Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:01:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата - 2 -ра част  (Прочетена 115647 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: февруари 13, 2012, 10:51:16 »

Разкрасяването преди сватбата - 1-ва част
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 14, 2012, 13:54:21 »

Аз се отказах от избелването на зъбите. Моя зъболекър ми обясни, че всъщност се поставя вещество подобно на киселина, което изсмуква пигментацията от зъбите. Но от там отпушва и някакви каналчета и се появява чувствителност. А и аз все пак си мисля, че бели зъби като от рекламите едва ли ще се получат, в смисъл че това не е естествения цвят на зъба /синеещо бяло/. Пък и моите са прилично бели.
Относно солариума аз ходя на турбо солариум веднъж седмично за 6 мин. Има ефект, но не е като на морето  smile пък и аз искам да получа цвят мляко с какао а не шоколад  Bravo
Процедури за лице мисля да си направя през април - почистване и една две процедури.

Искам да попитам някой ще се подлага ли на някаква антицелулитна терапия? Аз измам дългогодишен проблем с целулита нищо, че съм слаба.
А относно отслябването от опит мога да кажа, че за два месеца активно спортуване /поне 2 пъти седмично/ и балансирана диета свалих 3 кила. Ако на някой резултата му се струва нищожен искам да споделя, че съм 175см и тежах 58 кила (т.е. бях станала 55) Но спрях да спортувам и пак си ги върнах  smile

Препоръчвам на всички фитнес понеже освен стапяне на мазнинки се градят и мускулчета!! А това прави ефекта доста траен
« Последна редакция: февруари 14, 2012, 13:56:32 от punk_girl123 » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 14, 2012, 14:38:29 »

В момента и аз ходя на фитнес и пазя диета, макар че не съм пълна, нито закръглена, в графа "слаби" ме класифицират. Но имам едни 3-4 кг. в моите си представи, а и е важно да сме стегнати, освен слаби...  good

Понеже мен ме тренира мъжът ми (преди е бил фитнес инструктор), кумът ни е инструктор, а единия шафер инструктор и културист  tease, та мога да ви споделя нещичко в тази област.

Ако може си наемете инструктор да ви покаже какво да правите, защото аз преди това си имах някакви представи за идеална тренировка, които се оказаха тотал щета (например - искам да махам паласки и изкъртвам упражнения за корем и кардио!? Или диета тип "да умрем от глад"!?). Оказва се, че за да сме стегнати се правят различни тренировки в различни дни за различните групи от тялото - крака + дупе, гръб, рамо и ръце и тем подобни... Яко гирички (и не, няма да направите зверски мускули както си представях аз  shok) и пак казвам - тренирате само една група и се завършва с кардио от което се отслабва цялостно. На края на тренировката е хубаво да пиете протеин, за да се възстановят мускулите.

За диетата - моята е ниски въглехидрати със зареждане на повече въглехидрати на няколко дена. И ядене през 2-3 часа, така че общо да ям 5-6 пъти на ден - по малко. Яде се предимно месо и салати. От това се сваля адски бързо и в съчетание със спорт се отслабва и стяга за отрицателно време. И тримата са на мнение, че диети от типа на Дюкан, 90 дневна са пълна глупост с йо-йо ефект, че и по-зле. Сваля се значително по-бавно.

Та ако хванете правилния инструктор за 2-3 месеца може да ви направи много добре (говоря за по-пълнички момичета), за по-слабите е още по-лесно  good

Успех!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 14, 2012, 14:45:06 »

и аз със ниско въглехидратна отслабвах само че не ми понася за дълго време. Пада ми кръвната захар и става по зле!
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #4 -: февруари 14, 2012, 14:49:18 »

Ох ами аз като не мога да ходя на фитнес с детето blushкак да сваля три килограма,да беше топло да се разхождам с количката,ама на студ :angry:Имате ли някакви отзиви за пръскания тен,ставало страхотно,ама се притеснявам да не стана на петна angry
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 14, 2012, 15:24:09 »

Ами освен да почнеш да ядеш начесто, за да си подобриш метаболизма. От това също се сваля, но без спорт няма какд а се стегнеш... Иначе ядеш на 2-3 часа, предимно протеин (месо) и салати. Хубаво е да си вземеш и протеин да пиеш, защото е много трудно да изядеш толкова месо, а иначе е събрано в една чашка  blum Спираш сладкото и всичко, което е въглехидрати - ориз, картофи, хляб и т.н. Тях само в т.нар. зареждащ ден. Друго не мога да ти препоръчам, щом няма кога да спортуваш...
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 14, 2012, 15:45:57 »

Аз спазвам също някои простички правила:
1. Не ям след 20:00 ч. (въпреки че си лягам късно)
2. Опитвам се на вечеря да не ям много въглехидрати - повече зеленчуци, месо, плодове, млечни продукти.
3. Правя малко упражнения вкъщи.
4. Като цяло се ограничавам от сладките и тестените храни, соковете и другите напитки със захар.
5. Пия повече вода и чайове.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 14, 2012, 15:50:01 »

Ако трябва да съм честна аз си уших такава рокля, че да изглеждам перфектно независимо малките недостатъци  good а пък спортуването го правя защото се чуствам добре а не заради сватбата! Ако нямах проблеми с кръста бих спортувала повече и по-често!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 14, 2012, 15:55:30 »

И аз имам килограми за сваляне, но те са в следствие на хормонално лечение и се свалят ужасно трудно. Правя разделно хранене, но с него се сваля бавно...За сега важното ми е да съм здрава, а не слаба, пък килограмите има време да ги мисля. Не съм съгласна обаче, че нисковъглехидратаната диета е много полезна при дълго спазване. Месото натоварва много черния дроб и бъбреците. Затова и Дюкан е ужасно вреден.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 14, 2012, 16:33:24 »

Аз също искам да сваля няколко килограма и да си възвърна предишното тегло. Тръгнах на фитнес и определено има ефект. По принцип съм слаба и фитнеса ми помага единствено да се стегна и да сваля сантиметри, но килограми от него не свалям. По- скоро ми пречи да качвам още, като се има предвид, че ям страшно много. blush Преди посещавах фитнеса три пъти седмично, но от известно време спрях да ходя. Скоро пак ще тръгна. Диети правя много рядко и от тях има ефект, но краткотраен. Килограмите ги свалям лесно, но веднага започвам да се тъпча и отново качвам. Сега съм решила вечер да храня само със салати, понеже на мен вечерята винаги ми е най- обилна и обикновено ям до последно, преди да си легна. Виждам много добри резултати по отношение на килограмите при хора, които се хранят разделно.
С лицето нямам проблеми, но веднъж на два- три месеца ходя при козметик да ми го почисти. Понеже съм много бяла, смятам да отида няколко пъти на солариум преди сватбата.
Искам да си направя избелване на зъбите, но се колебая и вероятно ще се откажа заради възможните странични ефекти.
За антицелулитни процедури не съм мислила, но забелязах, че откакто тръгнах на фитнес, целулитът ми започна да изчезва.

« Последна редакция: февруари 14, 2012, 16:53:15 от sunset » Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 15, 2012, 01:40:45 »

Да се запиша и аз blum
Диети няма да спазвам,защото нещо не ми се получават - има периоди,в които като реша да съм на диета,това означава да карам на 1л.сок и 1 кофичка кисело мляко/на ден/,или пък другата крайност-започват да ми се ядат неща,за които обикновено не се сещам  @}->--Средно положение няма при мен.
Ще си направя почистване на лицето,освежаване цвета на косата и избелване на зъбите.
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 15, 2012, 10:35:00 »

И аз да споделя ,какво правя!
Диета не спазвам,но вечер ям само салата
Ходя на Зумба(2-пъти седмично) и на народни танци.
Като кг.не съм свалила ,но определено съм се стегнала и целулита по бедрата е почнал да се заглажда.
На козметик ходя на 3-4м.веднъж.
Мисля сега като се пооправи малко времето да почна със сулариома,поне веднъж седмично по 10мин.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 15, 2012, 10:40:40 »

ОО 10 минути са много. То можеби си е до кожа ама все пак!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 15, 2012, 10:44:23 »

Зависи от кожата. Ако аз започна с десет минути, работата ще е много зле след това. Винаги започвам с по две или три, но имам една приятелка, която започваше точно с десет и нищо й нямаше.
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 15, 2012, 12:47:24 »

Ами аз си имам тен,по принцип съм си с по-матова кожа и не изгарям лесно,а почернявам  бързо.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines