Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 03:29:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ!!! ЧАСТ 7  (Прочетена 187128 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 28, 2012, 22:03:26 »

Ето тук са снимките на една много нежна булка, която се омъжи с пантофки Wink Изобщо не мисля, че токчетата са задължителни, особено ако станат причина физиономията ти да е разкривена на половината смимки!
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #16 -: януари 28, 2012, 22:06:35 »

Благодаря, госпожица! Права си, булката наистина изглежда много нежно и стилно. Аз определено не искам да гледам свирепо от снимките:)
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 28, 2012, 22:36:52 »

И аз мисля да се омъжа с обувки тип пантофки и хич не ми е  Girl_hide Така ще се чувствам най-удобно.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #18 -: януари 29, 2012, 00:17:45 »

emmmmy, поръчвала ли си от този сайт: www.obuvki-bg.com? Имат страхотни модели на много добри цени и се чудя дали са качествени? Или поне за един ден да не се разпаднат.  pardon

Iztre6tqlka, манияшки са тези обувки, дето си ги качила!  good
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 29, 2012, 00:23:52 »

Ами бих поръчала и от сайт. Искам да кажа, че така както си пуснала снимката, нищо не ми говори. Хубаво е моделчето, но не вивдам нито цена нито характеристики. Ако покажеш отйъде е, ще е по-добре. Благодаря.

www.nuovamoda.gr  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 29, 2012, 11:00:18 »

emmmmy, поръчвала ли си от този сайт: www.obuvki-bg.com? Имат страхотни модели на много добри цени и се чудя дали са качествени? Или поне за един ден да не се разпаднат.  pardon
не съм поръчвала, но по-голямата част от моделите доколкото разбрах докато ровех, са български. От същата БГ фирма имам обувки на 4 години- с ток при това, не са мръднали ! smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 29, 2012, 11:10:53 »

Аз успях да купя обувките преди самата рокля  blush

ето ги и тях:



Ето ги и в профил, само че са черни smile



Много са удобни, но за всеки случай ще предвидя и едни по-ниски  blum Но искам високи, кракът изглежда много елегантен и визията е съвсем друга. И не исках бели - бях се замислила или за сребристи, или за златисти, или за нещо цветно - цикламено например. Но сега съм в тон с високосната година, а и ще мога да си ги обувам и по други поводи, защото бели... angry
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #22 -: януари 29, 2012, 11:17:20 »



Ето тези открих във фирмата, която коментирахте в предишни постове. За 23 лв са идеална алтернатива за дами с рокли в екрю и справящи се с 8 см ток Wink

http://www.obuvki-bg.com/model.php?model=100576


Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #23 -: януари 29, 2012, 11:35:20 »

kiwi, много са симпатични, според мен за лятна сватба са добър вариант. А иначе 8 см може да звучи много, но не е. Това е среден ток, който е доста удобен.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #24 -: януари 29, 2012, 12:12:04 »

Christy, виждам, че обувките ти са Chinese Laundry. Аз много ги харесвам, но не знаех, че ги има и в България. От къде си ги взе?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 29, 2012, 18:16:11 »

Ох, момичета... Да си споделя болката. Хич, ама хич не мога да нося високи токове. Ужасно ме заболяват краката точно на 15-тата минута... И май, срам не срам, ще се омъжа с пантофки - онези, кръглите отпред...

Аз също не нося високи токове и за сватбата си взех сандали с 4-5 см ток, които бяха много удобни и ги носих 24 часа без да ми се уморят краката. Ако си вземеш нисък ток, удобни сандали, които да не убиват, няма да имаш проблеми и пак кракът ти ще изглежда елегантно.  smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 29, 2012, 18:21:56 »

Christy, виждам, че обувките ти са Chinese Laundry. Аз много ги харесвам, но не знаех, че ги има и в България. От къде си ги взе?

Поръчах ги от сайта на Fashion days, само че там поръчваш с идеята или да не дойдат, или да дойдат след 2-3 месеца, че и повече. Всичките ми поръчки или не са дошли (трети месец вече) или ги отказаха без да ме уведомят - както с обувките на мъжа ми за сватбата. Това е единствената поръчка, с която извадих късмет, но пишеше, че доставката е до 10 дни, те я доставиха след 15, което пак е добре. Много ми харесват обувките, но ако решиш да поръчваш с тях имай едно на ум...
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 29, 2012, 21:37:02 »

Аз прекарах вечерта в ровене в нета и зяпане на обувки  blush Голяма страст са ми...
Попаднах на един сайт, в който има всякакви модели, цветове и цветови комбинации. Цените са много приемливи, макар че се поръчват от Англия. Има и в зелено (някой от горните постове питаше за такива). А ето и линка, дано съм помогнала...

http://www.chockersshoes.co.uk/category/heels/product/cinderella18/

А моите обувки-мечта за сега са ето тези  heart heart heart



с тази чанта:


« Последна редакция: януари 29, 2012, 21:38:37 от ivelka » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 29, 2012, 23:05:32 »

ivelka в този сайт наистина има страхотни модели... Bravo Момичета аз до сега обувки не съм поръчвала от сайт..Как определяте кой размер да поръчате и т.н... При мен според вида обувка номера ми варира*crazy*  Все ме е страх, че няма да ми стават pardon
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 29, 2012, 23:10:05 »

Наистина има много хубави неща, но пак не намирам нужното ми зелено. Трябва ми нещо такова на цвят, но по-отворено:
 
Ето това също ми допада. И жълто ми върши работа:

А това дали ще е много неудобно:





« Последна редакция: януари 29, 2012, 23:26:37 от veseto_87 » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines