Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 13, 2024, 05:35:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 218646 пъти)
 
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 31, 2012, 09:17:07 »

Разкошна е роклята  Bravo

Особено акцента с цветята на рамото... Аз още се чудя за моята дали да я направя точно по модела с едно рамо от дантела huhhuh.gif
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #121 -: януари 31, 2012, 09:38:16 »

И на мен ми се иска роклята да е с едно рамо или малки ръкави, или нещо на което да се "закача".smile Иначе, само ще си я придърпвам през цялото време. Дори да не падам няма да съм спокойна.
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #122 -: януари 31, 2012, 10:13:17 »

Привет и от мен момичета  smile Ирена на мен честно казано ми харесват и двете рокли, мисля, че първата ти стои по-добре, но втората като цяло ми харесва повече. В крайна сметка ти си решаваш smile Аз като купувах своята рокля имаше една която ми стоеше като излята, но просто не беше моята, за това си купих тази, която ми харесваше най-много като рокля  smile

Alla ако просто ти харесва рокля с едно рамо или както казваш ти с нещо, което да се "закача" си я направи така, но ако е само, за да не ти пада, моето мнение е, че дори и без рамо пак може да ти е много стегната. Моята беше с бюстие, без нищо което да я държи отгоре, но под самия бюст имаше един много голям ластик, като сутиен, но 3 пъти по-широк и когато се закопчееше и някой да ми дърпа роклята, просто нямаше как да падне... като се има в предвид и факта, че надолу роклята беше огромна и много тежка, но благодарение на този колан се чувствах прекрасно и нито веднъж не ми се наложи  да я повдигна, а имаше много скачане  smile
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #123 -: януари 31, 2012, 10:19:38 »

О, аз много харесвам такива рокли. Даже ми се иска рокля с диколте "лодка" и падащи ръкави, но не съм виждала по бг сайтове.sad
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 31, 2012, 10:20:24 »

О, аз много харесвам такива рокли. Даже ми се иска рокля с диколте "лодка" и падащи ръкави, но не съм виждала по бг сайтове.sad
Можеш да си поръчаш да ти ушият.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #125 -: януари 31, 2012, 10:40:19 »

Нещо подобно:
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #126 -: януари 31, 2012, 10:47:38 »

Дааа, това наистина стои много нежно и красиво в горната част  good
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #127 -: януари 31, 2012, 19:02:13 »

О, аз много харесвам такива рокли. Даже ми се иска рокля с диколте "лодка" и падащи ръкави, но не съм виждала по бг сайтове.sad

Alla, тази рокля е с падащи ръкави, аз си ги вдигнах така.  pardon


* 250120123124.jpg (69.64 KB, 381x651 - видяно 236 пъти.)
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 31, 2012, 21:11:27 »

Знаете ли как са тези рокли http://www.simon-fashion.com/, като цени, най-вече  blush Моделите ги виждам че са страхотни!
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #129 -: февруари 01, 2012, 00:39:54 »

Леле какви красоти сте качили!... irena_popova, на мен втората ти рокля ми харесва повече като рокля, но първата ти стои по - добре.
Активен
la_stellina
Регистриран

Публикации: 5


Love is all around


« Отговор #130 -: февруари 01, 2012, 01:52:01 »

Знаете ли как са тези рокли http://www.simon-fashion.com/, като цени, най-вече  blush Моделите ги виждам че са страхотни!

Ylith, преди около месец ходих до Симон и  според мен няма много добро съотношение цена-качество.
Моделът,който ми хареса и който пробвах е 11А005 от колекция 2011 и при цена  от 1800 лв, от качеството на тюла имаше много да се желае.Момичето каза, че дизайнерката може да ушие същия модел с платове и и конкретно тюл, който на мен ми харесва.Но, това естествено ще увеличи и цената на роклята,която и без това не беше малко.
Общото ми впечатление, е че моделите на снимките много се различават от действителността, твърде много!
Но, това разбира се е моето мнение,без да го натрапвам на никого:)
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #131 -: февруари 01, 2012, 08:42:36 »

la_stellina , напълно споделям твоите впечатления. Аз пробвах първия модел от Колекция 2011 - на снимката в сайта изглежда много красиво, но когато я видях на живо останах разочарована. Плата отгоре беше много лъскав с ефект на "намачкване" (как се казваше този ефект  blush), а дантелата нагоре имах чувството, че боде. Като цяло изглеждаше обикновена рокля на висока цена. Но все пак посетете ателието, ако ви е интересно - предлагат и някакви испански рокли, но не видях дизайнер или марка (не са иложени на манекените, а са прибрани в един гардероб в пробната, така че направо попитайте).  give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 01, 2012, 08:50:17 »

Иренка, аз много харесвам тюла, но така снимана отстрани някакси като че ли стърчи напред по-късата част crazy и за това ми изглежда, че втората рокля ти седи по-добре good Това обаче, не бива да те разубеждава, ако ти се харесваш повече с първата, защото първо, че аз не те виждам отпред и второ, че най-важното е ТИ да се харесваш Curtsey Curtsey
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 01, 2012, 09:52:15 »

Ами честно казано не харесах нито една рокля на 100 %. Благодаря за коментарите и съветите момичета.  give_rose След обиколката и това, че не намерих моята рокля  се ориентирах към китайчетата  kiss надявам се да намери всяка от нас smile мечтаната рокля  give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 01, 2012, 10:05:59 »

Иренка, желая ти успех Good luck

Ето няколко предложения от мен. Любима та ми рокля на Cymbeline и още няколко невероятни модела, на същата марка

Ето и един сайт още доста модели на Cymbeline и други УНИКАЛНИ рокли Girl_hide Girl_hide http://petrovbridal.com/?gallery=cymbeline-2012 - ехххх, всички ми харесват! Надявам се да съм помогнала на някой с идея girl_in_love girl_in_love girl_in_love Доста са скъпи обаче, а и в България не знам дали някой бутик ги шие, освен при шивачка
« Последна редакция: февруари 01, 2012, 10:20:38 от V_e_S_i » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines