Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:55:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата - 2 -ра част  (Прочетена 116271 пъти)
 
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #105 -: юли 29, 2012, 11:06:37 »

Да попитам за Елгидиум-а. Той се ползва само два пъти в седмицата, така ли? На опаровката пише нещо такова. След колко време виждате резултат?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #106 -: юли 29, 2012, 16:20:40 »

Не знам дали за тук ми е точно въпросът, но ако трябва, нека модераторите го преместят.  smile
Според вас колко време преди сватбата е добре да се подстрижа и боядисам? Не говоря за изрусяване, а за боядисване.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 29, 2012, 18:43:49 »

Аз се боядисах същата седмица, тоест имах едно миене на косата преди сватбената прическа. Моята фризьорка ми препоръча така.
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юли 29, 2012, 21:42:08 »

Alichka -мисля ,че трябва поне 7-8 дена преди сватбата ,за да я измиеш 1 път преди  официалната прическа good,а иначе преди самата прическа ми измиха моята косата и се започна якото правене:)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #109 -: юли 30, 2012, 08:36:34 »

Благодаря, момичета! Предполагам, че фризьорката ще ми измие косата или предния ден, или същият. Сигурно още едно миене преди това няма да е излишно, за да не съм с боядисана кожа по главата и най-вече да не текат цветни потоци, ако взема да се изпотявам  tease
« Последна редакция: юли 30, 2012, 09:07:32 от Alichka » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 30, 2012, 10:13:59 »

Аз използвам черна къна, но тъй като тя много цапа, се къносах около две седмици преди сватбата. Косата си я мия през ден- два, така че имах няколко измивания преди сватбата.
Активен
SisKos
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 30, 2012, 11:27:49 »

Моята фризьорка ми каза че поне 2 седмици преди сватбата трябва да се боядисам ама аз съм чернокоса. За русото ми каза, че трябва да е 2-3 дена преди сватбата, че да може цвета да е хубав smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 30, 2012, 12:14:42 »

Ами моят цвят е странен, не мога да го опита точно. Медено някакво май... Аз се боядисах във вторник, сваъбаъа беше в събота.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 19, 2013, 09:48:30 »

Здравейте! В темата не е писано скоро,но искам да попитам дали някоя от вас може да ми препоръча добър фитнес инструктор или просто добър фитнес в София?  blush blush
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #114 -: декември 27, 2013, 09:37:50 »

Като живеех в София,ходех в един фитнес в Овча купел,голям,празен,с много уреди,никой не те притеснява и си паркирах колата отпред.Ако ти е удобно,пиши ми да ти дам координати.
По темата-според вас как е удачно да се прави почистване на лице?Мисля да започна да ходя на 2 месеца,но преди самата сватба се чудя дали е по-добре да не се правят процедури?По принцип си ходя на 3-4 месеца,но кожата ми е много чувствителна и от най-малкото се дразни,а след почистване винаги се подувам shok
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 27, 2013, 09:56:27 »

Аз няма да си променям навиците за почистването на лицето заради сватбата. Преди време четох доста за кое кога е подходящо да се направи, ама после си говорих с разни бивши булки и ми казаха, че толкова много фон дьо тен слага гримьорът, че и да има нещо, няма грам да си личи.

Колкото за фитнес...има дамски на петте кьошета, но не знам дали това е най-добрият вариант. Аз съм фен на упражненията в домашни условия и със собствено тегло, затова и на тях ще си заложа. Както и на диета, която ще съобразя, разбира се, с взимането на мерки за роклята и самата рокля.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 27, 2014, 11:58:33 »

Пак имам питане.
На фотоепилация да е ходила някоя то вас? За София ако имате предложения. Но въпроса ми е към всички вас. Какво ви е мнението за фотоепилацията?
Също така -какви кремове за лице използвате и сте останали доволни, или кои сте пробвали и сте останали разочаровани?
Аз сега изпозлвам на sephora някакви продукти и за сега съм доболна пък ще видим.
Ще правите ли някакво специално разкрасяване преди сватбата си-някакви процедури и т.н.?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #117 -: февруари 27, 2014, 12:20:54 »

освен почистване на лице не съм правила други процедури а и не ти съветвам сега да правиш първи опити с каквото и да е. Ползвай си нещата които ползваш до момента. Наистина има много случаи където се получават алергични реакции и не искаш да се чудиш после как да ги скриеш. Сефора и много добра марка карай си с нея  good. За фотоепилацият нямам мнение, но не знам защо би искала за сватбата да си правиш точно такава, и от нея се получават алергични реакции  angry
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 27, 2014, 12:25:40 »

освен почистване на лице не съм правила други процедури а и не ти съветвам сега да правиш първи опити с каквото и да е. Ползвай си нещата които ползваш до момента. Наистина има много случаи където се получават алергични реакции и не искаш да се чудиш после как да ги скриеш. Сефора и много добра марка карай си с нея  good. За фотоепилацият нямам мнение, но не знам защо би искала за сватбата да си правиш точно такава, и от нея се получават алергични реакции  angry
Не съм казала,че искам да си правя. Интересувам се реално дали някой си е правил и какво е мнението му. ПРосто проучвам интересно ми е.
Ти откъде знаеш,че се получават алергични реакции винаги? Ако човек няма алергии към нищо?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #119 -: февруари 27, 2014, 12:50:29 »

виж хубаво какво съм написала, не съм казала че винаги се получват а че се получават, ти си поемаш риска, всяка кожа е различна, ти си решаваш smile  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines