Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 09:19:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gothic_queen- 20.02.2012  (Прочетена 78149 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« -: февруари 14, 2012, 12:23:40 »

gothic_queen, със закъснение отварям тази тема. Виждам, че до сватбата ти остава съвсем малко време. Тук можеш да споделяш емоциите си, да пишеш докъде си стигнала и да разкажеш как е минал големият ден. give_rose
« Последна редакция: февруари 14, 2012, 12:25:25 от sunset » Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 14, 2012, 15:25:19 »

sunset,много,много благодаря за темичката!Идея си нямаш колко ме зарадва,чак сълзи ми текнаха :'(От радост де.Много ме трогна give_rose
Сега има поне къде да си споделям емоциите,без да спамя излишно другите теми.За толкова неща имах да говоря,питам и споделям,а сега останах без думи.Много благодаря на всички,за оказаната досега помощ.Не знам дали съм го споменавала,но тук в Пловдив,освен мъжа ми,никой си нямам-и приятелите и родните и мама и тате,са в родния ни град,затова много мерси за подкрепата ви,ако не на вас няма на кой друг да споделя.Мъжо ме разбира,защото ме обича,но предполагам ,че голяма част от притесненията и радостите ми ,ги намира за странни,друго е да споделиш с дружка,която вече е минала по този път или и предстои.
Ох сега не се сещам какво друго да напиша,но ще се включвам честичко ,стига да не ни се развали пак интернет връзката,че от един месец ,с тези снегове,през повечето време нямаме.
Иначе днеска си попълнихме заявленията,по-скоро аз попълних и двете,мъжо само се разписа на неговото и утре ще ги носим заедно с медицинските.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #2 -: февруари 14, 2012, 15:36:20 »

gothic_queen, честита темичка. В очакване сме на големия ден заедно с теб. give_rose
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 14, 2012, 15:39:50 »

gothic_queen ето една пловдивчанка  Wink ,на коята не и остава време да пише често,но прочитам набързо форума за идеи. Искам да ти кажа,че халките са ви страхотни,роклята,която сега качи е супер.Справила си се отлично с розовата панделка и плата ,който си сложила отдолу.Много е свежа и хубава.Вярвам,че ще бъдеш прекрасна с нея.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 14, 2012, 15:47:43 »

gothic_queen , роклята ти е страхотна. Видях я в другата тема. С това розово изглежда много нежна. Bravo
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 14, 2012, 15:55:53 »

Благодаря ви момичетата,какво щях да правя без вас!Много ме обнадеждихте за роклята,до последно се чудех да не би само в моите очи да е хубавка.Той и мъжо ми хареса много идеята,тъкмо ще си подхожда с цвета на тока и платформата на обувките yahoo
Чакам си болерото в сряда,ще бъде сатенено,слонова кост на цвят,а по случайност имам и палто този цвят от миналата година,което ме подсети че трябва да го дам на химическо,за малко да забравя angry
Букета,бутониерата на мъжа ми и чантичката не знам кога ще пристигнат,поръчала съм ги от едно ателие на 10-и този месец,уж ги доставят до 5-10 дни,обясних им че ми трябват преди 20-и,дано са точни...
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 14, 2012, 16:02:00 »

gothic_queen честита темичка  give_rose Пожелавам ти да я напълниш с много хубави емоции  smile Имаме си зимна булкааааа   goody
Знам какво ти е в друг град и аз бях така преди 3 месеца!Аз съм от Варна съпругът ми от Благоевград,сватбата беше в неговия град.Знам какво е напрежението около сватбата а да си далеч от всички близки,но най-важното е, че си до човекът който обичаш и те разбира, а и ние сме тук за да те подкрепим в този толкова важен момент Wink
« Последна редакция: февруари 14, 2012, 16:07:41 от miauka » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 14, 2012, 16:08:30 »

gothic_queen ,честита тема!!! Роклята ти е прекрасна, много нежна и изчистена. Какво още остана освен бутониерите?
Грима по спомен май щеше сама да си го правиш, а прическата?
Ще чакаме снимки! Айде не останааааааа  yahoo
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 14, 2012, 16:11:35 »

gothic_queen ,честита темичка и от мен smile
Присъединявам се към момичетата и ти пожелавам много положителни емоции и вълнуващи моменти!
Още малко остана до вашият ден,в който ще се наречете Семейство  smile smile smile !
Предполагам,че емоцията е голяма,така че пиши на воля за всичко...
 smile :)сега ти се е поднало,темата е твояяя  smile smile smile
 weddingday weddingday weddingday
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 14, 2012, 17:14:36 »

аз ти писах в общата тема, но чакам с нетърпение снимки иии да не ти пука от нищо- изкарайте си супер, без да се вглеждате в детайли ! give_rose
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 14, 2012, 18:49:41 »

Честита темичка  Сватбаааа !
Пожелавам ти да се справите с всички задачки, които ви останаха и да си спокойна, до финала да имате само положителни емоции:)
Ще чакаме разказче и снимки  от големия ден  Wink give_rose
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 14, 2012, 20:58:17 »

 chee Честита темичка, много положителни емоции до сватбата и чакаме снимки smile Като гледам рокличката, ще си много сладка.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 14, 2012, 21:56:14 »

Честита темичка yahoo!Ще бъдеш страхотна булка и всичко  ще е ОК!Наслаждавай се максимално на последните дни около приготовлрнията!Нямам търпение да ни се похвалиш  Party time
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: февруари 15, 2012, 08:49:46 »

Ако ви трябва пловдивско рамо, ето ме!  Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 15, 2012, 12:20:49 »

Честита темичка и от мен. smile Още съвсем малко остана. Много хубави емоции и положителни трепети.  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines