Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:21:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПАРФЮМЪТ! ЧАСТ 2  (Прочетена 98711 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 11, 2012, 12:10:43 »

Кензото е страхотен! Много е нежен!
Ричито на мен ми е малко сладък, но за сметка на това имам ябълката Нина.

Мисля, че Цветото е много подходящ за сватба good
един ми изветря на тъмно, затворен в шкаф, и не беше никак евтин....
Кензото е супер, както и ябълката  heart
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #16 -: март 26, 2012, 14:49:45 »

Аз мисля в сватбения ден да съм с Este Lauder - Pleasures
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #17 -: март 26, 2012, 15:10:21 »

Аз много трудно харесвам парфюм, но се влюбих в Demoiselle na Givanchy

Божествен е! И уж се води тоалетна вода, а е доста траен. Мисля, че е подходящ и за сватба.
Активен
Amber
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #18 -: април 02, 2012, 23:07:26 »

Ето моят избор  smile http://www.jomalone.co.uk/product/3555/21941/Fragrances/London-Blooms-Collection/White-Lilac-Rhubarb/Cologne/index.tmpl , мисл
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 03, 2012, 06:23:56 »

Аз ще бъда с този  - http://aromapark.ru/img/200/6788_1279390036.jpg
с аромат на мускус, лилия, магнолия, орхидея  butterfly
има и лосион за тяло smile много е траен 
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #20 -: април 05, 2012, 22:18:24 »

Аз ще съм с Marry me! на Lanvin - много тематично smile Ухае на жасмин...много свеж и нежен...
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 06, 2012, 07:51:50 »

Аз ще съм с "Max Mara"
Има сантиментална стойност за мен(точно това шишенце,което имам в къщи) и го пазя от 4 години за този ден smile Останало е малко количество,но ще ми стигне,той е многооо траен smile
Активен
MarryMe
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #22 -: април 22, 2012, 09:45:36 »

Аз се чудя какъв да е,любимият ми парфюм е Channel Mademoiselle,но ми се иска да е нещо различно... huhhuh.gif
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #23 -: юни 16, 2012, 10:59:31 »

За себе си съм решила да е този, GUCCI II




Е, защо да е глупаво. Човек ако е свикнал в ежедневието си да ползва маркови парфюми, за сватбата едва ли ще му е приятно да мине с нещо евтино...
Аз обаче не съм от тези хора и затова окончателно се спрях и вече закупих този комплект на Ив Роше - Божур. Много съм доволна, парфюмчето е сравнително трайно за цената си, а настроението е едно такова пролетно и много приятно. Освен това аз ще имам божури в букета и украсата на ресторанта, така че съвсем ще се впиша...

Наистина ли ухае точно на божури? Много ги обичам тия цветя, но никога не съм имала вкъщи, във вазичка, като букетче...до тази година и меко казано - направо се влюбих в аромата, който се разнасяше. Задължително ще потърся този комплект. give_rose
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #24 -: юли 17, 2012, 08:58:10 »

Имам си твърд фаворит - Womanity на Thierry Mugler. Другия парфюм, който бих използвала е Envy Me на Gucci, но за съжаление не съм го виждала отдавна по магазините.............
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #25 -: юли 18, 2012, 08:54:12 »

Имате ли идея за парфюм с аромат на момина сълза? Като че ли няма много с тази основна нотка. Пробвала съм и много ми харесва In the mood for love на Ferre, но като че ли това ми изчерпва арсенала с парфюми, които харесвам. Приятелят ми се влудява от миризмата на момина сълза (имам и едно друго парфюмче за 30-ина лева, което ползвам от време на време) и искам да го изненадам приятно на сватбения ден.
Активен
RunawayBride
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #26 -: юли 19, 2012, 12:29:42 »

estlar, има един парфюм на Christian Dior - Cherie. Говоря за този с розовият цвят. Той е комбинация от момина сълза, портокалов цвят, фрезия, бонбони, ванилия, тубероза и жасмин. Не съм го пробвала, но не ти пречи да го провериш в някой магазин и ако ти допадне да си го вземеш. Аз имам зеленият, който също е много хубав и смятам направо да съм с него на сватбата. Предполагам цялата колекция Cherie е добра.
« Последна редакция: юли 19, 2012, 12:36:12 от RunawayBride » Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #27 -: юли 19, 2012, 17:56:16 »

Намерих един много добър блог (на английски), където можеш да търсиш парфюми според основната нотка. На мен много ми помогна, мисля, че Диор доста фигурираше именно с момина сълза. Ако някой друг като мен си търси парфюм по любима миризма, нека пробва:

http://perfumeshrine.blogspot.com/
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #28 -: юли 19, 2012, 18:11:48 »

estlar,
Мисля, че Yves Rocher имат парфюм с аромат на момина сълза. Преди имаха със сигурност, дали още го има - не знам, но лесно може да се провери. Успех!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #29 -: август 03, 2012, 13:20:47 »

а лятото съм на  Flowers by KENZO, на сватбата отново ще съм с KENZO независимо, че е зимата.
Невероятен, вторият ми любим след Omnia Crystalline
http://bg.strawberrynet.com/perfume/bvlgari/omnia-crystalline-eau-de-toilette/38234/#DETAIL
Това е моя парфюм за сватбата butterfly А и мъжо ми е луд по него и разбира се него ми подарява, така че го имам наличен weddingday
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines