Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:30:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 4 част  (Прочетена 173272 пъти)
 
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #330 -: февруари 24, 2015, 09:00:00 »

Чак пък фризьори да няма добри,познавам няколко.А за грим мен ме гримира една Гери,гадно беше само че грима по скоро е за снимки а не за цял ден купон,тъй като фондьотените като се усмихнеш и се сбръчкват,ходих на 3 сватби предното лято всички булки в началото бяха с хубав грим после ужасно ,включително и аз на нашата бях така.Но ако поискаш лек грим сппоред мен ще го направят.
Активен
viki86
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #331 -: април 27, 2015, 13:59:57 »

Здравейте,
Някой гримирал ли се е при Мариана Ляскова или Моника от салон Crazy?
Препоръчаха ми и двете и не знам коя да избера smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: август 09, 2015, 18:18:43 »

Таз година булка /2009  pardon/ Догодина кума във Велико Търново  danceg

След 6 години се завръщам в темата по молба на булката за съвет.
Сватбата ще бъде в Арбанаси.
Необходими са ни координати  - телефон, име на салон и т.н. за грим и прическа. Тя днес ми каза за някакво момче в Търново, което правело много добри прически, но има телефон, на който никой не вдига, затова ви моля, който е доволен от фризьора и гримьора си във Велико Търново да ми изпрати кординатите им на лични, за да ги прозвъним. Благодаря, предварително  give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: септември 19, 2015, 20:19:58 »

Дами, няма ли Великотърновски булки???

Моля помагайте  girl_impossible Сватбата е на 17 октомври време никакво не остана, булката живее във Варна и търсим фризьор и гримьор.

За моята сватба ме гримира момиче на име Гери, обаче не съм запазила никакви кординати и булката ходи до салона - него вече го няма.  girl_impossible
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: септември 19, 2015, 23:35:24 »

Аз мога да препоръчам козметичен салон"Чар". Гримът ми беше при тях,  доколкото знам вече имат натрупан опит и с прическите.
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #335 -: септември 20, 2015, 23:22:27 »

Здравейте търновски булки smile
Планираме сватба за август 2016 във Велико Търново . Направо не знам от къде Да започна . Някой ако има мнение за сватбени агенции моля за препоръка. Като за начало мисля да направя запитвания , защото не живеем в бг . Искаме да е на Арбанаси  Wink
Активен
nelence7o
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #336 -: септември 23, 2015, 15:03:33 »

Здравейте момичета,

Преди броени дни получих предложение от моя любим... и още съм много еуфорична... Планираме сватбата за 2016. За сега няма конкретна дата, защото искаме първо да съобщим на родителите ми...

 heart

ПС Miss - питах се да ти пратя съобщение, но не успях, ако искаш може да се консултираме една друга..гледам още не са появили булки за 2016 във ВТ smile
Активен
tedittta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #337 -: септември 23, 2015, 15:23:29 »

Здравейте, бъдещи великотърновски булки!
От около 2 седмици аз също съм бъдеща булка yahoo
Ииии не знам от къде да започна... А моят бъдещ съпруг все ми разправя, че съм се разбързала и има много време (определихме дата и е "чак" на 3 септември 2016). Знам, че времето минава много бързо и свободните часове за сключване на граждански брак, ресторантите, фотографите и операторите и всичко останало свършва бързо-бързо... Но ми е много объркано smile
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #338 -: септември 24, 2015, 14:30:51 »

Здравейте smile
Вие набелязали ли сте си заведения за тържеството? Или поне ако някъде сте били на сватба и ви е харесало?
Аз се обаждам тук -там , но мястото което си мислех че ще е имат ограничение до 23ч sad , което за нас е голям проблем имайки предвид че ще е вечерна сватба
Nelence7o , и аз се опитах да ти пиша ЛС, но ми пише че ти е изчерпан лимита. Провери в настройки...
Активен
nelence7o
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #339 -: септември 25, 2015, 09:53:24 »

Ние май ще преместим сватбата за 2017..  huhhuh.gif още не можем да получим единодушие. Моя бъдещ мъж иска да е пролетна сватба, а няма да успеем да съберем парички до април 2016 и така май ще е 2017 колкото и да не ми се чака sad Аз си оставам във форума, така или иначе ще я планирам и ще имам предостатъчно време.

ПС Получих писмо от "фотограф" Miss, така че не мисля, че проблемът е при мен.
Активен
tedittta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #340 -: септември 26, 2015, 19:57:04 »

Ние по същата причина ще се оженим есента. Бяхме единодушни, че не искаме лятна сватба, а пролетта е прекалено скоро  smile
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #341 -: октомври 08, 2015, 21:16:46 »

Tedittta , какво правиш? Кога ще започвате с подготовката ?  girl_wink
Nelence7o, ами когато дойде тогава. Важното е да сте живи и здрави и да се обичате     heart, бързо ще мине !!!
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #342 -: октомври 11, 2015, 23:22:33 »

Ехо , знам че е много рано за сватбения сезон на 2016, може би затова няма активни бъдещи булки!?
Аз мога да се похваля вече имаме дата и ресторант за тържеството smile  Bravo danceg yahoo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: октомври 12, 2015, 00:29:48 »

Еее похвали се изцяло де - къде, кога  girl_wink
Активен
tedittta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #344 -: октомври 12, 2015, 10:24:00 »

Ами аз нищо ново нямам още за казване, че да се похваля smile
Чакаме си кандидат-кумувете да си дойдат насам, за да ги питаме дали са съгласни. Обсъждаме украси... Все повече се навивам да си направя сама бутуниерите. Мисля да звъня днес на Роси Колева да ни е водеща на сватбата singer Хубавото е, че тя си има нейн DJ, та ще отхвърля две задачки. И реших кой ресторант ми отпада - Рачев Резиденс в Арбанаси - гледах запис от сватба там и нещо не ми е симпатичен. smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines