Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:31:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата - 2 -ра част  (Прочетена 115651 пъти)
 
mury
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #90 -: май 15, 2012, 15:54:46 »

mery_bery искам да попитам коя точно е пастата на Елгидиум, която използваш, защото ако не греша имат две избелващи пасти в асортимента си - Whitening и Brilliance&Care. Ти коя използваш?
« Последна редакция: май 15, 2012, 19:39:17 от mury » Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #91 -: май 15, 2012, 16:53:59 »

_Ezra_ предполагам, че за зъбите питаш (аз от два часа не мога да схвана, за какво питаш, защото последно писах за солариум и се чуда, как и кой съм избелвала blush  blush blush blush)
Ако е за зъбите отговарям, макар и че няма да съм особено от полза, където работя има зъболекарски кабинет и зъболекаря ми е приятелче, аз му казах искам избелване и той ме избели, беше с лазер, преди това с една лампа ме беше избелвал, но резултата с лазера е доста по-видим и безболезнен и траен. Много съм доволна. Ако нещо конкретно те интересува, мога да го питам smile
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 15, 2012, 19:40:58 »

Ползвам Brilliance&Care smile и съм много доволна
Активен
mury
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #93 -: май 15, 2012, 20:12:59 »

 Благодаря, за отговора, значи и аз ще пробвам тази:)
 
Активен
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #94 -: май 16, 2012, 17:41:30 »

Мили момичета, здравейте! Включвам се в тази тема и на този етап главно заради тена от солариумите. Като ви чета ви се радвам, че се стараете, но същевременно изпитвам тревога. Със много смесени чувства съм. Кожата е доста злопаметна и може да се отрази след години, дори и сега да се чувствате добре в нея. Не ви ли е страх? Бенки, петна, изгаряния, рак, състаряване и т.н.? Нямам за цел да порицавам никого, наистина искам да чуя мнението ви по този въпрос, понеже имам някаква зависимост от тъмния тен. Много мислих и за своята сватба да посещавам солариум, но толкова се наплаших (напоследък доста параноична съм станала). Едно на ръка, че си имам една боя по рождение, но като отида на солариум ставам доооста черна и то само от 3 - 4 процедури (което ме радва много), но пък майка ми после започва да изпада в паника и да ме притеснява допълнително с разни упреци, че съм щяла да бъда грозна булка, булка и тен - особено солариумен много си противоречали и т.н. И в мен се вихрят едни противоречия и дяволчето и ангелчето ме бутат ту към салона, ту назад... иии...  SUICIDE
« Последна редакция: май 16, 2012, 18:56:39 от Amour♥Occasion » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 16, 2012, 19:39:25 »

Amour♥Occasion, аз също смятам и съм чела, че са вредни.... но се надявам от няколко пъти нищо да не ми стане  smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #96 -: май 21, 2012, 12:41:09 »

Солариумът е изключително вреден, дори едно единствено посещение увеличава риск от рак на кожата с 70%
Аз обожавам тъмен тен, макар по рождение да съм с млечно бяла кожа. Пека се само на слънце с фактор 50 и въпреки това открих, че бенките и луничките ми са се увеличили. Сега се мажа с едно масло против слънчеви петна ( петна по кожата причинени от слънцето) На сватбата ще съм си млечно бяла булка, за солариум и дума да не става. А не, че не обичам тен, обожавам го, но здравето преди всичко  pardon
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 21, 2012, 12:52:55 »

Солариумът е изключително вреден, дори едно единствено посещение увеличава риск от рак на кожата с 70%Аз обожавам тъмен тен, макар по рождение да съм с млечно бяла кожа. Пека се само на слънце с фактор 50 и въпреки това открих, че бенките и луничките ми са се увеличили. Сега се мажа с едно масло против слънчеви петна ( петна по кожата причинени от слънцето) На сватбата ще съм си млечно бяла булка, за солариум и дума да не става. А не, че не обичам тен, обожавам го, но здравето преди всичко  pardon
Айде стига глупости! Как може да говориш такива неща с абсолютна категоричност. Ако беше така, колко момичета досега щяха да са болни от рак...
Въпросът дали вреди или не солариумът наистина е спорен, ама чак пък такъв огромен риск да се поема...
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #98 -: май 21, 2012, 13:11:43 »

За съжаление това са последните изследвания, които са правени върху солариумите. Аз самата бях шокирана като чух и не ми се струваше реално, но доста редовно практикуващи солариум имат сериозни проблеми с кожата. Лично имам приятелка, която се лекува в онкологията, а беше заклет фен на солариумите, сега ги проклина под път и над път. За вредите от солариума има достатъчно инфо
 ( най-вече проблема, че уредите не се контролират ) и всеки може да прецени. Аз лично не ги ползвам и не смятам да го правя.  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 21, 2012, 13:13:47 »

аз въпреки това съм решила да ида няколко пъти, моля някой който е ходил да ми препоръча крем с който се маже преди солариум -процедурата. Предлагат ми на мястото един за 18 лв. Ако някой  е купувал на свободна продажба от аптека, нещо свестно, моля да пише !  give_rose give_rose
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 11, 2012, 08:42:14 »

Здравейте аз малко прекалих с подготовката и сега се възтановявам от поставената ми хилоронова киселина вчера, но поне сега се чуствам по конфортно и знам че е по добре с нея,сложих си я под очите кадето са тъмноте кръгове защото там ми бе хлътнала малко кожата и ме дразнеше много сега съм малко подута но ще ми мине за още ден два,иначе съм планувала кола маска,вежди маникюр и педикюр.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 11, 2012, 08:46:10 »

Не знам на колко години си, но това е много крайна мярка с киселината. И моята кожа е хлътнала, но професионалния грим го заличава и то без такива процедури!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 11, 2012, 08:53:38 »

_Ezra_ предполагам, че за зъбите питаш (аз от два часа не мога да схвана, за какво питаш, защото последно писах за солариум и се чуда, как и кой съм избелвала blush  blush blush blush)
Ако е за зъбите отговарям, макар и че няма да съм особено от полза, където работя има зъболекарски кабинет и зъболекаря ми е приятелче, аз му казах искам избелване и той ме избели, беше с лазер, преди това с една лампа ме беше избелвал, но резултата с лазера е доста по-видим и безболезнен и траен. Много съм доволна. Ако нещо конкретно те интересува, мога да го питам smile
така е като все бързам и пиша с краката си  smile smile
аз си взех също час за едни процедури за зъбите, като уточним ще пиша  good
иначе на солариум никогат не съм стъпвала  smile само дет ходя на козметик е по-голямата грижа за сега за сватбата  smile мн време нямам (и до сватбата и свободно)... но се опитвам да правя нещо като грижи  smile
Активен
dani_ela87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 23, 2012, 08:51:58 »

punk_girl123  на 23 съм ,сложих я защото не е вредна с нищо ,а аз се чуствам по  добре така и преди нея носих очила заради хлатнатината под очите но не искам на сватбата да съм с очила ,аз нямам нужда от тях без диоптар са ,сега не ги нося и се чуствам по конфортно много по добре изглеждам.
Взех решението след като бях при гримъорката и говорихме тя ми каза така."Цвят се прикрива с грим релеф не" Може да прикрие и уравни тена на кожата защото под очите е малко по тамно сенките примерно но след като е хлатноло си остава хлатнало няма как да ми сложи 3 пласта за сватбен грим и да ми стои като маска ,за мен гримът трабва да е по естествен и булкта да изглежда нежна.Така мисля аз .
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 23, 2012, 20:55:54 »

По темата за избелването на зъбите - днес си взех лентички WhiteStrips, ще ги пробвам и ще ви кажа дали вършат работа:
http://www.whitestrips.bg/bg/products/1/30
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines