Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:26:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата - 2 -ра част  (Прочетена 116268 пъти)
 
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #15 -: февруари 15, 2012, 18:54:25 »

Ох ами аз като не мога да ходя на фитнес с детето blushкак да сваля три килограма,да беше топло да се разхождам с количката,ама на студ :angry:Имате ли някакви отзиви за пръскания тен,ставало страхотно,ама се притеснявам да не стана на петна angry

Едни колежки си бяха правили и резултатът беше трагичен - станаха оранжеви, а след няколко дена и на петна. Изглеждаха наистина ужасяващо. Не знам - може би не винаги се получава така, но при тях беше зле.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 15, 2012, 18:56:21 »

Моя приятелка си беше правила спрей-тен и беше се получило много добре. Ти от София ли си? Ако искаш мога да я питам за контакти.
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #17 -: февруари 15, 2012, 19:00:15 »

Веси да от Сф съм,но четох доста,и ми се струва рисковано,ще се ходя на солариум,нещо ме е страх  cray
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 15, 2012, 19:05:14 »

Както искаш, разбира се. Просто това място е проверено. Но аз да ти кажа честно, също харесвам повече тена от солариум.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 15, 2012, 19:38:46 »

аз питах една приятелка която ходи, каза че си трябва за този спрей тен доста парички за издържането му  pleasantry  , и наистина става на петна, ако не се ходи на определен период. някои казват че дори на 3тия ден след пръскането все още цапа бели дрехи. аз не бих рискувала точно за сватбата този метод, като тръгнеш на солариум ще кажеш дали си доволна и аз ще ходя там също Мимче.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 18, 2012, 20:42:32 »

Още нещо, което ще си позволя, макар че няма много общо с разкрасяването - в деня преди сватбата един хубав класически масаж. Или някакъв друг, аз нямам много опит, не съм ходила досега, но всеки, който е бил, казва, че е много голямо удоволствие.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #21 -: февруари 18, 2012, 22:56:24 »

Да се разпиша и аз:

Избелване на зъбите:

За пръв път си избелих зъбите в началото на 2009 г., по "домашния" метод -със спринцовките с гел,  зъболекар ми направи шините и трябваше в продължение на 2 седмици да спя с тях. Е, не стана. Издържах 5 дни, защото зъбите ми станаха ужасно чувствителни и усещането беше нетърпимо. След това още доста време ми беше гадно. И наистина на места се депигментираха. В интерес на истината ефектът беше страхотен (депигментирането не се забелязва), не станаха изкуствено бели, а хубаво, естествено бели. И въпреки че изкарах само 5, вместо 14 дни, зъбите ми още са избелени, а аз пия доста кафе и червено вино. И сега се изкушавам да направя още 3-4 дни само защото имам още спринцовки.

Фитнес:

Ходя редовно на фитнес, но си дадох почивка един месец, сега тръгвам отново. Тренирам така, както казва Кристи, само че почвам с кардиото. Знам, че трябва накрая, но аз тичам бързичко и искам да ми се махне от главата, накрая ми е много уморено за такова тичане. Тренировките с тежести са много важни, дори да си слаба, ако си дроб, не е хубаво. Целулитът се маха със спорт, балансирано хранене (не диета) и много вода. Всичко останало е временен, повърхностен ефект.

Лицето:
Ето тук моля за препоръки за процедура за освежаване. Дермоабразиото още ли е на мода?
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 19, 2012, 08:42:41 »

За лицето предполагам ако идеш на почистване 2-3 пъти ще е от полза. Иначе има още куп други процедури, които могат да се направят, но според мен най-важното е хубавата чиста кожа, без недостатъци - това е перфектната основа за грим.
За зъбите ми стана интересно... Има ли изпробван домашен метод за избелване, без да се ходи на зъболекар?
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 19, 2012, 11:40:57 »

Аз ще посетя козметика си за едно почистване една седмица преди сватбата. Искам да имам и тен, тъй като сватбата ще е лятото и има вероятност да почернея преди това на презрамки, сандали, часовник и пръстени  funnytooth Трябва ми равномерен тен. Никога не съм посещавала солариум, тъй като си имам тен по рождение и всяка година ходя и на моренце. Затова и трябва да проуча колко по-рано трябва да започна с процедурите.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #24 -: февруари 19, 2012, 13:55:48 »

За лицето предполагам ако идеш на почистване 2-3 пъти ще е от полза. Иначе има още куп други процедури, които могат да се направят, но според мен най-важното е хубавата чиста кожа, без недостатъци - това е перфектната основа за грим.
За зъбите ми стана интересно... Има ли изпробван домашен метод за избелване, без да се ходи на зъболекар?

За почистването на лицето ясно. Аз и сега го почиствам редовно и няма да чакам до сватбата. Но от стрес, умора, времето, имам уморен вид и искам нещо, от което малко да светна, да изравня тена преди солариума и т.н.

Под "домашен" метод за избелване имам предвид този, при който пак ходиш на зъболекар, но за да ти направи отливка на зъбите за шини и да ти продаде гела, който после сам си слагаш върху силиконовите шини вкъщи. През 2009 г., когато аз се избелвах, ми предлагаха само този метод или другия, който се прави на място, при зъболекаря, веднага и с лазер. Казаха, че бил по-скъп, но и по-нетраен и аз избрах другия. Сега вече, като си имам силиконови шини и гел, нямам нужда да ходя на зъболекар и на практика няма да дам никакви пари. Но наистина не знам дали да си го причиня на зъбите. Склонна съм да вярвам, че наистина уврежда емайла и предизвиква проблеми в дългосрочен план.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 20, 2012, 10:30:49 »

manuella, не те ли е страх да ходиш на почистване на лицето седмица преди сватбата? Питам, защото на мен след всяко почистване ми излизат няколко малки пъпчици, които минават сами, но то си зависи от типа кожа. Аз ще направя почистване около месец преди сватбата.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 20, 2012, 22:29:09 »

sunset, моята кожа за щастие е много хубава и ходя на 2-3 месеца веднъж на козметик профилактично. Понеже съм при една и съща козметичка от 7-8 години и нямам проблеми след почистването, дори кожата ми е най-хубава непосредствено след процедурата. Ще стане зачервяване, ако имам някоя дълбока точка, но до една седмица ще се нормализира.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #27 -: февруари 21, 2012, 21:10:30 »

sunset, моята кожа за щастие е много хубава и ходя на 2-3 месеца веднъж на козметик профилактично. Понеже съм при една и съща козметичка от 7-8 години и нямам проблеми след почистването, дори кожата ми е най-хубава непосредствено след процедурата. Ще стане зачервяване, ако имам някоя дълбока точка, но до една седмица ще се нормализира.

Късметлийка!  good Моята кожа на лицето за съжаление е доста чувствителна. Нося си някаква форма на алергия от едно влажно лято през 2003 г. в САЩ и оттогава при влажно, студено време или по всякакви други "поводи" може за секунди да получа ситен обрив по скулите и слепоочието. Освен това всеки месец в "онези дни"  (ROFL ROFL) кожата ми става акнеична и много рядко ми се разминава. Тези две особености ми костват много усилия и малко нещо да не улуча козметиката и айде отначало. Така че наистина съм отворена за всякакви идеи, препоръки за козметика и пр.

Иначе да споделя моята хитринка за кожата на тялото, която, за разлика от тази на лицето, си е ОК. Ексфолирам се с утайка от кафе веднъж седмично (понякога по-често, понякога по-рядко). Откакто го правя, не давам пари за ексфолианти (освен за лице) и ефектът е моментален и поразителен. danceg
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 22, 2012, 09:12:49 »

И аз ще ходя на козметик една седмица преди сватбата,даже и милото ще взема...той е с много проблемна кога и от година на всеки 2 месеца е с мен по козметиците...трудно го навих,но сега и той вижда разликата....
А момичета не знам дали по-назад е обсъждано,ако е така се извинявам,но някой ще ходи ли на впръскващ тен?
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 22, 2012, 09:18:30 »

Момичета,извинявам се,видях че е обсъждано за спрей тена.Само един съвет от мен...много внимавайте със солариумите аз и мои приятелки,много пострадахме...за това се реших за спрей тена...излиза по-евтино,по-красиво е и е безвредно....
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines