Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:50:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 215211 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #15 -: януари 23, 2012, 18:17:30 »

Мерси много emmmmmy, miss !
Да споделя малко разочароващ опит.... Миналата седмица посетих Nevena и дебело подчертаха, че не позволяват проби, освен ако не станеш техен клиент! Дори не позволяват да видиш роклите - само на реклами от списанията. Евентуално, в изключителни случаи, ако станеш техен клиент, и само в присъствието на Невена. Само за инфо - споделиха, че "могат и да се вместят в бюджет от 5 хиляди лева". Цените на роклите, за които попитах, започваха от 10хил нагоре. Една позната ми беше казала как протича посещението в това ателие, но все не ми се вярваше. Тя беше ходила миналата година като придружител на булката. Мислех, че имат такса за проба, но уви! По-добре си го спестете, освен ако нямате бюджет над 5-6 хиляди лв., който сигурно пак ще е малък за тях girl_wink
« Последна редакция: януари 23, 2012, 18:20:30 от Josephine » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 23, 2012, 18:18:57 »

чувала съм , супер е, мерси че ме подсети. Не мога да си го позволя със сигурност, но харесах някои  неща:  Love girl
http://www.justinalexanderbridal.com/jar/8610
http://www.justinalexanderbridal.com/jas/9669
 ех.....
Наистина има интересни неща. От показаните, първата много ми харесва, ама втората ми е малко като скафандър. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 23, 2012, 19:56:28 »

Наистина има интересни неща. От показаните, първата много ми харесва, ама втората ми е малко като скафандър. smile
хаха възможно е, аз съм с малко шантав вкус на моменти.  yahoo

Josephine, това ме уби! diablo Дори не съм чувала за такива рестрикции на друго място, при положение че имам позната която пазарува от най-скъпите световни марки.
Има едно предаване за булки по една чужда телевизия, там дори рокли от 15 000 долара се пробват и се пипат спокойно , само с резервиран час. Мисля че това е излишно снобство, разбирам да имаше като са толкова важни цена за проба, но да гледаш нещо на списание... и да избираш.... bad tomatowar

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 23, 2012, 20:00:20 »

За Невена, била съм й клиентка преди 6-7 г, и тогава трудно се съгласяваше да се пробват роклите й. Но и цените и бяха нормални,пак високи, но не толкова. Наскоро не съм виждала нейни рокли, но 5000-10000 минимум ми се виждат неоснователно високи. 
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #19 -: януари 23, 2012, 20:47:31 »

Честно казано и аз се "метнах" на много интересни рокли с камъни и дантели, едната даже имаше пера  Girl_hide Но се подразних от факта, че не ми позволиха дори да ги видя. Мисля си, че трябва да има по 1 бр, която да може да се вижда, да се мери (тази, която така или иначе вече е използвана в някоя фотосесия) Разбирам, че по този начин се подбират клиентите, но това определено не е начина... Ако имах такъв бюджет, определено нямаше да използвам услугите на това ателие, главно заради намръщената лелка, която ме обслужи.
После ходих до Виргиния - там нивото е съвсем друго - бяха много любезни и дружелюбни. Харесах една по-изчистена рокля около 3 хиляди. Като цяло беше приятно.
Но определено спирам с този тип изживявания!  tease  tease Ясно е, че не мога да си позволя тези рокли!
Активен
magi_to
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #20 -: януари 24, 2012, 13:41:00 »

miss,
страхотна е роклята, и аз такъв стил предпочитам, но нещо не мога да намеря точния модел за сега във варненските магазини. Още не съм обиколила всичко, но ако някой има предложение къде във Варна има стилни рокли на все пак достъпни цени (не тип сметанова торта!)р е добре дошло smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 24, 2012, 14:04:19 »

Аз вече имам поръчана рокля за деня, но обмислям къс вариант за неформалното празненство с приятели за другата седмица. Аз имам доста цветни рокли и се чудя дали ще ми трябва специално бяла или не мога да си отида с голямата, дълга рокля и на неформалното празненство. Вие имате ли и къси рокли?
Единственото, което ме притеснява са танците. Преглеждам и варианти на бяла изчистена рокля до под коляното, но се колебая. Все пак защо я наричаме "рокляТА", ако ще имам и втора  pleasantry Как решихте въпроса за себе си?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 24, 2012, 14:06:33 »

Аз първоначално се бях насочила към модел - дълъг отзад, къс отпред. Това улеснява танците. После мислех за модел, който е дълъг и после една част от полата пада и става къс. Сега вече не знам, много обмислям нещата и още се чудя.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #23 -: януари 24, 2012, 15:04:11 »

Момичета, моята рокля ще е дълга, без шлейф и обез обръчи, но е супер удобна. Изобщо не ме ограничава в движенията, дори и когато се провирам в теснини. Ако е на точната дължина не мисля, че ще пречи на танците.

Съвета ми е да пробвате smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 24, 2012, 15:20:59 »

момичета аз си мисля за нещо такова


* 1316536056_IMG_6414.JPG (27.23 KB, 525x700 - видяно 795 пъти.)
« Последна редакция: януари 24, 2012, 15:35:10 от cveta_d86 » Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #25 -: януари 24, 2012, 15:34:07 »

Първата много ми харесва, но само при условие, че има къде да се закачи шлейфът. На втората ми се струва, че цепката където се стяга на гърба е много ниско и ще се показват в повече разни красоти на булката.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 24, 2012, 15:37:15 »

по принцип искам роклята да бъде с презрамка само от едната страна lol))
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #27 -: януари 24, 2012, 22:00:34 »

Здравейте, днес най-после се добрах до Сватбения център в Младост 4, въпреки огромното си предубеждение, придобито от сайта им, в който снимките са просто ужасни. Но на място роклите бяха великолепни, а за обслужването нямам думи - две сестри (руса и с черна дълга коса), бяха ужасно мили, услужливи и непрекъснато ми повтаряха да съм спокойна и да не бързам. Освен това можех да се снимам колкото си искам (както и направих). Сега остава да свикна с мисълта за цената на роклята, която харесах (1200 лв., което си е много дори за този магазин), но само заради отношението мисля поне поканите да са от там.

Освен всичко, бях изненадана, че имаше цели 3 рокли, които се доближаваха до скромните ми очаквания за права, изчистена, елегантна рокля, без шлейф, без обем, без финтифлюшки и същевременно да не изглежда като комбинезон.  pardon

kiwi, ще пратиш ли някоя снимка на роклята ти, тъй като и аз съм се спряла на такъв силует, ако съм те разбрала добре.

cveta_d86, рокли с една презрамка или с две различни презрамки видях и в магазина на Романтика на ул. Цар Симеон 242, и в сватбения център. Даже в Романтика пробвах едната, беше невероятна, но доста над очакванията ми за цена - 1900 лв.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 24, 2012, 22:12:33 »

famille,дай да изплакнем очички. Girl_hide
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #29 -: януари 24, 2012, 22:19:56 »

Извинявай, но съм малко зле с програмите и в момента се чудя как да намаля размера на снимките, че са много големи. Веднага като успея, ще пусна.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines