Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:10:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЕЛЬО ЧАСТ 3  (Прочетена 120542 пъти)
 
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 18, 2012, 08:50:59 »

 blum момичета, рано рано ме разсмяхте smile така е някои са се редили по няколко пъти, а за други не е стигнало Wink. (шегичка)  Wink
аз май се спрях на модела на скарлето - роклята ми е с ниска талия и не искам да се вижда очертание на по - късия корсет.
Flyin мерси за предложението, но ходих в мазагина на ул.Пиротска и нямаше това, което аз исках 
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 18, 2012, 08:55:19 »

Аз също не съм с големи гърди, но дизайнера така ми направи роклята че ако я погледнете все едно съм доста надарена!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 18, 2012, 09:04:27 »

Аз пък имам обратния проблем. Иска бюстието да е възможно по-тънко (меко), за да не ме подчертава още повече. Сега пак свалих някое кило, ама преди се чувствах съвсем като крава. smile
Иначе и аз няма да имам сутиен. Но ми се иска нещо по-специално за първата брачна нощ. Предложения?
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #48 -: април 18, 2012, 10:13:32 »

И аз ще съм без, имам пришити към роклята подплънки или там както си им викат шивачите. А за брачната нощ  pardon
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 18, 2012, 10:30:35 »

До бельо още не съм опирала, понеже все още нямам рокля, но при всички положения ще съм със сутиен под роклята, също като rady17, независимо от големината на бюста ми, просто ми харесва, когато гърдите са повдигнати и подчертани - стои различно. Надявам се да съумея да ги съчетая и двете неща, понеже без презрамки сутиенът не е сутиен, защото функцията му се губи, а пък от друга страна роклята без презрамки категорично противоречи на тази му роля.
« Последна редакция: април 18, 2012, 18:11:10 от Bride2012 » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 18, 2012, 10:36:03 »

Може би предпочитам корсет, за да е все пак нещо по-различно от обичайното. И аз не знам точно, нищо конкретно не съм харесала.
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 18, 2012, 10:47:17 »

Малко ми е трудно да помогна, понеже не те познавам, не зная какъв вкус имаш. Според мен най - добре ще е да си направиш една типично по женски разходка по магазините, да видиш какво предлагат и да мериш, да мериш, ама то откат. Докато не си харесаш нещо. Ако не, поне ще знаеш, че си опитала и ще се насочиш към онлайн артикулите.
Желая ти успех и бързо намиране на мечтаното бельо!  give_rose
« Последна редакция: април 18, 2012, 18:09:57 от Bride2012 » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 18, 2012, 21:49:57 »

И аз ще съм без сутиен под роклята, сложих подплънки, те повдигат достатъчно smile и аз не съм с голям бюст smile А за бельо за първата брачна нощ....и аз не мога да измисля, все си мисля, че каквото и да сложа няма да стои на мястото си дълго време .....smile
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 19, 2012, 20:59:22 »

И аз ще съм без сутиен под роклята, сложих подплънки, те повдигат достатъчно smile и аз не съм с голям бюст smile А за бельо за първата брачна нощ....и аз не мога да измисля, все си мисля, че каквото и да сложа няма да стои на мястото си дълго време .....smile

съгласна съм с двете ръце smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 19, 2012, 21:19:59 »

За първата брачна нощ определено ще се постарая и ще потърся нещо много специално smile

Ако имах по-голям бюст, щях да взема нещо такова:
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 20, 2012, 08:11:37 »

А виждала ли си някъде нещо подобно. Аз на картинки много неща си харесвам, ама като не знам откъде мога да ги купя...
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 20, 2012, 08:21:02 »

Този модел, ако не ме лъже паметта е на Victoria's Secret. Иначе съм виждала доста такива модели и в български онлайн магазини. Но никога не изглеждат на живо така както изглеждат на снимката, затова моят съвет е да се види първо в реалните магазини. Иначе има и добри изпълнения онлайн, но рискът е голям.
А ето няколко актуални модела, които могат да бъдат закупени от български сайтове:






« Последна редакция: април 20, 2012, 08:57:53 от Bride2012 » Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 20, 2012, 10:29:17 »

Този модел, ако не ме лъже паметта е на Victoria's Secret. Иначе съм виждала доста такива модели и в български онлайн магазини. Но никога не изглеждат на живо така както изглеждат на снимката, затова моят съвет е да се види първо в реалните магазини. Иначе има и добри изпълнения онлайн, но рискът е голям.
А ето няколко актуални модела, които могат да бъдат закупени от български сайтове:








тези моделчета са уникално добри smile може ли да ми дадеш сайта от където си ги гледала да си разгледам , ако нещо ми хареса ....
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 20, 2012, 10:39:41 »

Разбира се, Деси, заповядай!
Няколко сайта са, няма много модели в бяло, като че ли са предимно тези, които публикувах, но наистина изглеждат добри.

www.ivet.bg
www.dreamgirl-bg.com
www.sexybelio.com
www.belioto.com

Главно в тези, ако намеря още ще добавям.  give_rose
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 20, 2012, 11:25:47 »

http://sexybelio.com/index.php?main_page=product_info&cPath=6&products_id=16
Само да вметна ,че този модел от показаните го имам,с поличка с ципче отстрани е,много е сладурски комплекта и е точно като на снимката,корсета е с копченца отстрани и връзки на гърба,с чашки с подплънки ,само че са много плитки и по мое мнение стои добре на момичета с минималистичен бюст като моя, blush,но аз си го нося редовно.
http://sexybelio.com/index.php?main_page=product_info&cPath=6&products_id=53
Това е другия,който съм поръчвала от този сайт,без подплънки и въпреки,че е много красив наживо ,според мен не е много удобен,металните копчета опред се откопчават (или може би,защото на мен ми е леко широк),отзад пак е с връзки,но материята е по-лоша от на първия.
От този сайт съм доволна,не съм имала проблеми с поръчката,обадих им се по телефона и след два дни си получих нещата с куриер до вратата.Стоките им са китайски.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines