Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 05:41:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 4 част  (Прочетена 173317 пъти)
 
MIKIMIRA
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #315 -: януари 23, 2015, 14:06:40 »

"melita" - Аз пък мога да кажа само положителни неща за Арбанаси палас. На 30.08.2014 беше моята сбъдната приказка. Нямам намерение да правя излишна реклама, затова ако някой се интересува да пише на лично. Мога доста подробно да разкажа.  Просто всичко беше страхотно. Имам прекрасни снимки, спомени и емоции от там. Гостите също изказаха само възхищение .. Снимки можете да видите във ФБ Krasimira Yankova
Активен
FuSTuKa
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #316 -: януари 28, 2015, 17:35:41 »

Момичета, наистина ли сватбите в Севастократор и Парк Хотел Арбанаси приключват в полунощ?!
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: януари 28, 2015, 17:37:18 »

Това, което ми казаха от Арбанаси Палас е че намаляват музиката след 23ч., заради наредба на общината.
Чак да спират надали.

Някой може ли да ми препоръча фризьор и гримьор от Търново?
Активен
ri80
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #318 -: януари 28, 2015, 17:39:27 »

Да, така твърдят, но съм била на сватба в Севастократор и си тръгнах към 3 след полунощ, никой не намали музиката. Иначе наистина има някаква забрана за силна музика. От Арбанаси Палас ми бяха казали, че след 23 намаляват музиката и заради гостите на хотела.
Активен
FuSTuKa
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #319 -: януари 28, 2015, 17:42:01 »

Хм.. в офертите и на двата комплекса пишеше, че празненството може да продължи след полунощ, само ако сме наели цялата хотелска част, което е...  crazy та затова ви питам, да споделите личен опит. Благодаря!
Активен
ri80
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #320 -: януари 28, 2015, 17:50:50 »

Добре,де, какво общо има наемането на хотелската част? Нали уж забраната идва от общината. Дори не знаят как да излъжат.....
Активен
FuSTuKa
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #321 -: януари 28, 2015, 17:58:01 »

Честно казано и на мен ми е малко объркано... Иначе в офертата пише и колко лв е овъртайма, т.е. след 24:00ч... И аз незнам. Като отида на място ще говоря. Пълна заетост... че Севастократор има 68 стаи и апартаменти.. Ужас smile
Активен
tinakostova
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #322 -: януари 30, 2015, 10:16:57 »

Момичета, не се заблуждавайте. Музиката се намалява на ниво радио. Септември месец бях на сватба в Парк хотел Арбанаси. В 23,30 музиката беше намалена, изобщо не може да става и дума за купон и веселба. С една дума изгониха хората от ресторанта, а за младоженците остана разочарованието.
Обяснението на управителката беше, че хотела бил пълен, но все пак като поемаш сватба в ресторанта би трябвало да съобразиш, че няма как сватбата да приключи в 23,30. За това в офертата си са написали, за заемането на хотелската част, което пък леко ми се струва безумно.
ri80 общото между наемането на хотела и силната музика е, че като има гости в хотела започват да се оплакват, че не могат да почиват. И те са прави дошъл си да се наспиш, да починеш, да релаксираш и как да стане това, като в 12 през ноща от ресторанта се носи бясна чалга и олелия- например?
« Последна редакция: януари 30, 2015, 10:22:11 от tinakostova » Активен
FuSTuKa
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #323 -: януари 30, 2015, 11:08:35 »

Честно казано, за мен би било проблем и кънтене на музика от 19:00 до 22:00 вечерта, ако съм отишла някъде за да си почивам и да прекарам един спокоен уикенд. Незнам. Всеки си е прав за себе си. Може би е хубаво ресторантите да бъдат шумоизолирани, ако собственици имат намерение да предлагат двете услуги едновременно. Знам ли и аз ..
Активен
HeJLu
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #324 -: февруари 09, 2015, 22:07:50 »

Здравейте и от мен! Аз също се присъединявам към булките от Велико Търново smile Бих искала да помоля за съвет относно музикантите за извеждане от дома на булката - някакви предложения?
Активен
ri80
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #325 -: февруари 09, 2015, 22:23:53 »

ri80 общото между наемането на хотела и силната музика е, че като има гости в хотела започват да се оплакват, че не могат да почиват. И те са прави дошъл си да се наспиш, да починеш, да релаксираш и как да стане това, като в 12 през ноща от ресторанта се носи бясна чалга и олелия- например?
На мен това ми е напълно ясно. Идеята ми беше съвсем различна-ако се наеме хотелската част и има забрана от общината, пак трябва да се намали музиката, т.е. независимо дали се наеме или не купонът свършва в полунощ.
Иначе бях на сватба в хотел и музиката не се намали въобще до 3, но оък шумоизолацията беше на ниво, никой не дойде да се оплаква.
Активен
FuSTuKa
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #326 -: февруари 13, 2015, 10:49:21 »

Момичета, бихте ли препоръчали фотограф и видеозаснемане? Разгледах портофилиа на доста фотографи и ми допадат, но ми се иска и някоя лична препоръка. А за видеоператори... там избора ми се вижда доста оскъден...
Активен
MIKIMIRA
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #327 -: февруари 15, 2015, 12:44:54 »

Моята сватба беше в Арбанаси палас на голямата тераса. Не сме имали никакъв проблем с музиката. От ресторанта ни казаха, че щом сме заели цялата хотелска част няма проблем. Музиката беше силна до края на самата сватба и като казвам силна имам в предвид, че останалите гости които бяха настанени в хотел Севастократор на сутринта ми казаха че са чули целият репертоар. Никой не ни е направил проблем. Овъртаймът  в ресторанта беше след 00 часа и включваше уговореното заплащане със сервитьорите- 30,00 лв на човек до края на сватбата. Мога да кажа, че съм много доволна от обслужването. Допитваха се до нас- до хората които бяхме помолили да проследяват нещата.
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: февруари 23, 2015, 16:26:07 »

Здравейте,

Някой може ли да препоръча гримьор и фризьор, който идва на място в хотела?

За видео ми препоръчаха Петър Петров и Краси Йовчев. Ние ще сме с Краси Йовчев.
За фотографи съм чувала хубави мнения за Петър Крусев и Пею Енев.
« Последна редакция: февруари 23, 2015, 16:28:13 от melita » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 23, 2015, 19:16:35 »

Melita, не искам да те плаша, но аз в Търново добри гримьори и фризьори не знам. Работила съм там като гримьор, по скоро като beauty advisor в магазин за грим и козметика и съм говорила с много, ама много жени от града, които идваха аз да ги правя, защото не можешх да намерят добър. Този Стельо го споменаваха доста, но с контрастни мнения - малко поп-фолк ги правел.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines