS Dance rains Friend любов заедно twohearts gu6

Аз също се нареждам сред нетърпеливите да видят снимките! Роклята е невероятна, обувките - УНИКАЛНИ! Представям си колко сладурско си изглеждала с късата рокличка и с було Bravo Bravo
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: февруари 23, 2012, 17:40:08 »

Благодаря мили4ки,радвам 4е ви е било интересно разказ4ето:)
Аз не пи6а,за6тото снимките ги няма о6те :'(Уж в събота,като се съберем да го отпразнуваме 6те ни ги дадат на диск,дано дано!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: февруари 23, 2012, 17:40:58 »

Хайде че и ние като вас нямаме търпение да видим снимчицииии  yahoo
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: февруари 23, 2012, 21:54:44 »

Благодаря мили4ки,радвам 4е ви е било интересно разказ4ето:)
Аз не пи6а,за6тото снимките ги няма о6те :'(Уж в събота,като се съберем да го отпразнуваме 6те ни ги дадат на диск,дано дано!

Нямаме търпение и ние да видим малко снимки,сигурна съм съм,че са прекрасни  good good give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: февруари 24, 2012, 13:23:33 »

Сега пък съм се запритенила за снимките-сно6ти сънувах,4е са само 2-3 и на вси4ки съм грозна и дебела :angry:И пак с крясък се събудих,та изкарах акъла на мъжо,сега ми е сме6но 4ак tease

Исках само да отбележа,4е и 6ампанското,и 4а6ите бяха в ритуалната зала,възглавни4ката с халките я дадоха направо на мъжа ми ,той да си извади моя пръстен, а не сме казвали ни6то-незнам дали е практика за Пловдив,или за6тото бяхме малко хора.После ни оставиха да си приберем вси4ко:)
Съ6то и за букета и бул4инската торби4ка-бе6е ми много неудобно,нали не съм свикнала да нося 4анта с дясната ръка...после ми казаха,4е трябвало да предупредя предварително,4е съм леви4ар и да сменим подребата.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: февруари 24, 2012, 13:26:34 »

Леле, големи емоции са били при вас! Особено как са се развили нещата с казването на семействата! Всичко е добре, когато приключва добре, както се казва.  good
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines