Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:52:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ако сме във цикъл на сватбата?  (Прочетена 58504 пъти)
 
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 18, 2012, 10:03:30 »

И аз имам същия проблем - има вероятност да съм в цикъл. Консултирах се с гинеколог, но ми каза много лошо неща за Дуфастон-а, което ме отказа от този вариант. Не искам да си бъркам в здравето и да се съсипвам заради един ден.
Иначе и аз съм спазвала разновидност на тази диета, но нямах промени в цикъла.
Активен
leny
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #31 -: май 18, 2012, 10:27:15 »

Аз съм пила Оргометрил по препоръка на лекар като най-лек и безвреден вариант.Пие се сутрин и вечер около седмица преди началото на цикъла. Когато спрях да го взимам,след около 5-6 дни цикълът ми дойде,единственото неприятно усещане беше,че имах много силни болки. Но след това нямах никакъв проблем-идва ми отново редовно,нямам никакви смущения.Лекарят ми каза,че често се използва от спортистки преди състезания.Но разбира се -всеки има индивидуален организъм и е по-добре да се посъветва със специалист. smile
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #32 -: май 26, 2012, 18:43:08 »

Според мен с тези работи шега не бива. Аз лично имам поносим цикъл, не ме боли много и мисля да не рискувам с хапчета. Ако дойде - дойде, голяма работа! Пак ще се забавлявам:) Здравето е на първо място.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 28, 2012, 14:34:29 »

Аз се чудя защо не си решите проблема с един тампон и две три болкоуспокояващи! Аз още преди да планираме дата си изчислих кога ще ми дойде и се радвах че няма да имам такива проблеби на сватбата. Но противозачатъчните са най-добрия ариант на трябва да се почнат по отрано. Не си е работа два блистера да ги изпие един след друг. Общо взето няма да има крав ама корема ще подут и насторението ще е скапано.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 28, 2012, 21:45:34 »

На мен, за огромно мое щастие ми се размина. Предполагах, че ще стане така, заради емоциите и притесненията преди сватбата, и затова не предприех някакви мерки. Всеки сам си знае цикъла де, но по-добре не си бъркайте в здравето.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #35 -: май 28, 2012, 22:03:40 »

Нито оргаметрила, нито дуфастона са безобидни, за да се пият по такива поводи...силно не ви препоръчвам, момичета  pardon
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #36 -: май 29, 2012, 15:41:43 »

Мен заради земетресението ми подрани с 4 дни , макар да не ми дойде на дена на сватбата, ще бъда в МЦ преди това  sad За това реших да започна една седмица преди това да пия по една ампула витамин Ц - преди съм го правила и съм го променяла с два дни ( в смисъл на забавяла)  blush
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 30, 2012, 11:49:10 »

 Offtopic като чуя земетресение и настръхвам-за 1 път преживявам такъв ад Girl_hide
Да и витамин C има своя принос към цикъла,и притеснението също girl_impossible
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #38 -: юни 06, 2012, 21:31:30 »

Аз се чудя защо не си решите проблема с един тампон и две три болкоуспокояващи! Аз още преди да планираме дата си изчислих кога ще ми дойде и се радвах че няма да имам такива проблеби на сватбата. Но противозачатъчните са най-добрия ариант на трябва да се почнат по отрано. Не си е работа два блистера да ги изпие един след друг. Общо взето няма да има крав ама корема ще подут и насторението ще е скапано.

Напълно си права за тамона и болкоуспокояващото! Все пак, сватба е, а не световен шампионат по плуване...
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 07, 2012, 16:40:08 »

И аз трябваше да съм цъфнала като майска роза. Ходих на гинеколог 4-5 месеца преди събитието, казах ѝ опасенията си и ми каза да НЕ правя почивки между 2-те опаковки противозачатъчни. На следващия месец ми дойде навреме без болки и дискомфорт.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 24, 2012, 14:37:15 »

Момичета, дайте някакво предложение как да си предизвикам цикъла по-рано с Дуфастон, какви схеми се прилагат за приема? И колко време по-рано трябва да се започне?
Активен
Bride♥
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Just Another Bride


« Отговор #41 -: юли 24, 2012, 14:39:29 »

За Дуфастон не мога да ти кажа нищо, но ми бяха препоръчали да пия Оргаметрил, който предизвиква цикъла по - рано. Отказах се, понеже трябва да ми дойде 4 дена преди сватбата и в моят случай не съм на зор. Но ако те интересува мога да поразпитам.
« Последна редакция: юли 24, 2012, 14:41:45 от Bride♥ » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 24, 2012, 14:40:17 »

За Дуфастон не мога да ти кажа нищо, но ми бяха препоръчали да пия Оргаметрил, който предизвиквал цикъла по - рано. Отказах се, понеже трябва да ми дойде 4 дена преди сватбата и в моят случай не съм на зор. Но ако те интересува мога да поразпитам.
в каква схема ти го предписаха оргаметрила? и колко дни преди цикъл?
Активен
Bride♥
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Just Another Bride


« Отговор #43 -: юли 24, 2012, 14:42:55 »

Майка ми е акушер - гинеколог и тя ми го предложи, ако се притеснявам да не ми дойде точно на сватбата. Мисля, че беше нещо от рода на 2 хапчета на ден за 5 дена и идва. Но не помня вече и ако все пак те интересува ще попитам. Но най - добре да се посъветваш с личния си лекар.
« Последна редакция: юли 24, 2012, 14:45:26 от Bride♥ » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 24, 2012, 14:46:56 »

Не са ми го предписвали, майка ми е акушер - гинеколог и тя ми го предложи, ако се притеснявам за цикъла на сватбата. Мисля, че беше нещо от рода на 2 хапчета на ден за 5 дена и идва. Но не помня вече и ако все пак те интересува ще се попитам. Но най - добре да се посъветваш с личния си лекар.

личния ми лекар хал хабер си няма от женски цикли... аз исках да питам специално за дуфастон, защото знам че той е най-безболезнен и най-нов като продукт, в сравнение с Примолут Нор и Оргаметрил, и единствено Дуфастона от тях може да се приема по време на бременност (ако сме успели този месец примерно). До колкото разбрах за предизвикване нямам време вече, защото трябва да ми идва на 1 август, а Дуфастона се пиел 5 дни по 2 на ден и после М идвала от 3 до 5тия ден след спиране...което не ме устройва...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines