Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 17:52:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 4 част  (Прочетена 174784 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 24, 2013, 22:24:15 »

Здравей! Аз бих препоръчала "Фасони" http://www.fassoni.com. Моята сватбена торта беше поръчана там и съм много доволна. Поръчвала съм още 2 торти, за официални поводи и винаги са надминавали очакванията ми.
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 18, 2013, 16:00:41 »

Marri, и аз съм доволна от вашата сватбена торта и като визия и вкус беше блестяща.

А аз с един друг въпрос. Някакви мнения за "Интерхотел Велико Търново" - зала "Царевец"?
Бях там на сватба през есента на 2010г., честно казано много ми хареса. Посрещаха гостите с чаша шампанско и сладки целувки(огромни). Обслужването беше на ниво, сватбата си вървеше чудесно без да се усеща някакво напрежение от страна на персонал и заведението като цяло. От сайта им видях, че са променили интериора, сега изглежда по-тежко. 
Активен
bolqrka
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 01, 2013, 18:53:59 »

Здравейте и от мен!Предстои ми сватба на 31.08.2013г.
Какво е мнението ви за х-л Лесопарка гр.Лясковец?
А относно тортите съм за сладкарница Лучия-много добри лични впечетления!
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 03, 2013, 17:43:16 »

Не съм ходила никога в Лесопарка, но там беше сватбата на една позната. До колкото знам, всичко е минало отлично. Не знам колко гости побира ресторанта, мисля, че е за под 100бр като съм гледала снимки.

А аз имам едно такова питане. Присъствали ли сте на сватба с формация Фаворит гр.Свищов? Или ако имате някакви впечатления и мнения за тях. Аз съм присъствала но това беше преди повече от 15г, тогава състава им беше различен, а сватбите не бяха това, което са сега. И като всеки студент в Свищов и аз съм се забавлявала под техните ритми, но сватбата е различно нещо. Ще съм ви благодарна ако споделите някакво мнение.
Активен
kamelija_goranova
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #79 -: март 12, 2013, 09:09:36 »

Здравейте, и на мен ми предстой сватба и честно казано не знам от къде да започна...надявам се да ми помогнете smile сватбата ще е през август не искам нещо голямо ще бъдат само приятели иска ми се нещо малко (около 40 човека) и кокетно, и ми се иска да е вечерна и да е с изнесен ритуал. Можете ли да ми кажете подходящ ресторант за вечерна сватба на открито в Търново или в Арбанаси?! Според вас коя агенция е добра и ако можете да ми кажете някакви примерни цени и изобщо има ли нужда от агенция, честно казано не ми се иска да спазвам всички традиции, а по скоро да оставя хората да се забавляват, и да  не да ме разнасят като мечка "направи това направи онова"...ще ви бъда благодарна ако помогнете и ми кажете първо от къде да започна smile
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 12, 2013, 18:32:28 »

Добре дошла при търновските булки! Бих те посъветвала да започнеш от избора на дата и ресторант, който да е свободен за дадената дата. От там следва да си резервираш час в общината/за изнесения ритуал, час в църквата ако имате църковен брак. Преди 15.08.2013г не се позволява сключване на църковен брак поради богородичните пости. Ако си сръчна или разчиташ на приятели, които са талантливи може сами да се погрижите за декорацията в ресторанта, още повече, че сватбата ще е вечерна - ще имате време за това. Общо взето повечето булки ползват агенциите за декорацията, въпреки, че те могат да се погрижат за всичко останало. Успех!
Активен
kamelija_goranova
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #81 -: март 26, 2013, 09:19:36 »

Благодаря ти mari_i_i smile
Резервирахме Българка на Арбанаси...честно да ви кажа много ми хареса отношението на управитерката...имате ли някакви впечатления за Българка?! Декорацията ще ни правят "Мериан", но ни посъветваха да започнем с поканите,защото сме си избрали сезона на отпускитие и ще е трудно с гостите...Имам един въпрос: как да пойскам потвръждение в поканата и какъв срок да дам за отговор?!
Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #82 -: март 29, 2013, 15:38:07 »

Здравейте и от мен!Предстои ми сватба на 31.08.2013г.
Какво е мнението ви за х-л Лесопарка гр.Лясковец?
А относно тортите съм за сладкарница Лучия-много добри лични впечетления!
   Зравейте , аз също през юли ми предстои сватба имахме намерения за този комплекс ,наши приятели си направиха там тяхната сватба и не останахме доволни от обслужващия персонал имаше само двама сервитьори ,а за 100 човека смятам че са малко!Това е моето мнение иначе има хотелска база не е лошо терасата също е хубава!
Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #83 -: март 29, 2013, 15:42:43 »

Здравейте, и на мен ми предстой сватба и честно казано не знам от къде да започна...надявам се да ми помогнете smile сватбата ще е през август не искам нещо голямо ще бъдат само приятели иска ми се нещо малко (около 40 човека) и кокетно, и ми се иска да е вечерна и да е с изнесен ритуал. Можете ли да ми кажете подходящ ресторант за вечерна сватба на открито в Търново или в Арбанаси?! Според вас коя агенция е добра и ако можете да ми кажете някакви примерни цени и изобщо има ли нужда от агенция, честно казано не ми се иска да спазвам всички традиции, а по скоро да оставя хората да се забавляват, и да  не да ме разнасят като мечка "направи това направи онова"...ще ви бъда благодарна ако помогнете и ми кажете първо от къде да започна smile
Здравей,аз почти приключвам с моята подготовка за сватба избраласъм си екипите ,чаши, халки,покани ,агенция /само за украсата на ресторанта/,самия ресторант в арбанаси.Моята сватба също ще е вечерна и с изнесен ритуал,ако искаш може да ми пишеш на лични за повече подробности!
Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #84 -: март 29, 2013, 15:50:05 »

Благодаря ти mari_i_i smile
Резервирахме Българка на Арбанаси...честно да ви кажа много ми хареса отношението на управитерката...имате ли някакви впечатления за Българка?! Декорацията ще ни правят "Мериан", но ни посъветваха да започнем с поканите,защото сме си избрали сезона на отпускитие и ще е трудно с гостите...Имам един въпрос: как да пойскам потвръждение в поканата и какъв срок да дам за отговор?!

Здравей ,аз например съм готова с поканите ,моята сватба ще е през юли мисля сега през април до началото на май да ги раздам като дата за отговор съм сложила да е до 1 юни.Почти всички гости са уведомени усно така че остава само да им се предадат поканите.Само един съвет макар и късно Българка е хубаво и приятно място била съм там на сватба , но има един недостатък дансинга е с дървени летви и токовете много се закачат помежду  тях има риск от неприятен инцидент.Надявам се да мине всичко перфектно!
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #85 -: март 29, 2013, 17:28:51 »

Декорацията ще ни правят "Мериан"

Поздравления за изборът, ще очакваме да видим какви красоти са сътворили за твоята сватба!
Срок за отговор от две седмици е достатъчен според мен.
Успех!
 give_rose
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 03, 2013, 16:10:05 »

Имам един въпрос: как да пойскам потвръждение в поканата и какъв срок да дам за отговор?!
Смятам, че е в реда на нормалното поканите да се връчат 2-3 месеца преди датата на сватбата. Нашата сватба беше през юни, а поканите раздадохме през април. Поискахме устен отговор от всеки. Сега обаче е модерно в поканите да се залага потвърждение за присъствие, което според мен не е никак лошо или обидно. Все пак младоженците трябва да си направят сметка за броя маси и разпределението на гостите по масите, съответно да договорят евентуална декорация на масите и столовете с агенцията. Смятам, че спокойно можете да напишете най-отдолу в поканата:
"Ще сме ви благодарни ако потвърдите присъствието си до ....... дата, на телефон ....... или E-mail."
или нещо подобно.
Успех!
Активен
bolqrka
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 09, 2013, 22:33:48 »

Здравейте от мен smile Ние запазихме терасата на х-л Лесопарка.Запазихме си и агенция Болярка.Ще съм благодарна на отзиви за нея  girl_impossible
Активен
Peyu
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 30



« Отговор #88 -: април 10, 2013, 02:15:10 »

Здравейте от мен smile Ние запазихме терасата на х-л Лесопарка.Запазихме си и агенция Болярка.Ще съм благодарна на отзиви за нея  girl_impossible

За отзиви по принцип е хубаво да се пита преди да се запазва. А във вашия случай, ще е по-полезно след като мине тържеството да напишете отзиви за агенцията, ресторанта и останалия персонал който ви е обгрижвал с внимание.
По този начин ще можете да помогнете на бъдещите булки и професионалистите които оставят след себе си доволни клиенти.

И конкретно на въпроса ви..
Хотел Лесопарка, гр. Лясковец е едно тихо и спокойно място идеално за малки семейни тържества и почивка. Стаите са доста прилични, ястията от ресторанта са много вкусни. Терасата е чудесна!
Моля коментирайте крайния час с управата на комплекса, на последната сватба която снимах там точно в полунощ музиката спря. Така, че това е един доста сериозен въпрос по-който можете да говорите с тях.
За агенция "Болярка" нямам лични наблюдения.

Поздрави и успех! good
« Последна редакция: април 10, 2013, 02:21:48 от Peyu » Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #89 -: май 03, 2013, 21:35:32 »

Здравей! Аз бих препоръчала "Фасони" http://www.fassoni.com. Моята сватбена торта беше поръчана там и съм много доволна. Поръчвала съм още 2 торти, за официални поводи и винаги са надминавали очакванията ми.

Днес родителите ми са минали оттам за дегустация и са останали очаровани! Благодаря ти за тази препоръка. Тортата ни ще е оттам. Я кажи, кой ти е любимият им вкус?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines