Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:54:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата - 2 -ра част  (Прочетена 115637 пъти)
 
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #150 -: май 28, 2015, 19:35:28 »

Потвърждавам за Ефаклар-а, че е много добър. Но той си е с лечебно действие и има леко изсушаващо действие, поне при мен, и го ползвам само локално при нужда. Говоря за Ефаклар Дуо. От измиващия гел от серията също съм много доволна.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 28, 2015, 20:47:03 »

Мехлемчето го поръчвам готово от тук:
https://www.facebook.com/guardianangelremedies?fref=ts
Намерих я в една група на българи в Англия и там четох такива извънземни отзиви за продуктите и, че реших да пробвам. За сега не мога да кажа нищо, защото го имам от 4 дни, но започвам да си прочиствам козметиката и мисля година-две да изкарам на homemade. А защо не и повече, ако съм доволна.
В момента ползвам висок клас и резултатът не впечатляващ, от 2012 ползвам почти изцяло Guеrlain и по-ниския клас, но сходните Clarins.
Не бих казала, че си заслужава, но може моята кожа да е проблемът. Estee също съм пробвала, доволна съм от тях, просто така се случи, че си направих системи от продукти на Guеrlain.

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #152 -: май 28, 2015, 21:15:25 »

В щастливите и богати времена сьм ползвала и трите. Като постепенно слизах от Герлен кьм Кларинс, после на Нюкс и за сьжаление вече сьм на дьното с Лореал  sad

На дьното е може би преувеличено (така се успокоявам), защото Ланком, Ив Сен Лоран, Биотерм и много други са марки на Лореал.

От достоверен източник знам, че две години след откриването им, новите активни сьставки вече не са актуални и биват "продавани", влагани и в евтинджоските кремове. 

А от сьвсем личния си опит мога да споделя, че не знам колко реално е ефикасна скьпата козметика, защото, когато я използвах бях с няколко години по-млада и не знам кое се дьлжи на нея и кое на младостта, но е факт, че крем купен от супермаркета, какьвто е Лореал, е с текстура, за която ти трябва длето, не попива добре, оставя мазен филм на кожата, заради който не можеш да се гримираш веднага и мирише на… не знам, мирише на евтино.  bad

Мечтая си за времето, когато пак ще мога да си позволя луксозна козметика, та ако ще и да няма грам ефект. Самото й използване е удоволствие, което обожавам.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 28, 2015, 22:02:17 »

Ина, много отблизо познавам тази козметика, селектива имам предвид. Имах щастието и удоволствието да работя с тях, да получавам ежеседмично подаръци и да ходя на презентирането на всеки нов продукт, лансиран в БГ.
О...времена...
Знам за какво говориш. Аз съм позвала почти всичко, дълъг преиод почистващия ми продукт беше от 2-3лв. обаче си бях доволна. В момента съм на доизползване, каквото е останало, но дори и най-скъпата козметика е бъкана с какво ли не и започвам да се замислям, преди да я използвам постоянно.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #154 -: май 29, 2015, 15:32:42 »

Олеле добре че има и други с несъвършена кожа, че понякога си мисля, че само аз съм бъгава...Аз в момента съм на серията на Авен за проблемна кожа, като ги редувам с Биодерма и Хисеак и съм горе долу доволна, но все си мисля, че без почистване при козметичката няма да стане...иначе периодично си правя маски с хума или някакви такива стягащи, почистващи, но домашни  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #155 -: май 29, 2015, 15:37:27 »

Сериз, вярно ли е това за молекулите? Разкажи ми повече, когато имаш време  give_rose Супер ми е интересна тази тема.

Иначе сьм ползвала и доста био и home made, но като ефект по-добро от старата ужасна химия няма за сьжаление  sad

Благодаря ти много за линка (аз ти писах и в другата тема де).
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 29, 2015, 20:53:15 »

Не мога да ти отговоря на въпроса, защото аз познавам съвършената  pleasantry и неповторима  pleasantry страна на тези продукти. Аз съм учена как да ги продавам. А както казваха девойките, които обучават - за да продаваш успешно, трябва първо да го искаш за себе си.
Тоест никой няма да ми каже, в крема за 1500лв. използваме молекулата на Нивеа biggrin
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #157 -: май 29, 2015, 21:01:54 »

Ааааа, ясно. Аз сьм карала двугодишно обучение за консултант на козметични продукти, но то не беше кьм марка, а обективно. В крайна сметка така и не стигнах до този бранш, та имам впечатления само като потребител.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #158 -: май 30, 2015, 06:32:23 »

фириботка не си сама ти да знаеш и моята кожа си е още доста акнетична и проблемнна макар отдавна да съм минала тийн годините -аз като се замисля дори и тогава не е било такова чудо
надявам се около сватбата да е период в който кожата ми да е в долброто си състояние затова държа много на хубавата осова за грима
ще мина и 2-3 почиствания дотогава и ще се моля да не ми излязат пъпки баш тогава
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #159 -: май 31, 2015, 09:21:18 »

И аз да се включа за Ла рош...Преди около седмица или повече си взех Ефаклар Дуо Плюс.Ами,честно да ви кажа,не съм възхитена...Фризьорката ми го беше препоръчала още преди години,а сега ходих на почистване на лице и мадамата каза,че той е много подходящ за мен.Не че имам супер проблемна кожа,но от време на време си ми излизат пъпчици.

Май остава вариантът със здравословното хранене.По-ефективно е като че ли Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 01, 2015, 09:28:58 »

Само за седмица няма как да видиш ефект smile
При мен комбинацията Скинорен + серията на Ефаклар Дуо имаше ефект чак след няколко месеца ползване. Сега кожата ми е доста по-добре, появяват се единични пъпки и то инцидентно. Избягвам сладкото и се старая да се храня здравословно.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #161 -: юни 01, 2015, 10:01:43 »

От всияки видове и марки козметика и стотиците левове, оставени в аптеките се убдеих, че без почистване няма как да стане smile Въпреки че кожната ми го забрани понеже било стрес за кожата, ми да, но няма как да се изчистят поричките само с кремчета и лосиончета...та аз ги въртя, че не бло хубаво да свиква кожата понеже после не ѝ действат и от нито едно не съм видяла чудеса  huhhuh.gif
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 01, 2015, 10:14:38 »

При мен механичното почистване има много лош ефект и влошава общото състояние на кожата. ИСтината е, че трябва да намериш продуктите, които вършат работа за твоята кожа.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 01, 2015, 10:54:45 »

Аз съм планувала преди сватбата да ида на една анти-бръчки процедура при моята козметичка. Ще ми почисти лицето, ще ми сложи там някакви аппулк, мазилца...и така. При мен кожата е доста прилична, така че това ще го направя най-вече за да се почуствам по-добре самата аз.  yahoo yahoo
Иначе съм решила да имам малко тен, та ходя на солариум, за да придобия загар. Даже пробвах един колариум (комбинация между соларни лампи и лампи, стимулиращи производството на колаген), ама нещо не ме грабна.  tease
Активен
mima88
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #164 -: декември 24, 2015, 14:22:41 »

Аз преди около 2 години ходих и обмислям след празниците пак да отида да попълнят бръчките ми с филър. Ето повече информация за тези, които не са запознати с процедурата https://www.youtube.com/watch?v=7SCUN3RYuVI . Аз съм много доволна и наистина има видим ефект. Хубаво е от време на време да се подлагаме на подобни процедури, за да изглеждаме по-добре.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines