Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:35:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата - 2 -ра част  (Прочетена 115653 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 22, 2012, 14:08:10 »

Bulka88, сподели, ако може за горчивия си опит. give_rose Аз също не съм особен привърженик на солариумите, но пък и с тези мазила не ми се рискува.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 22, 2012, 14:16:41 »

Момичета, внимавайте! Спрей-тенът може да боядиса роклята.
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 22, 2012, 14:27:31 »

Много хора ми се оплакваха от солариумите,но аз никого не слушах...не че съм била чак пристрастена но през зимата правих 5-6 солариума или преди някой повод...миналата зима,по тялото на сестра ми се появиха някакви обриви,дерматоложката каза че е от солариума и изписа 3 вида мазила и хапчета....,но аз някак си не го взех на сериозно....,после моя приятелка хвана гъбички,които със страшна сила се разрастваха,казаха и че е от солариума...но и на това не обърнах внимание....докато пролетта не започнах да ходя пак,щях да съм шаферка и трябваше да съм черна как  pardon....и след третия или четвъртия път на челото ми и над горната устна ми се появиха кафеви петна...отначало ми казаха гъбички...изписаха ми мазила и хапчета...нищо не помогна...после се оказа че не са гъбички ,а ПРОСТО пигментация на кожата,която обаче се лекува много трудно и лечението изисква много време...изписаха ми страшно скъпи кремове,за който трябва постоянство и през деня не трябваше да излизам без крем на лицето 50-ти фактор...мазах се 2-3 месеца...нищо....и сега съм решила за започна с IPL процедурите,та дано преди сватбата ми изчезнат....
Така момичета..според мен спрей тена е много по-безопасен и по-добър вариант от солариума...и не е толкова скъп...дори е по на сметка от солариума...
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 22, 2012, 14:33:31 »

Сестра ми се е пръскала 2 пъти(след като и забраниха солариума) и каза че не цапа,но аз март месец ще пробвам...за да знам има ли смисъл...
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 22, 2012, 18:18:27 »

Горещо ви препоръчвам кислородна терапия за лице. Подходяща е за всякакъв вид кожа, обогатява с кислород и кожата става свежа и гладка. Ако се направят около 10-12 процедури се премахвали и петна по кожата. Цената й е около 80-100 лв. но аз имах късмета от сайт за групово пазаруване да си я купя за 25 лв.
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #35 -: февруари 23, 2012, 19:46:15 »

Kalama един курс ли е 100 лева или всичките?
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 23, 2012, 19:51:03 »

Kalama един курс ли е 100 лева или всичките?

Едно посещение е горе-долу 100 лева. В момента по сайтовете за групово пазаруване се предлага, както писах за 25-30 лв. Кислородна мезотерапия се води- няма да съжалявате, страхотно е. Холивудските звезди всички са полудели по тази процедура. Всичките забелязаха ефекта след като я направих процедурата.
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 24, 2012, 09:42:42 »

Много ми се иска,но в нашия град няма такива ваучери за намаление... sad
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 29, 2012, 16:55:37 »


Kalama това ли е терапията?
Моля те погледни,защото много се запалих да търся :
http://grabo.bg/haskovo/mikrodermabrazio-na-litze-ili-tialo-plius-virtualna-mezoterapiia-0d3f6
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 29, 2012, 18:33:37 »

Kalama това ли е терапията?
Моля те погледни,защото много се запалих да търся :
http://grabo.bg/haskovo/mikrodermabrazio-na-litze-ili-tialo-plius-virtualna-mezoterapiia-0d3f6

Не. И това правя от време на време. Това е вакум с диамантен диск.Ексфлулира най-горния повърхностен слой на кожата. По-успешно е за премахване на петна, но не обогатява кожата. Също е много хубава терапия, задължително трябва да се ползва антизащитен крем с висок фактор. Тази терапия се прави зимата, когато слънцето е слабо.


Ето за тази ви говоря. Съвсем произволно избрах сайта. Във всеки сериозен козметичен център се предлага процедурата.

http://www.angelface-bg.com/page22.html
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #40 -: март 09, 2012, 17:31:28 »

Аз свалих с 90 дневната 13 кг - супер съм доволна от диетата. Играя народни танци , три пъти седмично, фитнес един път седмично, сега смятам да стане два дни седмично - основно ръце и корем.
Педикюр - всеки месец, от другият започвам почистване на лице 2 пъти месечно, масаж само на гръб - 2 пъти месечно, месец преди сватбата - антицелулитна терапия , която е 10 посещения. От диетата целулита ми изчезна напълно, но аз въпреки това ще се подложа на масажите със сигурност.
Избелвала съм си зъбите при моят зъболекар миналата година. Това се прави веднъж годишно само, преди него не трябва да имате никакви кариеси или развалени зъби защото ще умрете от болки. По време на избелването зъбите стават доста чувствителни и се мият със специална паста. Прави се два месеца преди сватбата. Всички кариеси и т.н. - премахнати.
Маски за лице, за коса, сауна - всяка седмица.
 chee chee chee chee chee
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 09, 2012, 19:59:57 »

Tsutsi, за колко време свали 13 кг. с тази диета и спазва ли я стриктно. Аз също свалих 10 кг., но с друга диета. Сега искам още 5 кг. да смъкна до сватбата и мислех да пробвам 90 дневната. Сподели моля те.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #42 -: март 09, 2012, 22:11:43 »

Пратих ти лични  smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 10, 2012, 10:18:34 »

manuella, ти с коя диета свали десет килограма и за колко време?
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 10, 2012, 11:27:37 »

sunset, свалих 10 кг. за 3 месеца, на месец по 3 кг. се смъкват, но аз не я спазвах много стриктно. Ако се спазва стриктно се стига и до 5 кг. на месец. Аз ходих при един здравен специалист по храните. Не го наричам диетолог, защото той е страшно еродиран фелдшер. Диетата ми е хранителен режим, в който се яде по часове и определени грамажи. Не е разделно хранене. Специалистът ми изготвя индивидуален план, според това какво обичам да ям, но изчислява веществата в храните и ми ги разпределя по часове. Така се получава, че на ден организмът ми получава необходимите количества въглехидрати, белтъчини и мазнини, но в режим. Освен, че се отслабва много е и най-здравословния начин. Майка ми е лекар и от нейни пациенти разбрахме за него. За пример ще дам един от пациентите на майка ми е бил в начален стадий на диабет и чрез подходящия хранителен режим, човекът освен, че е свалил многооо кг. е спрял и хапчетата, защото изследванията му са ок. Всяка седмица ходихме при него, теглехме се, говорихме си, мотивира ни и т.н. Аз мога да ти пратя диетата, ако имаш воля да я спазваш. Но срещите с него помагат най-много.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines