Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 04:26:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 10част  (Прочетена 184057 пъти)
 
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #405 -: май 02, 2012, 12:44:32 »

Ние няма да сме в хотел. Надявам се предния ден да няма сватба за да мога да отида да си подредя нещата  VIATICUM
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: май 02, 2012, 12:45:04 »

 :vivasvat:кофти

Една  част  от  нашата  украса остана  за  ресторанта,а  друга  част си я  взеха  гостите (свещните).Така  да се  каже  нищо  не  съм  прибирала
Активен
Лилияя
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #407 -: май 02, 2012, 17:37:55 »

А как ще я направиш сама? Нали ще си ангажирана с други неща в деня.

Не че нещо, ама какво и пречи да си я направи сама... нито ще е първата нито последната...  Wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: май 02, 2012, 17:47:12 »

Не че нещо, ама какво и пречи да си я направи сама... нито ще е първата нито последната...  Wink

Извинявам  се ,малко Offtopic весето имаше  на впредвид  за  самия ден, че няма  да може  сама да  я  сложи,а не че  не може да  се  я направи.Поне  аз с  такова  впечатление  останах
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: май 02, 2012, 19:32:11 »

миличките   Girl_hide... при мен е по-лесно, съгласиха се да поставят по цвете във ваза от тях като бонус, тейбълките ще им ги оставя да ги сложат, друга украса няма да има. Ресторантът е в бяло и бежово, и така е хубав за мен smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: май 02, 2012, 19:46:40 »

да, това е хубаво, но при мен ме погледнаха странно като казах че искам да си направя сама украсата...
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: май 02, 2012, 21:09:58 »

И аз си правих украсата сама, и сами си я слагахме... само че на денят преди сватбата. Това е вярно, че няма никакво време за други неща освен за грим, прическа и обличане на булката на самият ден. Мисля почти невъзможно логистично да се съчетае с поставяне на украса в ресторанте. Най-добре организирайте някоя шаферка или приятелка да се погрижи за това или да се прави на деня преди това... Наистина помислете добре за организацията преди да се захванете с правенето на дерболийките  smile Успех на всички ви.
Хубава вечер
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: май 03, 2012, 11:43:41 »

Споделям нещо интересно, на което попаднах за онези от вас , които още не са резервирали ресторант и са от Варна. Предлагат безплатна украса и организиране:

http://mrdeals.bg/?page=offer&id=272#
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #413 -: май 08, 2012, 15:18:17 »

Ходихме в този ресторант, защото самото място е страхотно, но не и той. Изглежда от комунистическо, а цветовете които предлагат са оранжеви пандели с покривки шампанско - това е украсата. Ние искаме сватбата да е в лилаво и все някак си шах да съчетая това оранжево по стени и т.н с лилавото, но самия ресторант не струва. Запазихме Бриз 2, външната градина. Имат над 7 цвята пандели и сатени и ти го украсяват по твой вкус. На нас ни вързаха само панделите по 5 различни начина, защото не ми харесваха. Дано всичко да е супер и на сватбата yahoo
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: май 08, 2012, 15:50:52 »

Какви са тези 5 различни начини за връзване на панделки?  smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #415 -: май 08, 2012, 15:52:45 »

Разгледах го Бриз 2 - на галерия изглежда супер  danceg
Днес ми пристигнаха малките саксийки за тейбълите, много са сладки  blum Обаче райграс най-малката опаковка, която намерих е 9 кг  DANCE Ще имам завинаги
Само подаръците за гостите не мога да ги реша още  sad
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: май 08, 2012, 15:55:16 »

Tsutsi вземи си котешка трева или ечемик.Става прекрасна трева и има малки разфасовки.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #417 -: май 08, 2012, 16:29:12 »

Точно това ме посъветваха  good
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: май 08, 2012, 16:53:31 »

Аз имам котка и и сея такава трева, за 2-3 дни на слънце и всекидневно поливане става чудна  good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #419 -: май 09, 2012, 09:31:54 »

Какви са тези 5 различни начини за връзване на панделки?  smile
Панделата е от органза (ние искаме светло лилава), по широка. Вързваха ги като ги сгъваха на 4, с пандела - по-малка и по-голяма, на възел, но много малко висеше назад. Накрая харесахме да е сгъната само на 2 (на панделка) и да виси до земята, защото столовете навън са такива, че не може да им се сложи бял калъф, а са тъмно кафяви. Даже мислихме, че изобщо няма да стои добре, но накрая така я направиха, че цялата органза е отзад и почти покрива стола като е до земята както вече казах  smile. От вътрешната страна на стола не се вижда нищо от нея smile Отделно може да ползваме и сатен, който е по-тъмен и ще се сложи по масите. За да се съчетаят двата нюанса на лилаво ще сложим разпръснати цветчета светло лилаво върху сатена smile
Иначе за Бриз 2 от галерията за външната градина нищо не може да се види (с изключение на столовете), защото има ремонт и в момента външната част е за над 100 човека като ще се прави козирка - балон smile
http://www.briz2.com/images/gallery/5.jpg
Това са столовете smile Иначе масите ще са правоъгълни, за 8 или 10 човека smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines