Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 11:05:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 4 част  (Прочетена 179549 пъти)
 
sladurche123
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #60 -: ноември 30, 2012, 19:01:16 »

Какво мога да кажа за Парк Хотел Арбанаси... лъскав е, нов е.Момичето, което ни обяснява, къде и как се провежда сватбата, беше много мило. Показа ни всичко  - от ресторанта до баните в стаите smile Показа ни офертата с цени. Смятам, че са приемливи, понеже очаквах да е много по-скъпо. Питах за осветлението на терасата, тъй като споменаха тук във форума, че не е много добро, но момичето ме увери, че няма проблем с това, но реално ще разберем чак на сватбата. Тентата не ми изглежда много ниска, но пак не мога да преценя, защото нямам опит. Като цяло много ми хареса. И тъй като нямаше много свободни дати се наложи да сменим датата на сватбата и ще я правим на 13.07.
Активен
Pencho_Chukov
Любопитен
*
Публикации: 47



« Отговор #61 -: декември 11, 2012, 19:58:40 »

По принцип осветлението на терасата е символично.
Тентата е ниска и под нея няма как да се сложат лампи.
Няма как да ви кажат, че има проблем с осветлението, за да не се разколебаете

Не казвам, че това е кой знае какъв проблем, но например ако желаете видеото ви да е HD  осветлението е сериозно условие. Тогава видеоопертарорът добавя допълнително осветление, но гостите започват да мрънкат, защото ниската тента не позволява осветлението да се вдигне високо и на повечето от гостите им блещи в очите. Тентата не е и бяла за да се обърне осветлението на горе и да се снима с отразена светлина, която е недостатъчна на практика.

Активен
Pencho_Chukov
Любопитен
*
Публикации: 47



« Отговор #62 -: декември 11, 2012, 20:02:50 »

Но въпреки това, терасата е приятна и гледката си струва
Активен
Bobcho
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #63 -: януари 03, 2013, 19:10:07 »

Момичета, някоя от вас наясно ли е какво точно включва медицинското за сключване на брак ?
Какви изследвания се правят и колко време отнема? pardon  Съответно и къде се прави - ако не си здравноосигурен?
Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #64 -: януари 11, 2013, 22:55:18 »

Момичета от Търново и региона, някоя от вас да има впечаления от Парк-Хотел Арбанаси? Би ми помогнала информация за обслужването и организацията там от първа ръка.
     Здравей ,helena31,ако все още не ти е минала сватбата бих ти дала моето мнение за Парк-Хотел Арбанаси там не останах очарована от посрещането им, когато отидох да проуча нещата за предстоящата ми сватба през лятото.Управителката беше заета не можа да ми отдели и 5мин.за някакво нормално обяснение нахвърлями нещата така като че ли аз всеки ден организирам сватби и с всичко съм наясно .Добре че преди това бях посетила друго място и от там ми бяха обеснили на дълго и широко какво точно представлява цялата подготовка и церемония,за  да  зная  всъщност  от какво се нуждая ,и какво ме очаква.С две думи останах крайно разочарована от там.Определено другият ми избор е правилен,няма да те разобеждавам това е само мое мнение и не искам да ти въздействам с него.Това е твое решение и ти избираш!
Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #65 -: януари 11, 2013, 23:09:03 »

Какво мога да кажа за Парк Хотел Арбанаси... лъскав е, нов е.Момичето, което ни обяснява, къде и как се провежда сватбата, беше много мило. Показа ни всичко  - от ресторанта до баните в стаите smile Показа ни офертата с цени. Смятам, че са приемливи, понеже очаквах да е много по-скъпо. Питах за осветлението на терасата, тъй като споменаха тук във форума, че не е много добро, но момичето ме увери, че няма проблем с това, но реално ще разберем чак на сватбата. Тентата не ми изглежда много ниска, но пак не мога да преценя, защото нямам опит. Като цяло много ми хареса. И тъй като нямаше много свободни дати се наложи да сменим датата на сватбата и ще я правим на 13.07.
Здравей ,sladurche123,вече знам кой е запазил моята дата в Парк-Хотел Арбанаси,пожелавам ти едно приятно изживяване на този ден,но това момиче не можа да ме спечели с отношението си .На мен не ми показа  оферти ,нахвърля ми набързо спането в хотела за гостите колко струва и каквото искаме да си внесем за да ни излезе по евтино и още няколко набързо нахвърлени предложения.аз за първи път се сблъсквам с това има много неща за дискотиране.Успех
Активен
sladurche123
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #66 -: януари 12, 2013, 09:15:12 »

Благодаря tsutsa13. Когато ходих да го оглеждам се бях обадила предварително, че това ще ми е единствената вазможност за оглед и може би тогава се беше подготвила biggrin . Аз например не бях доволна от Севастократор. Ама за всеки е различно smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #67 -: януари 22, 2013, 17:41:29 »

Здравейте, може ли да ми препоръчате сладкарница за поръчка на сватбена торта? Искам семпла и елегантна торта с фондан. Сватбата ни ще е в Парк Хотел Арбанаси в крайна сметка, засега нямам оплаквания.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 22, 2013, 17:59:39 »

Здравейте, може ли да ми препоръчате сладкарница за поръчка на сватбена торта? Искам семпла и елегантна торта с фондан. Сватбата ни ще е в Парк Хотел Арбанаси в крайна сметка, засега нямам оплаквания.

Сладкарница Лучия
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #69 -: януари 22, 2013, 18:30:57 »

Благодаря ти, ще ги проверя по интернет ей сега. Имаш ли лични впечатления от тях?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 22, 2013, 18:33:30 »

Благодаря ти, ще ги проверя по интернет ей сега. Имаш ли лични впечатления от тях?
Да,много често купувам от тях торти за различни поводи .Имат и чудесни попадения и без фондан като например тортата им с белгийски шоколад ,но и с фондан мисля,че ще изпълнят всяко твоое желание
Активен
tsutsa13
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #71 -: януари 22, 2013, 21:02:55 »

Здравейте ,моля ако някой има сватбени снимки от градината на РачевРезиденс да ми прати на имейла,ако му е възможно .Искам да разгледам подредбата и някакъв ориентир за терена.Благодаря предварително[email protected]
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #72 -: януари 22, 2013, 23:46:14 »

Аз също бих ти препоръчала Лучия  smile нашата сватбена торта, коктейл кетъринг и сирена в ананас като част от следястието бяха направени от тях. въпреки, че изискванията ни бяха малко нетрадиционни се справиха перфектно!!! определено във всичко беше вложено много желание, въображение и внимание към детайла  give_rose  good
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #73 -: януари 23, 2013, 15:59:50 »

Благодаря ти, theone. Вие сте имали доста стилна и изискана сватба, така че се доверявам на мнението ти smile. Ще предам тази информация на нашата сватбена организаторка, която движи нещата. Аз не съм в България, но исках да се поинтересувам от мнения "от извора." Имаш ли други съвети за сватба в Арбанаси?
Активен
slavi_vt
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #74 -: януари 24, 2013, 10:53:14 »

Аз също съм за Лучия. Кетъринга им е страхотен. Всичко, което правят го правят с професионализъм.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines