Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 05:15:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поднасяне на цветя след църквата  (Прочетена 24329 пъти)
 
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #15 -: септември 05, 2006, 12:05:56 »

Бас държа, че е някаква отживелица, останала ни наследство от времето на майките ни! Както писах и по-горе има много по-подходящи празници за поднасяне на цветя пред паметник! Така се смесват два повода и става доста объркващо според мен...
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #16 -: септември 05, 2006, 13:18:20 »

Извинете ме, но има доста неща които са отживелица и въпреки това много хора ги спазват все още защото намират някакъв смисъл в тях или защото просто им харесва. Всеки решава сам за себе си как да организира събитието и кои традиции да включи в него ;-) Никой не казва, че е задължително да се поднесат цветя на някой паметник след сватбата. Интересно ми бе да разнищя символиката и заради това повдигнах и темата.....
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 05, 2006, 13:36:13 »

Съгласна съм всеки си решава а който има отговор за символиката го очаквам и аз с нетърпение!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 02, 2006, 13:46:27 »

Ние приемахме цветя след церемонията в съвета, а подаръците и останалите букети приемахме в ресторанта!!! И мисля, че с еполучи много добре, защото имаше хора, които дойдаха да ни честитят само в съвета! LOVING hiphip
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 27, 2006, 15:27:52 »

Аз се чудя защо изобщо трябва да се прави това...Много интересно. В моя град пред обредната зала преди години имаше паметник пред, който се поднасяха цветя. Но го вдигнаха и сега там остана прекрасна полянка за снимки...В този ден цветя трябва да се поднасят на булката, а не на паметници...За паметниците сигурно има и по-подходящи дни!  Blush

Ако хората се сещаха за паметниците само когато се женят........................жалко!А тояно в този ден мисля че има по-важни хора които трябва да получават цветя.Паметниците и героите за които са построени си имат дни в които трябва да се почетат.А може и без повод! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 04, 2006, 19:08:26 »

Аз се чудя защо изобщо трябва да се прави това...Много интересно. В моя град пред обредната зала преди години имаше паметник пред, който се поднасяха цветя. Но го вдигнаха и сега там остана прекрасна полянка за снимки...В този ден цветя трябва да се поднасят на булката, а не на паметници...За паметниците сигурно има и по-подходящи дни!  Blush

Ако хората се сещаха за паметниците само когато се женят........................жалко!А тояно в този ден мисля че има по-важни хора които трябва да получават цветя.Паметниците и героите за които са построени си имат дни в които трябва да се почетат.А може и без повод! good

Напълно съм съгласна!!!
Активен
nev4e
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #21 -: декември 06, 2006, 21:32:20 »

не знам в другите градове как е, но във Варнаса ги поднасяли едно време на пантенона в Морската градина, нямам си и най-малка идея защо, но съм виждала снимки от сватбата на майка ми и леля ми, но мисля, че сега не се прави, когато бях абитуриентка ходихме там да ги поднасяме и все си мисля, че сега се прави само от абитуриенти, но ако ти се сика да го направиш, лошо няма


МОЛЯ, пишете САМО на кирилица!!!!!  beating
« Последна редакция: декември 07, 2006, 20:37:13 от Bulechka_TS » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 06, 2006, 21:34:24 »

Е разбира се че лошо няма , но едва ли е задължително girl_wink
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines