Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:27:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Детско парти  (Прочетена 21173 пъти)
 
krasart
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #30 -: януари 25, 2012, 22:45:23 »

Момичета, на мен ми предстои организиране на първи рожден ден на момченце. Струва ли си да се прави детско парти за толкова малко детенце? А и в случай, че се реша, имате ли идеи за детски център, където  е удобно за още непроходили мъници? До сега мислех да се съберем семейно, но точно приготвянето, гостите и чистенето след това ме разубеждават. Къде къде по-лесно ще е да кажа- Ще празнува с другарчета в парти център  danceg

matillda искам да ти споделя моята гледна точка, която не приемай като убеждаване - сама ще си прецениш, познаваш си детенцето най- добре и само ти и никой друг знаеш кое ще е най удачният за него вариант.

Преди 4 месеца моето момченце навърши 1 годинка. Живеем в Прага сами с мъжът ми, но по това време си бяхме в БГ. Всички хора там малко или много не му бяха познати, но той е общителен и бързо свикна с тях така че нямах притеснения че ще се плаши. По стечение на обстоятествата и сестра ми и вуйчото на мъжът ми също празнуват на тази дата рожден ден и много исках да ги събера 3-мата рожденници. Впредвид факта че успях да организирам най- близките да се съберат в един ден и град (всички живеят на различни краища на БГ), не му мислих много и кръстихме мъника в същия ден.  Поканени бяха само тесен семеен кръг- общо всички с моето и на кумовете детето 14 души. Както и да го погледнеш да се съберат 12 души в една-две стаи на апартамент и да има достатъчно място 2 деца да си играят е мисия невъзможна (освен ако не живеете в къща, времето е топло и не планираш да ползвате градината за тая цел). Отделно не исках в тоя ден да се занимавам с готвене и чистене, да следя има ли от всичко по масите и т.н. - празникът е и мой- исках да се почувствам като на такъв (чистя и готвя всеки ден smile ) Затова потърсих ресторант с детски кът за съвсем малки ( http://www.spaggo.com/Lozenetz_bg.html ). Останах очарована от мястото и не съжалявам нито за миг. Отидох на оглед преди празника с детето- ами докато аз уговарях и разпитвах управителката, мъника се накефи на максимум в детския кът. Има място да лази колко щещ,безопасно, няма достъп на външни хора, има си какичка дето го гледа (не аниматор) нови играчки, балони- всичко му беше интересно. В крайна сметка колкото и да са малки това е основното занимание на децата да играят и да опознават света. Масите за почерпка на възрастните непосредствено до детския кът- дели ги една стъклена стена, демек виждам всичко. Мога постоянно да ходя при него в детския кът, или той да идва при нас (което се сведе до 2 пъти веднъж да духнем свещичката и веднъж за подаръците ). успях да видя всички гости и рожденници и да бъда едновременно с детето си. Почувствах се щастлива, празнуваща и горда че отбелязахме повода.

Относно спомените sunray  го е казала много добре "...всяко първо нещо след раждането на едно дете, носи по-различен заряд..." То няма да си спомня и първото зъбче, и първата дума, и първата стъпка, но ти ще ги помниш завинаги!


http://krasart.com/2011/11/09/diy-the-little-prince-and-books-themed-first-birthday-decoration/ тук съм описала част емоциите, украсата и също може да видиш снимка на заведението, кото горещо препоръчвам на всички за такива поводи (само да отбележа че има 2 зали една за по -големи и една за съвсем малки, ние бяхме във втората)
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 25, 2012, 22:51:42 »

Във връзка с поста на красарт,искам да кажа,че батко ми и кака ми празнуваха нова  година в същия ресторант и много го похвалиха.Те имат 5-годишен син и именно поради тази причина го избраха.Няма на кого да оставят детето,а и техните приятели са с дечица.Забавлявали са се идеално,а същевременно и . децата са били занимавани.Като се чухме на 1-ви,ми споделиха,че са изкарали страхотно.  smile
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines