Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:23:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 4 част  (Прочетена 173389 пъти)
 
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #345 -: октомври 12, 2015, 11:25:21 »

Ех tedittta , защо не ти допадна там?
Ние точно него капарирахме
Активен
tedittta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #346 -: октомври 12, 2015, 11:54:25 »

Ами аз на живо не съм го виждала, само от записа и от снимки в сайта им, не ми прави кой знае какво впечатление... Едно основно нещо не ми допадна - има там в средата една камина и масата на младоженците беше пред нея, а от двете страни масите със родители, семейства... Така... Тези точно маси бяха от двете страни на камината, перпендикулярно на сватбената и стояха хората някак зад нея (не знам дали от обяснението ми става много ясно)... гледам речта на кума и там едните родители се обърнали да гледат и му гледат буквално само гърба... Не знам дали не може да се измисли някаква друга подредба, но това ми направи много лошо впечатление. И така. Това си е мое лично мнение, не ангажирам никого с него...
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #347 -: октомври 14, 2015, 20:14:08 »

Разбира се , аз те попитах защото може Да си обърнала внимание на неща които аз не съм . Ние сме решили да е отвън и се надявам да нямаме проблеми с времето.  Wink
Кои други сте набелязали ? Вие искате да е вътре ли?
Активен
tedittta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #348 -: октомври 15, 2015, 08:53:40 »

По принцип да. Началото на септември, колкото и да е още лято, все пак идва есента и не се знае какво ще е времето... Sunshine Това лято ходихме на сватба в Севастократор и на двамата много ни хареса и ресторанта (аз много държа да е светъл, със светли стени, а където гледам снимки на ресторантите в Търново и Арбанаси са ми все едни тъмни) и обслужването, и храната... Сериозно обмисляме да е там, с изнесен ритуал. Ще ходим тази или другата седмица да говорим с хората, за да видим какво предлагат.
Вашата сватба значи ще е на открито? А предлагат ли ви план Б, ако случайно времето не е на ваша страна да ви преместят?
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #349 -: октомври 16, 2015, 01:21:18 »

Да ние искахме да е На открито. Пожелавам си - и на всички булки късмет с времето  Sunshine girl_wink
Казаха , че няма проблем ще бъдем настанени вътре. Въпреки че аз не съм мислила как ще бъде подредено евентуално вътре ресторанта . Ходила ли си в резиденцията Арбанаси Палас имам предвид? Вътре е доста красива обстановката. А какво мислите за времетраенето на тържеството? Защото аз се обаждах там и твърдо ми кАзаха до 23ч?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #350 -: октомври 16, 2015, 01:58:24 »

Твърдо 23.00 е твърде рано. Средностатистически досега не съм снимал нито една вечерна сватба, която да приключи преди 01.00 часа. Често продължават до 2 до 3, при желание може и повече smile Не е добре да имате ограничения, може да стане така , че в най якия купон да трябва да си изгоните гостите smile
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #351 -: октомври 16, 2015, 08:50:38 »

Ами за жалост в търновска област ,почти навсякъде казват 23ч . Честно казано в града не съм проверила 2-3 ресторанта , защото обстановката не ни допадаше ( не че нещо друго) , искахме сватба на открито.
На повечето места казваха само ако наемете цялата хотелска част , и аз ги питам колко стаи имате ? - примерно 40-50 двойни , - при което им казвам че нямам толкова гости с приспиване , - Ами ще наемете и за останалите от града   sad
Активен
tedittta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #352 -: октомври 16, 2015, 09:14:39 »

Еее, как 23 ч.? Много рано Tc Няма как да стане... Аз не съм още сериозно разпитвала, за да съм наясно къде до колко дават, само знам, че в Рачев Резиденс уж нямало ограничение...
За Арбанаси Палас, да, изглежда ми много красиво и мисля да накарам милото да идем и там, че той се е заинатил за Севастократор без да е виждал други места. Така и така ще ходим до Арбанаси на разузнаване, ще проверим и в другите ресторанти, може да ни хареса нещо друго.
И аз пожелавам късмет на всички с времето, че то и на закрито да сме... трябва да се стигне до там през мокрото и калта, пък например моята непокорна коса, малко да стане влажно времето и край с прическата   Makeup
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #353 -: октомври 16, 2015, 15:46:40 »

, искахме сватба на открито..............


Сватбата на открито при определени обстоятелства може да се превърне в абсолютен кошмар smile . Последните 2 години имаше доста фрапиращи случай с тия дъждове:

https://www.facebook.com/DeliyskyStudio/photos/pb.278773366433.-2207520000.1445003061./10152242419761434/?type=3&theater
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: октомври 16, 2015, 15:53:33 »

В Рачев ограничения няма единствено и само, когато запазите на 100% хотелската част, защото тогава само гости на сватбата ви ще нощуват в хотела.. Оплаче ли се някой от нощуващите гости в хотела от музика и дъндания всичко приключва.. Миналата година първото ми запитване беше пуснато именно към Рачев.. После посъбрах достатъчно мнения и определено шума е проблем след 23ч.  good Като това не изключва ситуация, в която няма оплакване от останалите гости на хотела, които не са част от сватбата ви.. Но персонала ще си има едно на ум и може да се наложи намаляване на звука..
Активен
tinakostova
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #355 -: октомври 16, 2015, 20:01:16 »

Абсолютно съм съгласна с мнението на alexandrova_90. Тъй като и аз през изминалата година бях на 2 сватби, в Арбанаси сватбите на открито приключват в 23 ч. Според управителя на заведението има забрана от кмета на Арбанаси, а за Рачев аз също знам за сватба, която е приключила след като гости на хотела са се оплакали
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: октомври 16, 2015, 20:28:54 »

Моята сватба беше в ресторанта на хотел "Янтра". Предупредиха ни предварително, че сватбата трябва да приключи до 24 часа като в замяна на ограничението в часа ни предложиха да влезем в 18ч, т.е имахме 6 часа ресторантска част. DJ-я води беше предварително запознат с крайния час и някак всичко приключи съвсем "естествено". Изпращахме гости до 1ч, около 1.30-2ч освободихме залата.
Мисля, че при нас се получи идеално. Не се счупи купона, всички си тръгнаха много доволни, в точния момент.
При тази организация, ние успяхме да си легнем в 4ч, размазани.... Не знам, ако трябваше да стоим още часове в ресторанта как щях да издържа....
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #357 -: октомври 16, 2015, 23:19:23 »

Ами какво да ви кажа smile
Deli sky надявам се времето да е с нас, ако не е ще бъде в ресторанта на закрито !
Alexandrova_90 след няколко разговора с тях ми обещават че няма проблем ( по принцип познавам управителката и собственика лично, работила съм за него), въпреки че им казах за мненията които бях прочела  huhhuh.gif
Tina ти много ми помогна с насоки преди  give_rose
А наистина останалите 4 ресторанта на които звънях всички ми казваха за разпоредбата до 23ч. Как тогава е възможно да имат през седмица сватба (Рачев) и вече имат няколко капарирани за следващия сезон още края н септември??? При положение че куверта Не е толкова малък ( може само на мен ДС ми се вижда повече) , другите места се въртят около 32-35лв.
А може и само да се успокоявам защото вече съм го капарирала ??) Girl_hide girl_impossible pleasantry ще изказваме мнения като мине всичко lol)
Активен
tinakostova
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #358 -: октомври 18, 2015, 09:42:25 »

Miss, каквото и да става това си е твоят ден и съм сигурна, че всичко ще бъде перфектно. А и от ресторанта щом са ти казали, че няма да има проблем, значи ще бъде така. Комплекса е прекрасен, времето сме го поръчали от сега, така че, продължавай смело с подготовката
Успех!
Активен
tedittta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #359 -: октомври 19, 2015, 08:05:55 »

Здравейте, здравейте! Да се похваля - имаме малък напредък - имаме си кумувееее  yahoo В събота най-накрая си дойдоха заедно насам и ги питахме - веднаага се съгласиха! Сватбаааа
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines