Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:37:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО - 4 част  (Прочетена 173250 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: февруари 11, 2012, 09:57:15 »

Активен
kremi89
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #1 -: февруари 13, 2012, 22:16:53 »

Здравейте, събирам предложения за водеща и DJ. Бяхме се спрели на Роси Колева, но точно за нашата дата е заета.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #2 -: февруари 13, 2012, 22:22:59 »

Роси Колева не ми допадна като стил. Може да се свържеш с Анелия и Пламен Азманови, ако са свободни за твоята дата. Ние се спряхме на тях.  give_rose

http://www.svatbadj.com/
« Последна редакция: февруари 13, 2012, 22:27:51 от theone » Активен
slavi_vt
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #3 -: февруари 16, 2012, 12:47:05 »

Здравейте, скоро бях на сватба и водеща беше Станислава Харачерева. Много ми допадна воденето и. Супер се получи сватбата. Ако искате мога да ви дам координатите и на ЛС.
Поздрави!
Активен
serendipity_85
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #4 -: февруари 16, 2012, 12:49:42 »

Здравейте и от мен  smile И аз се записвам в списъка на бъдещите търновски булки. Планираме сватбата да е към края на м.юни тази година, но досега не сме свършили почти нищо, освен да набележим няколко ресторантчета, които утре ще огледаме и евентуално ще резервираме някое. Като че ли най-много клоним към Света гора, но ме притеснява фактът, че изчетох и трите теми за търновските сватби, но имаше само една две, които са се състояли там и се чудя дали няма някаква причина булките да не си избират това място. Засега това е от мен. Хубав ден на всички  smile
Активен
slavi_vt
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #5 -: февруари 16, 2012, 14:55:29 »

Здравей, снимал съм сватба на Света Гора през лятото отвън, ужасно е. Вътре в ресторанта бях на Нова Година, също е ужасно. Всичко е някак си старо, изглежда като ресторант от преди 10 години. Моя съвет е да си изберете някой по-нов ресторант. На Арбанаси има хубави места, например Рачев Резидънс, в момента не работи, но предполагам скоро ще го отворят.
Поздрави!
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #6 -: февруари 16, 2012, 16:38:24 »

честито serendipity85  give_rose за ресторантът, за който говориш не съм чувала нищо... ние избрахме арбанаси палас. гледката е невероятна и белият мрамор определено много ми допадна.
много зависи колко са гостите ти...
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #7 -: февруари 16, 2012, 17:24:13 »

по отношение на водещите бих препоръчала да се срещнете поне с две от тях, както и да ги видите в действие на клипчета от други сватби и снимки. това, което допада на едни, не е задължително да допадне на други. аз лично контактувах и с трите изброени по-горе имена преди да направя изборът си.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #8 -: февруари 25, 2012, 13:39:25 »

serendipity85, напредвате ли с организацията? избрахте ли ресторант?  give_rose
Активен
kremi89
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #9 -: февруари 25, 2012, 22:57:51 »

Здравейте, не съм много активна във форума, но вече си имаме дата и ресторант такаче започваме по сериозна подготовка  smile. Още търсим водеща, музика и всичко останало....Харесали сме и торта по снимка, има ли сладкарница във Велико Търново, където правят тортите от захарно тесто добре и как са цените?
Активен
serendipity_85
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #10 -: февруари 27, 2012, 09:49:31 »

theone, имаме малък напредък - успяхме да си запазим дата и час в общината за изнесения ритуал и направихме резервация в ресторанта. В крайна сметка се спряхме на външния ресторант на хотел Света гора, защото отговаря на идеята която имаме за сватбата, на открито място е и е отдалечено, което е добре за нас, защото ще свири група, която ще вдига доста шум и по тази причина Арбанаси не отговаряше на нашите изисквания. Освен това вече сме си поканили и кумовете, а младоженецът почти си е избрал костюм smile В чуденка съм относно фотографа и видеооператора, а и рокля още не съм излизала да търся, но все не остава време. Малко по малко отмятаме задачки smile
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #11 -: април 04, 2012, 12:32:02 »

Здравейте, момичета. Искам да споделя своят опит като вече минала по този път. Не знам дали моделаторите на сайта няма да изтрият това съобщение, смятайки го за реклама, но ще рискувам. За нашата сватба за DJ избрахме Краси, той беше зает и ни даде едно от неговите момчета, а водящата ни беше Венета (ако искате контакти -пишете ми на e-maila). Останахме много доволни и от двамата! Видеооператорът ни се казва Спартак, а форографът е Петър Крусев. Адмирации и към работата на двамата. Не сме се срещали с други, защото и четиримата ни ги предложиха приятели, а и първото ни впечатление беше удобрително и не сбъркахме с тях. Пожелавам ви късмет в търсенето!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 04, 2012, 19:56:08 »

Петър Крусев е много добър фотограф.Познавам го и има страхотно усещане за красота.
Активен
kremi89
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #13 -: април 17, 2012, 21:08:58 »

Здравейте, някой знае ли дали правят изнесен ритуал на Арбанаси, но от кметството да не е от Търново.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #14 -: април 17, 2012, 23:37:29 »

изнесените ритуали в Арбанаси се правят от Търновското гражданско. иначе се прави, да  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines