Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:49:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата - 2 -ра част  (Прочетена 115652 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #120 -: февруари 27, 2014, 12:53:37 »

crazynelly, не е хубаво да се заяждаш с човек, който просто ти дава съвет. Мариола никъде не е казала, че винаги стават алергични реакции, а че стават. И аз съм на мнение, че всякакви нови процедури преди сватбата са рисковани и не си заслужават. Аз 1 седмица преди сватбата си направих кола маска и почистване на лицето и това беше.

Ако те интересува фотоепилация разгледай на други места, със сигурност ще намериш доста мнения.  good

Относно крема за лице, аз от години ползвам Клиник и съм много доволна, но кремовете за лице са супер индивиадуално нещо и зависи от типа кожа, възрастта ти и т.н.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 27, 2014, 13:37:56 »

crazynelly, не е хубаво да се заяждаш с човек, който просто ти дава съвет. Мариола никъде не е казала, че винаги стават алергични реакции, а че стават. И аз съм на мнение, че всякакви нови процедури преди сватбата са рисковани и не си заслужават. Аз 1 седмица преди сватбата си направих кола маска и почистване на лицето и това беше.

Ако те интересува фотоепилация разгледай на други места, със сигурност ще намериш доста мнения.  good

Относно крема за лице, аз от години ползвам Клиник и съм много доволна, но кремовете за лице са супер индивиадуално нещо и зависи от типа кожа, възрастта ти и т.н.
Не се заяждам. Питах само откъде е чула и откъде знае за алергичните реакции.
Благодаря на всички за мненията!
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #122 -: март 15, 2014, 20:45:19 »

Момичета, препоръчайте ми салон за почистване на лице smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 16, 2014, 11:31:28 »

Момичета, препоръчайте ми салон за почистване на лице smile
Ако става въпрос за София и аз бих се радвала на предложения!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 27, 2014, 14:21:30 »

Ако става въпрос за София и аз бих се радвала на предложения!
Извинявам се за двойното мнение,но за София вече имам какво да препоръчам.
За фотоепилацията от моята козметичка разбрах,че няма алергични реакции,но не е хубаво да се прави през летните сезони и сега,когато се затопля времето,защото мястото на което си направиш фотоепилацията не е  добре да се излага на слънце след това,защото може да се получат петна по кожата. Иначе си правих почистване на лице и съм много доволна. yahoo Такъв релакс просто няма! Преродих се!  Ако някой се интересува мога да препоръчам. Другата седмица ще си правя някакви терапии и на крачетата и изобщо ще се поглезя и преди сватбата. Кола маска и всичко!  danceg Добри са  и цените при тях!
Активен
alisiq
Гост
« Отговор #125 -: май 03, 2014, 12:36:30 »

Здравейте момичета! smile
Нова съм във форума, който чета с много голямо удоволствие и е изключително полезен за мен, като една бъдеща булка, но без определена дата за сватбата все още... има време и за това smile и сега просто събирам информация и идеи за ГОЛЕМИЯ ДЕН.
Не знам дали в тази тема е мястото за моя въпрос, но все пак искам да попитам какви продукти или хитринки използвате против изпотяването. На 26 юли съм кума, сватбата е дневна и ще съм благодарна, ако ми дадете съвет какво да използвам. Моят проблем е с изпотяването под мишниците и лъщене на лицето, за което една приятелка ме посъветва да отида няколко пъти на почистване и терапия за лице (специално за мазна кожа) и ще я послушам, но за изпотяването под мишниците не знам какво да правя, за това чакам съвети! smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #126 -: май 03, 2014, 13:15:44 »

Продуктът срещу изпотяване, от който съм най-доволна е този:

http://www.amazon.co.uk/Dove-Protection-Cucumber-Antiperspirant-Deodorant/dp/B008OSKTLU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1399115315&sr=8-1&keywords=dove+maximum+protection

Не знам дали го има в България, но е наистина стахотен!

За лъщенето на лицето, ако те гримират професионално на деня, не би трябвало да ти е проблем. Ако не, вземи си праймър, аз имам на Буржоа и съм много доволна. Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #127 -: май 03, 2014, 15:05:27 »

alisiq Пробвай с Одорекс ако не си го ползвала, има го в аптеките, но трябва да се ползва точно по инструкциите :

http://www.multipharm.eu/product/709/odorex-deo-odoreks-deo-pri-prekomerno-izpotyavane-50ml.html

За лицето, можеш да си вземеш едни матирашти кърпички, има ги в Сефора, попиват мазнинката от лицето, но ако грима е качестевн и професионален не би трябвало да имаш лъщене
Активен
alisiq
Гост
« Отговор #128 -: май 03, 2014, 16:55:24 »

Продуктът срещу изпотяване, от който съм най-доволна е този:

http://www.amazon.co.uk/Dove-Protection-Cucumber-Antiperspirant-Deodorant/dp/B008OSKTLU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1399115315&sr=8-1&keywords=dove+maximum+protection

Не знам дали го има в България, но е наистина стахотен!

За лъщенето на лицето, ако те гримират професионално на деня, не би трябвало да ти е проблем. Ако не, вземи си праймър, аз имам на Буржоа и съм много доволна. Wink
Благодаря за предложението Vivi20,  но можеш ли да ми кажеш от къде си го купуваш, от amazon ли?
Активен
alisiq
Гост
« Отговор #129 -: май 03, 2014, 16:59:53 »

Mariola85 и на теб благодаря! smile Одорекса не съм го ползвала, но имам мнения от няколко приятелки, които не са впечатлени, но мисля да го пробвам, нищо не ми пречи и да видя как е. Не знам защо има толкова противоречиви мнения за него.
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 04, 2014, 12:32:12 »

Лъщенето и омазняването на лицето се повлиява много добре от маслото от гроздови семки. Преди известно време го ползвах за лицето, като нощен крем и за косата също като маска преди да се изкъпя. Ако искаш пробвай, няма поне с какв по да ти навреди.
Активен
alisiq
Гост
« Отговор #131 -: май 06, 2014, 13:42:13 »

 good мерси jully777 smile
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 07, 2014, 08:36:52 »

Няма защо, alisiq. Аз имам алергия към някои козметични продукти и преди известно време много се запалих по натуралните масла и видях, че наистина имат ефект. smile
Активен
alisiq
Гост
« Отговор #133 -: май 07, 2014, 10:13:35 »

Абсолютно съм съгласна с теб! smile Аз от много време използвам различни масла за косата, правя си маски, слагам ги като допълнение в балсама и съм много доволна, но на лицето не съм си слагала и ще опитам.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #134 -: юли 17, 2014, 17:13:52 »

Момичета, препоръчайте моля хубав салон за кола маска в София (да не е тип "свободната стая в къщата на леля" ако може) give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines