Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:39:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gothic_queen- 20.02.2012  (Прочетена 78304 пъти)
 
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 21, 2012, 18:08:50 »

Изгладила си бях набързо не6тата,и пак  непредвидено от моя страна-да ида с блуза с тясна поло яка,да не ви обяснявам как съм я събли4ала,тотално се проскубах,голям смях падна с мъжо,както и да е ,обляки се,прибрахме 4а6ите,6ампанското халките,аз си сложих булото в 4анта да не са цапа и ма4ка по колата,ии мъжа ми последн за6тото е бързак тръгна да се обли4а в  в 4 без 10 и представете си-не можа да си закоп4ае панталона Oh my ...
Добре,4е има6е друг подходя6т по цвят,та не бе6е то4но с костиум...Пийнахме по една глътка вино и слязохме,кумувете ни 4акаха в колата .Като стигнахме на6ите приятели ве4е бяха там,влузаме,аз треперя и съм с адекватност на настъпана жаба,хораъа ми говорят,радват се,правят ми комплименти,мъжо през цялото времи ми вика дупер си ,хубава си и т.н.аз се скова и едвам ходя,пък за говорене и дума не може6е да става.
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: февруари 21, 2012, 18:24:04 »

Разказа 6те си довр6а по -късно ,за тренировки 6те тръгваме,извинявам се ,4е така разкъсано пи6а,но пак е от телефона,пък и о6те се вълнувам и не ме бива за разказва4 blush
« Последна редакция: февруари 21, 2012, 18:40:26 от gothic_queen » Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: февруари 21, 2012, 19:35:49 »

Чета с интерес.Много емоции и весели моменти дотук. Айде после продължение  Bravo yahoo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: февруари 21, 2012, 21:32:30 »

 funnytooth голяма забава е паднала.Чакаме следващата порция емоции,а и нямам търпение да ни покажеш снимките yahoo.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: февруари 21, 2012, 21:45:28 »

Честито на младото семейство Георгиеви .Пожелавам ви много семейно щастие и пламъчето на любовта никога да не гасне подържайте искрицата през дългия семеен живот.Ще чакаме и останалата част от разказа защото тази е вълнуваща и емоционална ще има какво да си спомняте за този ден.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: февруари 21, 2012, 23:14:10 »

Честито на младото семейство! Пожелавам ви много любов и семейно щастие!  twohearts

Чакаме снимките.  smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: февруари 21, 2012, 23:40:54 »

Благодарности,мили4ки за пожеланията и 4еститките,мъжо ме накара да му ги 4ета преди малко и имате едно голямо благодаря и от него give_rose
И аз нямам търпение за сним4иците,само от залата са,за6тото навън бе6е толкова мръсно и кално:/
Както и да е да продължава докъдето стигнах:)
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: февруари 21, 2012, 23:55:41 »

Дадохме 6ампанското и халките,аз влязох да си сложа  булото пред огледалото,мъжо в това време заки4и бутониерите на вси4ки...то и там бе6е смях...забравихме карфи4ки,добре 4е приятеля му реагира бързо и донесе като му се обадихме,пък мъжо вкъ6ти го наки4их,обърнахме няколко кутии с бижута и джунджурийки в последния момент и намерихме една безопасна игла:)
Та свалихме си палтата,влязпхме вси4ки,направихме си няколко снимки,сме6ното е 4е вси4ки се йилят аз стоя като глътнала бастун на няколко педи от мъжо с ледено изражения,трябва6е да ме разсмиват и съответно са налице и няколко кадъра,където се зъбя. Като кон, tease
Аиде влезе длъжностното лице,подреди ни,кофтито бе6е,4е ние с мъжо се водим за ръ4и4ка по обратния на4ин,и като ми го сложиха от лявата страна ми бе6е много неестествено...и букета и  4антата трябва6е д държа с дясната ръка,а аз съм леви4ар, измъ4их се...
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: февруари 22, 2012, 00:10:38 »

Да ви ви кажа 4естно ни6то не помня,толкова се бях панирала,само откъсле4ни моменти проблясват,явно мозъка ми е вклу4вал на важните въпроси,през останалото време бяло петно...
Като ми зададоха въпроса вземам ли АСен за съпруг,езика ми бе6е залепнал взе едно и със забит в земята поглед казах едно прегракнало да,питат мъжо ,тои с ледено изражение казва високо и ясно да:)Цункахме се,дойде време за подписите,подписахмеа кума през цялото време вика АСене,Асене и му прави знаци,но нникой не засепва,накрая каза високо настъпи я и мъжо храс по обувката,6те6е да ми я събуе от зор tease
Дадоха му възглавни4ката,пък нали халките вързани с панделка и той се 4уди и дъърпа как да извади моята и накрая ги отвързах:)
И като тръгна да ми я слага,пръстите ми подути от това топло студено и от толкова дърпане 6те6е да ми изкъл4и пръста,4естно подкосиха ми се краката 4ак,ама успя де,казах му как,но държах да ми я постаеи той на пръст4ето
Аз по4ти нямах проблеми с неговата-малко грубо му я надянах по4ти от раз:ДДадоха ни 4а6ите,мъжо вика да си преплетен ръцете,аз се пуля и викам за6то-е изпихме си го накрая,има6е гор4иво,пАк цунки и така...
Дадоха ми свидетелството,ооздравихме се вси4ки ,а мъжо о6те не сме излезли от залата и ме вдигна,голям смях бе6е.....

Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: февруари 22, 2012, 00:14:30 »

Свалих булото,облкохме се  и отидохме за по бири4ка в бирарята на гърба на младоженския дом:)
Сега събота 6те се събираме в механата на кумувете да го отпразнуваме както си трябва...
Казахме на семействата си-има6е и 6окоеи,и спокойни реакции,но утре 6те пи6а за това smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: февруари 22, 2012, 00:27:37 »

Ей,супер емоции  *YAHOO*Много ви се радвам.Аз май съм най-любопитната  blush,нямам лягане докато не прочета как е минало.Бравоооо,благодаря ти,че споделяш ТВОЯТ ДЕН с нас
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #251 -: февруари 22, 2012, 08:52:26 »

Хехе, Готик, весело е било! Явно всички са стресирани в гражданското, аз бях същата като тебе! Трябваше да ме освестяват  tease
Нямам търпение да качиш снимки!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #252 -: февруари 22, 2012, 08:53:55 »

Хахахаха! Тъкмо да има с какво да запомните подписването! Жал ми е, че те е настъпил по хубавите обувки, как не се сети първа Wink? Нищо, ти в живота го настъпвай, да си знае мястото  Wink! Това в кръга на шегата, естествено. Пожелавам ви, както с усмивка сте започнали семейния живот, така да посрещате всички предизвикателства! Бъдете живи и здрави и да ви е на късмет!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: февруари 22, 2012, 09:02:27 »

Миличка много ме разчуства- направо като разказваш имам чуството, че е било като приказка...радвам се много за теб...винаги се обичайте така и както е казала svekarva посрещайте всичко в живота с усмивка. Благодаря, че ни направи част от твоя специален ден  give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: февруари 22, 2012, 10:00:00 »

Готик, миличка толкова сладко звучишшш  yahoo Вълнението ти се усеща дори през екрана  give_rose  give_rose Прекрасно е, че споделяш този момент с нас, като чета ние с момичетата  @}->--също много се вълнуваме. Бъдете мноооооого щастливи  gu6
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines