Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:18:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 215837 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 26, 2012, 18:38:23 »

Олеее ми то в София по-хубави и по-евтини рокли от Асеновград  Bravo . Много е хубаво, че презрамките се махат. Задължително с тях на купона, за да няма да видеото и снимките само как си вдигаш роклята  Wink .
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: февруари 26, 2012, 18:38:53 »

това е странно, мен ми взеха 15 лв за корекции там huhhuh.gif
явно за булките с  рокли  от аутлета им, има други правила nea
булото и моето беше толкоз  blum
и на мен ми казаха за гладенето в сватбения център, но честно казано  и аз не знам дали бих си поверила повече нещо там - да не вземат да ми закичат още някоя ръждива карфица хахахахах
цената е супер, изглежда много стилна и непринудена.
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: февруари 26, 2012, 18:54:25 »

това е странно, мен ми взеха 15 лв за корекции там huhhuh.gif
явно за булките с  рокли  от аутлета им, има други правила nea
булото и моето беше толкоз  blum
и на мен ми казаха за гладенето в сватбения център, но честно казано  и аз не знам дали бих си поверила повече нещо там - да не вземат да ми закичат още някоя ръждива карфица хахахахах
цената е супер, изглежда много стилна и непринудена.

Да, мисля, че за аутлета е различно. А за гладенето - не че им нямам доверие, просто после носенето на роклята до Пловдив ще обезсмисли всичко  blum
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 26, 2012, 19:44:46 »

shorty, аз днес също бях в Сватбения център, а после ходих и в Сватбен Мол. Честито за роклята, на мен също ми я предлагаха, но е прекалено семпла за моя вкус! Но на теб ти стои като излята. smile
Това ми беше първото обикаляне и пробване на рокли и вече мога и аз да споделя мнение. Относно Сватбен център - като цяло не останах доволна от модели и обслужване. На мен ми се падна една много млада консултантка, която май не беше много наясно с моделите и размерите. Това, което ме шокира е, че повечето от роклите дори и не се шият в България и на въпроса ми може ли да се добавят или премахват елементи или акценти от някой модел, тя отговори, че няма как да обяснят точно на фирмата в Украйна точно какво искам да се промени (роклята, която харесах беше от там). Там я нямаше МОЯТА рокля, но все пак се харесах в 1-2 модела. Имам и снимки. И двата модела бяха с ниска талия. Не знам дали беше заради качество на изпълнение, но се чувствах изключително неудобно и с двете. Буквално изпитвах болка при движение, а в талията и ханша бях като бетонирана (не можех да се движа, камо ли да танцувам). Консултантката ме стегна доста, но иначе, когато са по-отпуснати връзките, не стои добре на бюста.
В Сватбения мол вече беше друго нещо - повече и по-красиви модели и много усмихнати и вежливи консултантки. Там май намерих моята рокля, тоест харесах се в два модела с висока талия, в които се чувствах много удобно, но пък не беше позволено да ме снимат.   pardon
Като цяло съм доволна, че добих представа в каква рокля се чувствам и изглеждам най-добре smile

Ето линкове с роклите:
http://album.svatbata.bg/ivelka/bg/photos/245650.html
http://album.svatbata.bg/ivelka/bg/photos/245651.html
« Последна редакция: февруари 26, 2012, 19:58:35 от ivelka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: февруари 26, 2012, 20:13:42 »

Ивелка, хубаво че пишеш отзиви и то от сватбения център-явно не съм луда и там си зависи определено на кой консултант случиш- аз бях при една която едвам си сдържаше нервичките, а аз съм супер възпитан човек.
определено има рокли с които не можах да направя нито движение, пък камо ли ако ми се наложи танц хахах.
на първата рокля ми харесва горната част, а на втората-долната.
като купиш рокля, пиши отзиви , ако е от сватбения мол- интересно ми е smile
 give_rose
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 26, 2012, 20:24:25 »

В сватбения мол изглежда празно и пусто, но истината е, че в няколкото магазина, които са налични имаше нелоши моделчета. Аз се бях спряла там на един модел в Радина Мария, и на един от Лита. Дори все още обсъждам в главата си модела в Лита в късия му вариант, ако ще имам къса рокля.
Гледам да не го мисля, защото си капарирах да ми шият рокля, която ми изглеждаше по-подходяща за мен самата. Нямам търпение да дойде време за първа проба.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #456 -: февруари 26, 2012, 20:35:17 »

Сватбения Мол беше квартален мол преди да фалира и да си смени предназначението, строен е с друга цел и съответно хората са преценили да го направят на по-голяма площ. Сега наистина е малко пуст, но мисля, че е по-добрата алтернатива на Сватбен Център. Има много повече и според мен по-качествени и избрани с вкус сватбени неща, не само рокли.

Не знам колко хляб има в този бранш, но ако сериозните Асеновградски фирми (голяма част от тях са съжаление за мен измамници на дребно или дизайнери само в мечтите си) например решат да изложат продукция там, много софийски булки ще си спестят разкарването и производителите ще достигнат и до нови клиенти, които не искат или не могат да излизат извън града на "лов" за рокли. Представителства на няколко бижутерски ателиета също биха имали място в Сватбения Мол. Ако всичко това се случи, ето ти го пълен мола smile, а сватбата организирана с една разходка.

Сватбения център на кратко - не ми хареса. Няма да пиша пак защо.

 
« Последна редакция: февруари 26, 2012, 20:48:46 от kiwi » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: февруари 26, 2012, 20:45:40 »

kiwi, съгласна съм с теб относно идеята някои от асеновградските ателиета да си направят представителства в мола в Младост. Аз не съм от София, но определено до тук ми е много по-удобно да пътувам. Открих роклята, в която се харесах в Сватбен мол - марката е Mori Lee и я има в Романтика. Разочаровах се, че продавачката ми каза цена 1200 лева, а в сайта пише 920. Жената иначе беше много мила и ми каза, че ателието им шие абсолютни копия на тази марка на по-ниска цена. Предложи ми я за 800, но при реална цена 1200 не е кой знае каква отстъпка.
Ето я и роклята (аз я пробвах без цветето). Много е красивааааа  yahoo

http://romantika-fashion.com/wp-content/gallery/morilee11/4808-122620.jpg

Ето тук са намалените рокли. Моята е най-отдолу в дясно, но е без цветето.
http://romantika-fashion.com/?page_id=658
« Последна редакция: февруари 26, 2012, 20:49:55 от ivelka » Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #458 -: февруари 26, 2012, 20:58:22 »

А какво ти обясниха като имказа, че в сайта пише 920?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: февруари 26, 2012, 21:03:17 »

Аз днес следобед ходих да меря, а сайта го отворих току що и видях цената, така че нямах възможност да попитам на какво се дължи разликата, но предполагам, че продавачката в магазина не е получила инфо, че тази рокля е на промоция.
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: февруари 26, 2012, 22:14:43 »

Момичета, не знам защо така ви се е получило със Сватбения център. Аз бях там за пръв път през декември, роклята ми беше първата, която пробвах, и реших да е тя. Момичето, което ме обслужваше, беше изключително внимателно и вежливо, а и останалите, които минаваха край нас ми направиха позитивно впечатление. Моята проба общо взето беше голям майтап, защото роклята ми беше много голяма и през цялото време докато "закърфичваха" корециите, трябваше да я държа на бюста да не падне  crazy, та всички доста се посмяха.
 
Може би има значение, че роклята ми е българска, на "Аз и ти" - Смолян, но така или иначе ми направиха страшно много корекции без никакъв проблем - стесняване на целия корсет и горната част на полата, лека промяна в цялата линия, подвижните презрамки (роклята беше номер 44, а аз имам талия като за 40 и бюст като за 42  blush )... След това и по телефона се чувахме с тях, а онзи ден си взех и готовите неща - през цялото време обслужването беше на ниво. Да добавя, че оттам взех и обувки (направиха ми ги специално, защото нямаше моя номер), чанта (също ми я направиха в бяло, защото имаха в екрю), книга за пожелания и възглавничка за халки (преработиха ми ги и смениха белите панделки с лилави), було, шал и малки бутониерки. Всички тези преработки и доработки бяха без допълнително заплащане.  pardon Единственото, което ми хрумва като обяснение, е, че аз и двата пъти ходих в делничен ден, когато е далеч по-малко натоварено и ми обръщаха много внимание...

Edit: Някой ако иска имам снимка и отзад...  blush
« Последна редакция: февруари 26, 2012, 22:17:08 от shorty » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: февруари 26, 2012, 22:16:58 »

Булчински рокли - 20 -та част
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines