Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:05:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПАРФЮМЪТ! ЧАСТ 2  (Прочетена 98724 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #90 -: юни 27, 2016, 17:52:26 »

Да ти кажа аз и на сватбата си бях с дав, който ползвам по принцип и не съм имала проблеми, а беше доста горещо smile Пробвай ако държиш одорекс, и аз съм чувала положителни отзиви за него  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 28, 2016, 09:12:33 »

И аз съм чувала, че Одорекс помага. Не съм ползвала, но не пречи да пробваш.  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #92 -: юни 28, 2016, 10:41:53 »

За него имаше особеност, че не трябва да се прави епилация преди или след употреба в рамките на някакъв период - не знам точно.
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #93 -: юни 28, 2016, 11:52:37 »

Благодаря ви за предложението, но одорекс-а съм го пробвала един път и не ми подейства никак добре, кожата ми се зачерви много, щипеше ме, сърбеше ме, беше непоносимо и го измих веднага. Не ми се пробва пак с него. Ако някой има друго предложение да сподели. smile
« Последна редакция: юни 28, 2016, 11:54:50 от ilonka_bonbonka » Активен
lidiya
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #94 -: юни 28, 2016, 13:30:43 »

Моят ден също наближава, тъй като и аз се притеснявам от изпотяването ще опитам този одорекс. Парфюми опитах доста и засега се спрях на този https://parfium.bg/gucci-flora-by-gucci-edp-za-jeni-bez-opakovka , надявам се да е удачен за по-топло време. Влекат ме още два на Narciso Rodrigues, но ще видим в крайна сметка.. smile
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 13, 2017, 23:00:48 »

Не знам какво му става на тоя форум и защо така е затихнал.. Май сама си говоря тука, ама нищо...

Значи аз съм тежък случай. 10 години ползвам един и същи парфюм - Гучи О де парфюм 2. Обаче преди няколко години спряха да го произвеждат. Още се намира тук и там, но поизфирясал или може би мойта химия се е променила, защото мирише различно като изсъхне. И от месеци ходя пробвам, няколко различни купих (за ежедневието взех Би делишъс на ДКНИ, но той е прекалено обикновен и непретенциозен за сватба) и не мога да си избера нищо. Ужас някакъв. Днес най- накрая намерих един парфюм, който май ще бъде новият ми любим, и също и сватбен парфюм - Ланком ЕДТ Ла Ви Ест Бел. Какво мислите, някой друг ползва ли го?

« Последна редакция: април 13, 2017, 23:06:41 от Mellie » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 14, 2017, 10:46:25 »

 Offtopic Мели, тази година като че ли няма много булки, а старите съфорумки са намерили място в говорилнята, където между другото си добре дошла да споделяш smile http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37679.msg718422/topicseen.html#msg718422
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 14, 2017, 14:41:05 »

Мели, много е хубав.бях го набелязала, но не съм го ползвала все още. Как само с 1 парфюм  бе жена? crazy аз винаги имам поне 5 и си ги сменям ежедневно според настроението. Даже в момента повече имам, че мъжът ми има навика като не знае какво да купи  и или парфюм или бижу. И аз вече набелязвам и му казвам , не че помни де.
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #98 -: април 14, 2017, 15:28:33 »

Мели тук съм и аз : ) последно време съм изгубила ентусиазма си някъде, но следя форума и виждам какво се случва с теб !! Чесно казано така ме вдъхнови с тези бутониери че ми се прииска да се разпиша и аз .
Ситуацията с моя парфюм е сходна от близо 8-9 години ползвам Premier jour на Nina Ricci , но го спряха от производство , успявам да го намеря само в България , но предполагам че няма да е задълго .
За Коледа ми подариха Ma vie на Boss и още като видях опаковката и казах край това е парфюма за сватбата ( розов е ) Хаха . И се оказа много хубав летен аромат, който същевременно е доста траен . Сега избягвам да го нося , за да не свикна с аромата .
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 14, 2017, 21:06:24 »

Мели, много е хубав.бях го набелязала, но не съм го ползвала все още. Как само с 1 парфюм  бе жена? crazy аз винаги имам поне 5 и си ги сменям ежедневно според настроението. Даже в момента повече имам, че мъжът ми има навика като не знае какво да купи  и или парфюм или бижу. И аз вече набелязвам и му казвам , не че помни де.

А бе аз съм невероятно тежък случай. Имам един такъв чувствителен вос дето всичко го дразни. През втората бременност бях толковя нещастна, защото целия свят ми миришеше толкова гадно, че непрекъснато имах главоболие. 8 месеца любимия беше под запор е не му давах да ползва никакви парфюми, одеколони и дезодоранти. Много беше нещастен милия, още повече, че тогава живеехме в Африка и беше адска жега и ясно те е дезодорантите са нужни!  shok Ама от всичко повръщах и направо беше ад. Но сега с тези 2 парфюма май ще съм ок. Макар че с покупката ми дадоха един тестер на новият рарфюм на Пако Рабан и да ве кажа много ми хареса. Може да взема и него и да ги сменям...
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 14, 2017, 21:08:50 »

Мели тук съм и аз : ) последно време съм изгубила ентусиазма си някъде, но следя форума и виждам какво се случва с теб !! Чесно казано така ме вдъхнови с тези бутониери че ми се прииска да се разпиша и аз .
Ситуацията с моя парфюм е сходна от близо 8-9 години ползвам Premier jour на Nina Ricci , но го спряха от производство , успявам да го намеря само в България , но предполагам че няма да е задълго .
За Коледа ми подариха Ma vie на Boss и още като видях опаковката и казах край това е парфюма за сватбата ( розов е ) Хаха . И се оказа много хубав летен аромат, който същевременно е доста траен . Сега избягвам да го нося , за да не свикна с аромата .


Ама страшно е гадно като спрат да проидвеждат нещо любимо! Или като реформулират и после не е същото. Парфюмът на Бос звучи интересно, ще го пробвам!

Кажи ти с другите подготовки как върви???
Активен
melisapetrova
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #101 -: септември 28, 2017, 12:26:18 »

Той какви пари е?
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #102 -: октомври 20, 2017, 13:46:05 »

Моят любим парфюм е Presious Oud, мисля да бъда с него  good
Активен
elisapashkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #103 -: октомври 20, 2017, 19:28:11 »

Колко пари излиза средно грим в София?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines