Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:34:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата - 2 -ра част  (Прочетена 115636 пъти)
 
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 26, 2012, 08:23:43 »

shorty, изключително полезна информация даваш. give_rose Аз през живота си не съм имала кариес, но пък моите зъби са чувствителни  най- вече на кисели плодове. Първоначално обмислях избелване, но след всичко, което прочетох и след консултация със зъболекар се отказах категорично. Но нищо не ми пречи да опитам това, което си написала.

Благодаря!

За чувствителните зъби (проблем, от който аз самата страдам от години) най-доброто решение са десензитиращите пасти. С две ръце препоръчвам Sensodyne Classic (надписът на тубичката е в червено или розово) - той действа с натрупване, тоест ефектът не е моментален, а се появява след седмица-две, но продължава и след като спреш да използваш пастата. Успех!  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 26, 2012, 08:30:07 »

shorty, Sensodyne определено помага. Не съм сигурна дали съм ползвала точно този вид, но преди време, докато ползвах тази паста за зъби, бях забелязала, че не ме заболяват зъбите от ябълка или портокал. Ще взема пак да си я купя и ще я ползвам по- продължително време.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #77 -: април 26, 2012, 08:56:25 »

Здравейте, ако имате чувствителни зъби и искате да си избелите зъбите и някой ви обещава, че няма проблем не вярвайте. Аз не съм с чувствителни зъби, избелвала съм си ги три пъти и усещам че зъбите ми станаха по -чувствителни, най -вече от студено (и времето като е студено). За себе си моята чувствителност се проявява изключително рядко и не води до някакъв дисконфорт. Но самият резултат е просто невероятен. Аз от дете имах малко по-жълти зъбки, после цигари, кафета  т.н положението не беше добре. Последно си ги избелвах преди една година и зъбите ми продължават да са все така бели, въпреки кафето и цигарите. Не мисля, че стават по-жълти от колкото са били (при мен е така). Даже преди няколко месеца си мислех, как трябва да си ги избеля преди сватбата, но всъщност сватбата наближава и зъбките са ми все така бели и няма нужда от избелване, за което съм много щастлива  smile. Иначе момичета, за мен това беше сбъдната мечта, определено не се чувствах комфортно преди да ги избеля, сега съм много доволна, а като се снимам с приятели си личи много,как моите зъби са по-бели и моята усмивка е перфектна. Препоръчвам за момичетата,който са решили избелване, да направят процедурата с лазер, има лек дискомфорт 1-2 часа след процедурата и после всичко е ток smile
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 26, 2012, 16:07:24 »

За Sensodyne - не им правя реклама, казвам си професионалното и лично мнение. Пробвала съм и други десензитиращи пасти, включително на водещи марки, и никоя няма този ефект. Иначе говоря за точно тази:

http://www.inkinddirect.org/sensodyne-classic-toothpaste-24-75ml.html
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 14, 2012, 12:34:51 »

Личният ми зъболякар,ми препоръча тази паста-Елгидиум за избелване и за чуствителни зъби-каквито са майте-не съм очаквала такъв ефект на бляскавата усмивка,всички ме питат дали не съм ходила на процедури за избелване,а то всъщност само една паста ползвам yahoo,а самите процедури-ми казаха,че след време си казват своето-така повреждат зъбите,че става страшно shok
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 14, 2012, 15:12:07 »

Личният ми зъболякар,ми препоръча тази паста-Елгидиум

Продуктите на Елгидиум (не само пастите, но и всичко друго, свързано с оралната хигиена) са едни от най-добрите на световния пазар. С тях просто няма как да сбъркате  give_rose
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #81 -: май 14, 2012, 15:33:13 »

За марката Елгидиум съм с две ръце ЗА !!! Пробвай  и няма да сгрешиш! У нас се ползва от няколко месеца само Елгидиум по препоръка на зъболекаря ми !
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 15, 2012, 11:06:01 »

наистина -на бялото не може да се каже черно-и аз съм с 2 ръце за тази паста за зъби yahoo
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 15, 2012, 13:28:07 »

И аз ще я пробвам тази чудодейна паста smile
Тръгнах на солариум, никога не бях ходила. Бях 2 пъти за по 3-4 мин. и вече имам разлика, опасявам се да не се почерня много и да се откроявам на снежно бялата си рокля  crazy
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 15, 2012, 13:37:09 »

Внимавайте със солариумите, ако приемате противозачатъчни, че може да станете на петна...
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #85 -: май 15, 2012, 14:02:21 »

И аз си взех карта за солариум, всяка пролет ходя по 10-тина пъти, обичам да имам лек тен, просто да не съм чак бяла.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #86 -: май 15, 2012, 14:11:04 »

Аз от март месец ходя на солариум, последния един месец само 1 път в седмицата ама не задължително. По-принцип зависи, кога ти е сватбата, тена от солариума пада много бързо. Примерно на мен ми става лошо, ако на вън е 25 градуса и аз се завра на още по-голяма жега и сега съм много черна, като правя сметка че времето от тук на татък ще е предимно топло и ще разчитам на сегашния ми тен. Дано за 2 месеца не изчезне съвсем. Иначе аз си взех карта със 100мин, като един месец съм се пускала на по 5 (много силни са тези солариуми) и сега имам към 30 мин, който най-вероятно няма да успея да използвам. Но не експериментирам, на солариум ходя всяка пролет вече 7 години по-ред, така че знам, как действа при мен и наистина е много относително за всеки човек.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 15, 2012, 14:18:14 »

Сватбата ми е началото на юли. Ще ходя, до като почернея достатъчно и после само ще поддържам - един път в седмицата нали?
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #88 -: май 15, 2012, 14:33:24 »

Да и ако решиш, че си прекалила на фона на роклята спираш и той пада рязко за 1-2 седмици и оставаш само с лек загар, с "освежена" кожа дето се казва. Поне аз съм така в момента имам тен и след солариума съм много черна после като не ходя 2 седмици и няма нищо общо, намалява видимо. Та според мен сега си ходи, не прекалявай с минутите, много е важно да не изгаряш. (И аз съм юли). smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 15, 2012, 14:53:11 »

desirer как ги избелва
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines