Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:00:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 4 част  (Прочетена 173265 пъти)
 
demi_m
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #15 -: май 01, 2012, 22:05:01 »

Здравейте,
и аз да се включа в темата с търновските булки,като една бъдеща такава blush
момичета понеже отдавна не е коментирано нищо относно фризьори и гримьори,бихте ли помогнали с инфо понеже не съм от търново и движа всичко дистанционно,ще съм ви мн благодарна да споделите мнения и впечатления:)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 21, 2012, 10:26:14 »

Искам да изразя впечатленията си от организацията на една сватба, на която бяхме в събота (19.05).
Тържеството беше в ресторанта на хотел Арена - чудесен ресторант, подходящ по-скоро за малка сватба (около 50 човека), защото е разделен на две зали. Персоналът и управителката бяха супер внимателни и отзивчиви, а кухнята - много вкусна.
Диджеят ни беше D.j. Dancho - музиката (по заявка на младоженците) беше предимно от 90-те, известни поп-фолк хитове, сръбско и гръцко. Момчето се справи много добре.
Водещата - Венета Лазарова - СТРАХОТНА! Млада, свежа, усмихната, много позитивна, с умерено чувство за хумор и много хубав глас! На мен много ми хареса и най-вероятно ще я ангажирам за моята сватба. Украсата беше от сватбен салон Рабел - беше красиво и до колкото разбрах не е била никак скъпа (при положение, че столовете не бяха облечени, понеже са кожени светло-бежови).
Фотографът и видеооператорът ( за съжаление не им запомних имената, но работят с Рабел), също бяха много готини хора, заведоха ни на фотосесия (макар че валеше) и направиха всичко възможно младоженците и кумовете (ние) да се чувстваме добре, да се отпуснем и да се забавляваме (въпреки лошото време).
Като цяло си прекарах чудесно и настроението беше на ниво през цялото време!  good











Активен
mira_dimitrova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 05, 2012, 09:06:21 »

Моля, помогнете ми, ако някой знае що годе подходящ човек на територията на Велико Търново, който да ми заснеме сватбата ми и да ми излезе до 200 лева суров материал, да звънка! Не искам никакви монтажи и украси на видеото, а просто някой да се ангажира да снима с видеокамера и да снима всичко наред! Заедно с това търся и някой евтин фотограф, който да направи примерно 50-60 снимки в съвета и църквата и да си ходи! Сватбата ми е на 07.07. Телефонът ми е 0887 001480 - Мира.
Активен
Pencho_Chukov
Любопитен
*
Публикации: 47



« Отговор #18 -: юни 15, 2012, 16:09:23 »

Давам златен медал за това запитване  Bravo Bravo Bravo

"50-60 снимки от съвета и да си ходи"  danceg
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 22, 2012, 13:06:23 »

Мили търновски булки, моля да ми препоръчате професионален гримьор за сватба през септември в Габрово! Честно казано, за нашия град нямам конкректни впечатления... И за това съм склонна да платя и пътни разходи, защото за мен гримът е едно от най-важните неща във визията.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #20 -: юни 22, 2012, 19:44:31 »

може да отидеш да попиташ в чар
Активен
happyfoto
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 37



« Отговор #21 -: юли 01, 2012, 10:31:15 »

Моля, помогнете ми, ако някой знае що годе подходящ човек на територията на Велико Търново, който да ми заснеме сватбата ми и да ми излезе до 200 лева суров материал, да звънка! Не искам никакви монтажи и украси на видеото, а просто някой да се ангажира да снима с видеокамера и да снима всичко наред! Заедно с това търся и някой евтин фотограф, който да направи примерно 50-60 снимки в съвета и църквата и да си ходи! Сватбата ми е на 07.07. Телефонът ми е 0887 001480 - Мира.
Е това направо пръсва-евалааааа!
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 03, 2012, 16:15:58 »

Здравейте! Виждам, че няма голяма активност тук и дано да има кой да ми отговори smile Предтои ни кръщене на 21-ви този месец и искам да проуча възможностите за видео и фото заснемане. Препоръчайте ми фотографи, моля и ако знаете цени за тази услуга, за да преценя дали за такова малко тържество с заслужава разхода... Поздрави!
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #23 -: юли 04, 2012, 09:39:31 »

Препоръчайте ми фотографи, моля... !


http://peyuenev.com/
Активен
sladurche123
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #24 -: юли 13, 2012, 17:33:06 »

Извинявам се, че прекъсвам темата така, но някой случайно да е правил сватба в Калояновата крепост или да е чувал отзиви ???
Активен
tinakostova
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #25 -: юли 14, 2012, 12:12:17 »

Заведението е огромно, събира 500 човека. Колко човека ще е сватбата? Ако сте 80 човека например в заведение за 500 просто ще се изгубите в заведението. На Арбанаси има далеч по-хубави места за сватба.
Активен
Peyu
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 30



« Отговор #26 -: юли 15, 2012, 03:31:25 »

Извинявам се, че прекъсвам темата така, но някой случайно да е правил сватба в Калояновата крепост или да е чувал отзиви ???

Заведението е огромно, събира 500 човека. Колко човека ще е сватбата? Ако сте 80 човека например в заведение за 500 просто ще се изгубите в заведението. На Арбанаси има далеч по-хубави места за сватба.
Привет!
На 1ви Юли снимах сватба в Калоянова крепост с. Арбанаси
Ресторанта наистина е огромен с страхотен дансинг, диско ефекти и много други екстри. Пространство има за всички, огромен паркинг, лятна градина, детски кът, външен бар.., всичко това ви предразполага за едно наистина грандиозно парти. Но ако сте поне 300+ и все пак ако сте по-малко няма да ви върнат, но имайте предвид, че ресторанта изглежда празен на 100-150 души.
Голям минус на комплекса е това, че разполага с много малка леглова база на фона на огромния капацитет на ресторанта.
При интерес мога да ви изпратя снимки на ресторанта и лятната градина преди и по време на сватбеното
тържество. Успех! good
Активен
sladurche123
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #27 -: юли 15, 2012, 12:12:41 »

Аз имах идея за сватбата ми: нещо като филма на Дисни "Красавицата и звяра"   Xixixi, аз естествено ще съм красавицата biggrin biggrin с голяма жълта рокля ще се носим по дансинга. Вътрешният интериор много прилича на замъка от това филмчето. Също така исках и измесена церемония.  Сега като казвате, че е много голямо пространството се замислям вече huhhuh.gif
http://www.obiavibg.com/usergraphics/5740df21d6efbdb9a526fdc3de2ea5db.jpg
http://openwalls.com/image/11802/beauty_and_the_beast_1_2000x1187.jpg
« Последна редакция: юли 15, 2012, 12:21:29 от sladurche123 » Активен
Peyu
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 30



« Отговор #28 -: август 16, 2012, 01:02:58 »

Аз имах идея за сватбата ми: нещо като филма на Дисни "Красавицата и звяра"   Xixixi, аз естествено ще съм красавицата biggrin biggrin с голяма жълта рокля ще се носим по дансинга. Вътрешният интериор много прилича на замъка от това филмчето. Също така исках и измесена церемония.  Сега като казвате, че е много голямо пространството се замислям вече huhhuh.gif
http://www.obiavibg.com/usergraphics/5740df21d6efbdb9a526fdc3de2ea5db.jpg
http://openwalls.com/image/11802/beauty_and_the_beast_1_2000x1187.jpg

sladurche123 много красива идея, но трудно изпълнима в нашите ресторанти. Все пак ми е много интересно на кои ресторант се спря?  smile
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #29 -: август 16, 2012, 23:39:21 »

sladurche123, идеята за тематична сватба е чудесна smile ''крепостта'' надали е най-подходящото място за нея... би се получило прекрасно във военният клуб в софия  give_rose кога е събитието? колко са гостите?
за изнесената церемония имай предвид, че скорошният пожар в арбанаси е бил в близост до това място и особена зеленина там няма...
 give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines