Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 21:45:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПАРФЮМЪТ! ЧАСТ 2  (Прочетена 99140 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 18, 2014, 12:28:23 »

Не се бях замисляла за това до сега, но съм съгласна с вас! И аз винаги свързвам аромата на парфюма със случка или място. Трябва да помисля какъв аромат да си избера... smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #61 -: юли 18, 2014, 23:57:17 »

Ще избера нов аромат. В това съм сигурна. Много искам да е с изразен жасминов аромат, но не тежък като Жасмин Ноар.
Нежасминовите ми варианти са Мис Диор и Черната рокля на Герлен.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 19, 2014, 14:29:56 »

Аз от години използвам все едни и същи 2-3 аромата и си ги редувам. За това за сватбата искам нещо леко, нежно и флорално... Утре ще разгледам какви са ми вариантите, тъй като изобщо нямам идея.. lol
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 24, 2014, 14:00:38 »

Момичета, адски много си харесах "Temptation" на Nina Ricci!!! Страхотен е! Нямам никакво съмнение, че това ще е ароматът, с който ще съм "облечена" в сватбения си ден!!!  DANCE
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 25, 2014, 23:55:08 »

Относно парфюмът на сватбата съм супер раздвоена. Имам един парфюм, не особено популярен в България, който супер много си обичам, мирише "скъпо" според всички и го ползвам от почти 10 години вече (макар че е уникално трудно да си го намеря). Та мисля си, че това е "моят" парфюм за сватбата. Абсолютно любим ми е.
От друга страна, приятелките ми казват, че за сватба трябва да си купя нещо ново и марково - Булгари, Нина Ричи, Дона Каран... Такива работи. Има неща, които ми допадат, но не са си "мои".
Някоя от вас ползвала ли си е ежедневния парфюм на сватбата и мислите ли, че това е добра идея?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #65 -: юли 26, 2014, 09:27:56 »

мъжа ми също си беше с неговия парфюм и като дойде да ме вземе, като видях колко различни изглежда, малко се стреснах, но после като ми замириса на нещо познато, поне си знаех, че си е моя мъж. Wink

И аз съм на това мнение.
Аз наскоро много доволна от новата си придобивка Britney Spears Believe и напръскана с него, се разочаровах набързо като любимия каза, че ИЗОБЩО не му харесва и ако може да не го използвам повече. Да знаете, че има вероятност да се случи и на сватбата този момент, ако сте с нещо ново или той е с нов аромат.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #66 -: юли 29, 2014, 14:55:58 »

Много смешно ми стана, като заговорихте как даден парфюм ви говори за определени моменти. Точно така стана и при мен. Когато се запознахме с мъжа ми, ползвах The One. Малко след началото на връзката ни, мъжът ми получи подарък от майка Paco Rabanne (черният). Толкова много си го хареса, чак странно и за мен! Та така тези два парфюма ни се бяха пропили чак и в мозъците lol Сватбата наближи, а мъжът ми предвидливо си остави от неговият парфюм да има за Деня. Аз обаче въобще не се съобразих и в последния момент останах без парфюм.
Голямо мрънкане падна, защото парфюми от България не купувам. Късмет, че седмица преди сватбата майка летя за Англия. В 4 часа сутринта беше "отворила" магазините по летището, голямо тичане и бързане, само и само да ми вземе моя си The One. На сватбата си бяхме с "нашите" парфюми, които много си ги обичаме. Оставихме си и по малко за изписването на бебка. Така за по-важните моменти вече знаем какво да си ползваме Wink
« Последна редакция: юли 29, 2014, 14:58:41 от Alichka » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 30, 2014, 09:35:06 »

Аз много харесвам на Valentino- Valentina. Купих си го скоро и още не ми е омръзнал.
Един съвет от личен опит- ако имате проблем с миризмата на парфюми, пробвайте месец преди сватбата как ще ви понесе. Оказа се, че на мен ми става лошо от някои миризми на парфюми (а даже не съм бременна).  Ако в магазина е бил ОК, след това остатъчната миризма може да бъде проблемна.  huhhuh.gif
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 31, 2014, 04:34:24 »

Аз да се похваля... Реших все пак да купя някакви по-хубави парфюми и днес поръчах онлайн за мен Bvlgari Rose Essentielle и DKNY Pure - не знам кой от двата ще ми "проговори", но единият ще е за мен, а другият - за майка ми. За мъжа ми купих Bvlgari Aqua Marine, надявам се да е хубав.  girl_wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 31, 2014, 05:48:33 »

Ice Princess, то вярно, че всичко е въпрос на вкус, но мога да ти кажа, че си поръчала изключително красиви парфюми  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 31, 2014, 08:53:23 »

Ice_Princess, моя мъж също използва този парфюм. Няма да съжаляваш! smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 03, 2014, 07:58:33 »

Ок, харесах си два парфюма biggrin Единият е Versace Bright Crystal, другият е Miss Dior Blooming Bouquet. Развиват се по много красив начин и двата парфюма и се чудя кой точно да е. Miss Dior не мога да го намеря малка разфасовка, а ми се иска от български сайт да е, за да не го чакам.
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #72 -: август 03, 2014, 20:54:10 »

Купихме си парфюми и за двамата - The golden secret (за него) и Her golden secret (за мен) от Antonio Banderas. Много ми харесват и двата. Първо аз си избрах моя, после той реши, че иска да се допълваме smile и пробвахме и мъжкия и той много ни хареса.  danceg



blackisback Versace Bright Crystal е един от моите любими парфюми, нося го много често и само заради това няма да съм с него на сватбата.  girl_wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 03, 2014, 21:09:12 »

Мисля,че съм писала и преди тук,но пак ще похваля моя сватбен парфюм -  Versace Bright Crysta!  heart heart
Другият ми любим е ябълката на Нини Ричи,но понеже си го ползвам по-често него в ежедневието, избрах Версачето. Уникален е !  blum
Shaiya - много харесвам Антонио Бандерас( heart) като актьор,но аромата на парфюма му не ми е познат.
Предполагам,че е прекрасен!  blush blush
« Последна редакция: август 03, 2014, 21:11:15 от crazynelly » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #74 -: август 04, 2014, 07:26:46 »

Shaiya,браво за избора. Всичките парфюми на Антонио Бандерас са уникални (естествено тези, които съм помирисвала, де). Моя любим има два негови - и двата са страхотни.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines