Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:18:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 4 част  (Прочетена 170810 пъти)
 
MIKIMIRA
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #300 -: юли 15, 2014, 15:06:33 »

 smile Благодаря за съветите за ДЖ. искам да попитам някоя мацка правила ли е сватба в Арбанаси палас и как е било всичко. Също така мислили ли се сами да си правите украса за масите на гостите? притеснявам се, че сватбата ми ще е изцяло навън, а с това ужасно лято
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #301 -: юли 15, 2014, 16:00:16 »

Мира един честен отговор,бяхме там на сватба и аз лично бях много разочарована от хотела,точно те не се бяха погрижили за сянката за изнесения ритуал,навсякъде беше опънато поливна система и попитах нямали да махнат маркучите все пак булка ще минава,не ми обърнаха внимание.Обслужването беше някак си необсъдено,направи ми впечатление ,че като си изядеш салтата вземат ти чинийката и ти слагат предястие или второ каквото има поръчано но не чакат да сложат на всичи в един момент се объркаха много,и почнаха да повтарят хората,после в единия край започнаха да сервират пастите,а в другия край не бяха донесли вечерите.Мястото не е голямо там мисля ,че ако сте пвече от 60-70 човека няма да има дансинг.Другото което трябва да се съобразите е,че там е тераса на по високо ниво което или може да духа или доста да препича,слънцето като залязва напича част от масите.Разбира се то не може да е всичко идеално,но аз лично не бих предпочела това място за единствения ми ден в живота.Момина крепост е много по красиво и добро място.
Активен
plami
Гост
« Отговор #302 -: август 10, 2014, 12:32:37 »

Моля, ако някой се е интересувал или има повече информация за агенцията да сподели мнение. Цени, работа, услуги и прочие. Планирам да ги посетя другия месец и за сега съм се спряла само и единствено на тях. Имам две седмици да организирам всичко, а нямам втори вариант  crazy Ще Ви бъда много благодарна, ако споделите мнение.  god
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: август 10, 2014, 12:42:20 »

 Една далеечна позната си направи сватбата с тях във Велико Търново. Аз съм виждала само снимки - всичко изглежда страхтно и красиво. Ако имаш оригинални идеи могат да ги направят добре. Не знам организационно как са се представили, но ако съдя само по снимките на тази моя позната - доста добре.
Активен
plami
Гост
« Отговор #304 -: август 10, 2014, 13:11:10 »

Много Благодаря tinycat. Разгледах работата им и всичко изглежда страхотно и силно се надявам услугите им да се вместят в бюджета ни, защото харесвам какво правят  blush
Активен
plami
Гост
« Отговор #305 -: август 10, 2014, 20:32:36 »

Здравейте момичета, аз ще съм малко  Offtopic , опитвам се да събера мнения за Сватбена агенция МЕРИАН, ако имате информация или мнение или сте работили с тях моля да го споделите. Започва и моето планиране  danceg . Благодаря Ви
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #306 -: август 19, 2014, 16:14:11 »

Плами аз лично много ги харесвам мериан,правят много хубави неща и мисля че цените при тях и в болярка са доста добри.Супер мили са и отзивчиви ,вярвам че няма да имате проблем с тях.За нашата сватба бяха заети екипите им и трябваше да се обърна към друга агенция,но всичко беше наред накрая.Само един съвет срещни се със собствениците на Мериан,че мацката където работи горката не чува петлите много и може да те обърка smile
Активен
Svetlina_DD
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #307 -: септември 30, 2014, 20:39:51 »

Здравейте, момичета, аз съм нова във форума. Планирали сме сватба на 4 юли в Арбанаси. Датата, хотелът и сватбената агенция са вече запазени, но можете ли да ми помогнете с идеи за водещи и DJ?  Моля да ми изпращате съобщения на "лични". Ще ви бъда благодарна, ако ми изпратите и някакви клипчета на самите водещи и DJ, за да се ориентирам като стил на водене, защото не живеем в България и няма да мога да се срещна лично с тях. Благодаря предварително на всички:)
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: октомври 20, 2014, 20:08:44 »

Здравейте! Искам да попитам дали някой скоро е имал сватба в Арбанаси палас? Ужасно много ми харесва като място и гледка, но това, което ме притеснява е, че гостите са 120 и можем да се съберем на голямата тераса, която е без навес. Чудех се как процедурат в случай,че вали? Евентуално колко би струвало да се наеме тента? И последно - има ли достатъчно осветление, за да може фотографът да работи спокойно предвид че няма навес.

Ще ми бъде и от полза ако някой по един или друг повод се е хранил в ресторанта на хотела и може да сподели впечатления за храната.

А по отношение на ритуалната книга - иамте ли представа в Арбанаси дали е позволено изнасянето на книгата?

Благодаря ви  give_rose
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #309 -: октомври 23, 2014, 11:55:26 »

melita аз бях на сватба там това лято по горе имам коментар лично на мен не ми хареса ,кухнята беше хубава но пък сервитьорите нещо сервираха както им падне smile За 120 човека не мисля че ще се съберете просто няма да има място за игра и ще се натъпчете много,зависи от сезона много за там ,не е много удобно място за голяма сватба
Активен
flian
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #310 -: октомври 25, 2014, 00:35:10 »

Здравейте и от мен!
Имате ли впечатления от Калояновата крепост? Ще сме около 100-150 човека, още е много неясно точно колко, но харесахме крепостта, защото има дансинг, музика и хубава кухня.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: ноември 02, 2014, 22:03:26 »

Здравейте, още сме в периода на обмисляне къде и как ще се случи сватбата, тъй като предложението беше на 24.10, но бих искала някой, чиято сватба е била в Рачев Резиденс, да напише колко е струвала освен куверта... В смисъл, ние сме от Враца и Силистра, живеем в София и искаме сватбата да е на т. нар "неутрална територия", бройката на хората не е уточнена, но аз лично не искам да е повече от 100 човека, обмисляме да е през септември 2015. Интересуваме, ако има някой, който е правил сватба там, какви са цените на кувертите (ориентировъчно), каква сума да си подготвим за нощувка на гостите, достатъчно място ли има, ако сватбата ни е на открито.. и т.н ? Много ще съм благодарна, ако някой откликне на призива ми за помощ! smile  pleasantry
Активен
tinakostova
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #312 -: ноември 03, 2014, 13:13:59 »

alexandrova_90 , защо не им напишеш един имейл, да ти изпратят оферта и ще придобиеш най-точна представа. Дори някое от момичетата да ти даде цени на куверти, нощувки и т.н., не се знае какви са актуалните цени към момента. По напред в темата имаше коментари за това заведение.
Успех!
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #313 -: ноември 10, 2014, 12:39:33 »

filan Нашата сватба беше на калоянова крепост бяхме около 230 човека,много доволни останахме ,всичко беше както ни бяха обещали цените са нормални ,правят отстъпка и за хотелската част а на младоженците е безплатно спането :)Управителя е много наясно с нещата и положението на хората. Има огромен дансинг което е много добре отвън стават невероятни снимки.

alexandrova_90  В Рачев Резиденс не е много евтино,но според джоба на всеки де за някой е нормално,отвън не е кой знае колко голямо но зА 100 човека с малък дансинг става. На сватбата която присъствах куверта беше 55лв на човек като десерта не беше включен,но всичко е много относително зависи какво ще иберете за меню.
Само искам да споделя че в повечето случай правят едни красиви на външен вид салати,а като тръгнеш да я ядеш не знаеш как даже да я овкусиш и за традиционното българско ракия със салата е малко зор да остане доволен човек.Разни хора ,разни идеали важно е да има музика и купона да върви а винаги ще има доволни и недоволни
Активен
li_88
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #314 -: декември 11, 2014, 15:25:00 »

Здравейте и от мен  smile
Можете ли да ми препоръчате водеща за сватба, защото до момента удрям само на камък  sad
Благодаря предварително  smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines