Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:32:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата - 2 -ра част  (Прочетена 115648 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 17, 2015, 11:33:15 »

Търсих къде да пиша относно дългосрочните подготовки за сватбата и май тази тема е подходяща Wink
Имам около 4 месеца до сватбата и вече от месец съм на разделно хранене. Спазвам принципите на 90 дневната диета и съм си поставила за цел да сваля поне 6 кг до сватбата.
Вие пазите ли диетки / режими?  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 17, 2015, 11:40:27 »

Аз в последните 2 години напълнях доста, имам нужда от диетка, но поради едни други съображения не минавам на такава... Просто се храня малко, не че някога съм яла много.. Аз джънк фууд не съм яла от... не знам колко време, но поне не пия лекарства и силно се надявам да успея да сваля с движение няколко килца... От седмица ходя и на фитнес, че бая се бях обездвижила  crazy
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 17, 2015, 11:41:10 »

Търсих къде да пиша относно дългосрочните подготовки за сватбата и май тази тема е подходяща Wink
Имам около 4 месеца до сватбата и вече от месец съм на разделно хранене. Спазвам принципите на 90 дневната диета и съм си поставила за цел да сваля поне 6 кг до сватбата.
Вие пазите ли диетки / режими?  smile
Внимавай само точно преди сватбата да не ги качиш. Аз не спазвам диета,но мисля като се затопли времето да започна да спортувам,защото качих 2-3 килограма,но и да не ги сваля не са фатални.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 17, 2015, 12:02:50 »

О, със сигурност точно преди сватбата няма да ги кача, много съм упорита.
След бременността и раждането бях зациклила едни доста високи килограми, но с разделно хранене смъкнах 10 кг.
Сега, когато имам като стимул сватбата, мисля че няма да има изненади.
Обмислям също така да подновя ходенето на фитнес. Преди години ходих на един дамски фитнес, където тренировката трае 30 мин. Ходих в делничните дни - 5 дни седмично и резултатите бяха на лице. Сега се чудя къде да вмъкна тренировката в графика си и пак да съм редовна в залата.
Активен
Summertime
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #139 -: февруари 17, 2015, 12:20:36 »

Момичета изобщо не се тревожете. Месецът преди сватбата гарантирано ще сте поне 3-4 кг. надолу. Повявайте ми от тичане задачки и неминуемо малко нерви...пък и голямото вълнение с наближаване на големия ден, няма да ви позволят да качите и грам. Аз свалих 5 кг. Добре, че роклята беше с връзки отзад, че си  пестих преправяне и ремонти в последния момент.Ще бъдете най-красиви, сигурна съм в това :)иначе който разполага с време е добре и фитнес и танци-ще ви разтоварва
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 10, 2015, 14:25:46 »

Аз никога не съм се хранила по някакви строги правила и диети. Зиме -лете все съм на салати и постна храна, понеже не обичам месо.  Почти всичкото месо ми мирише гадно, независимо колко добре е приготвено. smell
Но определено планирам да започна активни тренировки, понеже съм се обездвижила тотално - от вкъщи на работа и стига толкова.  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 10, 2015, 14:34:12 »

И аз искам тренировки.. ама ми е проблем първия път в нов фитнес (понеже сме в друг район вече) и да съм сама .. После не ми трябва никой, даже се чувствам по-добре сама , ама началото.. Иначе днес, статията ти във фейсбук за обездвижването..  angry С пълна сила си е като за мен girl_impossible
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 10, 2015, 14:55:05 »

Нали, нали! С колежките в отдела се амбицирахме да ставаме на час. Мен вечер си ме боли кръста от седене. Ама като има работа...абсурд да мръдна.
С фитнеса....много ми е прашно по тия фитнеси покрай вкъщи и си купих кростренажор. И сега си го въртя вечер. А като се сетя, че съм до 18ч на работа и пътувам 1ч до вкъщи...само ми е до фитнес.
Миналото лято с една колежка бяхме много активни във фитнеса до работа. След края на раб. ден с колата стигахме за 10 мин, ММ беше извън България на обучение и аз си запълвах времето.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: март 10, 2015, 15:08:32 »

Ох, аз също мислех за Коледа да си подаря кростренажор, ама хубавите са към 500лв, а нали уж спестяваме за сватба  pardon Май е оправдание  beating nea
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 10, 2015, 15:11:10 »

Виж сега, като сметнеш за фитнес колко даваш на месец....оправдано е, според мен.
Нашия е Кетлър, в Спорд Депо редовно пускат някои серии на по-ниски цени и го взехме за 700лв.
Кашонът се събира в багажника и свалени задни седалки на колата. Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 10, 2015, 15:20:24 »

Ох, недей ме зарибява.. Трябва да събирам пари.. А и във фитнеса ще използвам и другите уредиии.. Трябва ми само парт за първата тренировка. ММ е до 18ч на работа, докато се прибере до тук 19 и се трупясва и ялга на дивана.. все ми обещава, че ще идва..  blush
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 28, 2015, 15:11:33 »

На детоксикация ходих и сега си мажа лицето с домашен крем/мехлем за заличаване на белези. Имах доста голям проблем с пъпките в последните години, хормонален и натравяне на кръвта. Не че с фон дьо тен не се оправят нещата, ама той живота и след сватбата продължава...biggrin
Общо взето това ми е дългосрочното разкрасяване, седмицата преди сватбата ще направя още една-две детокс процедури, простo защото ще използвам, че съм си в БГ и да отида там, където бях доволна.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #147 -: май 28, 2015, 18:53:45 »

Кажи рецептата де...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 28, 2015, 19:28:04 »

Аз за петната от акне използвам скинорен вечер и денем мажа с Ефаклар на Ла Рош. За сега действа много добре при мен. Лошото на скинорена е, че не може да се излагаш много на слънце, иначе има неприятен ефект в.у кожата.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #149 -: май 28, 2015, 19:29:38 »

Аз нямам петна, ама такива домашни рецепти е хубаво да се знаят  good
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines