Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:04:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците 2  (Прочетена 166177 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: януари 20, 2012, 10:31:47 »

Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #1 -: февруари 06, 2012, 20:34:37 »

Мразя танците. Не ми се удават. Ама хич! Слава Богу, абсолютно същото се отнася и за мъжа ми. И двамата изпитваме ужас от дансинга. Затова, за наше собствено спокойствие и за да не ставаме шоу за гостите, ние двамата просто няма да танцуваме. Ако гостите искат, те биха могли, но без нас.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #2 -: февруари 06, 2012, 21:03:20 »

Е как без булка на дансинга?! Мен DJ ме предупреди, най-важното е булката да е щастлива и да танцува. Това действа много зареждащо на гостите.

Това е твоя ден. Както можеш танцуваш, ти нали си булката, ти определяш правилата smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 06, 2012, 21:23:35 »

Аз не съм велика танцьорка, но определено на песните, които обожавам скачам на дансинга  Party time
Подбрала съм си доста любими песни в списъка за DJ-я.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 06, 2012, 23:15:00 »

Момичета аз също не съм особен танцьор, да не говорим за повечето ми килца, но всеки ДЖ ще каже...Ако младоженците не са на дансинга и гостите няма да са! Гарантирам го това.. Така че Andreina  почвай да си денсиш у вас  danceg Поне според мен няма да е добре вие двамата да седите  pardon  give_rose
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 13, 2012, 16:13:19 »

Ние ще ходим на индивидуални уроци по танци. Сега остава въпросът какво да танцуваме...Хем ми се иска да впечатлим и изненадаме гостите, защото те няма да очакват, хем знам, че за 5 урока няма да научим кой знае колко сложен танц...
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 13, 2012, 17:36:27 »

Vivid супер е, че ще ходите на танци заедно. Аз не успях да навия милото за това, а много исках да ходим при хореограф да изненадаме гостите с един танц на любимата ми група Роксет sad
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 13, 2012, 17:56:07 »

Младоженеца не си пада много по танцитеее, но аз мисля определено да го заместяяя, усмивката няма да слиза от лицето миии и ще се забавлявам както аз си знаммм, ще пада голям купон  chee
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #8 -: февруари 21, 2012, 17:42:26 »

Момичета, помагайте!!!
Страшен случай съм!
Дълги години бях състезателка по спортни танци и винаги съм обичала да танцувам, но след като спрях състезанията и тренировките се затворих и спрях да танцувам. Сякаш олегнах и не ми утива да се размятам по дансинга, освен ако не е на балади.
Наистина се чувствам неловко да застана и да се кърша на музиката като обезумяла :Д
Някак не мога да го възприема млада, жена с тежест и да се размятам така. Ох, как го обясних... дано сте ме разбрали, не искам да ме разберете погрешно.
Вие имате ли същите проблеми, дали ще е странно ако не танцувам на по - бързите песни?
А може би на сватбата ще съм със съвсем друго мислене и ще танцувам? Боже...
« Последна редакция: февруари 21, 2012, 17:46:33 от BeautifulBride » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #9 -: февруари 21, 2012, 17:59:11 »

Ау, Вивид, бързо дай рецепта как се навиа мъж да ходи на танци. Моят не иска..., а мен ме е срам да танцувам пред публика без тренировка smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 21, 2012, 19:25:33 »

BeautifulBride, щом си танцувала, поне трябва да усещаш ритъма, за да не се "размяташ по дансинга като обезумяла"  shok Сигурна съм, че имаш чувство за такт и ритъм, просто се уповавай на него  good Танцът е цялостно ритмично движение на тялото, не мятане на ръце и крака, така че ако не правиш това, няма как да изглеждаш нелепо.

А аз бих ти предложила да си пускаш музика в къщи и танцувай пред огледало, за да се видиш отстрани и да изчистиш нелепите движения (макар че се съмнявам да имаш такива, според мен си втълпяваш  blum)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 21, 2012, 19:48:06 »

BeautifulBride да ти кажа, най-важното е да не го мислиш...аз също до известна степен се притеснявам, обаче да ти кажа като пия едно и ми идва музата и си танцувам и не ми пука...ако се замислиш ще видиш, че няма хора които на всякаква музика да танцуват добре...лично моето мнение е- пии едно малко и да не ти пука. Сигурна съм че ще си страхотна-все пак си тренирала и определено усещаш ритъма на музиката smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 21, 2012, 20:40:59 »

Ау, Вивид, бързо дай рецепта как се навиа мъж да ходи на танци. Моят не иска..., а мен ме е срам да танцувам пред публика без тренировка smile

Ами ние взехме ваучър за 5 индивидуални посещения и хореография на избрана пт нас песен от сайт за колективно пазаруване. Той сам се нави. Каза, че е добра оферта, и че бил дърво и ще му е от полза. 
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 22, 2012, 12:32:01 »

Ау, Вивид, бързо дай рецепта как се навиа мъж да ходи на танци. Моят не иска..., а мен ме е срам да танцувам пред публика без тренировка smile
Моя идваше да ме взима от танци и единия път реши да се пробва че му писна да ме чака и му хареса и вече година идва с мен на танци.
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #14 -: февруари 22, 2012, 13:27:47 »

Знам, момичета, прави сте, не трябва да му мисля, но някак съм се извратила и като съм свикнала по състезания да танцувам само и сега съм започнала да смятам другото за странно. Изкривяване някакво.
Мислех с партньора ми по спортни танци да включим нещо от нас в програмата, но се отказах , понеже мъжа ми няма да се чувства добре да танцувам с друг.
За жалост той не си пада по танците, и няма как.
Абе ще пийна пък каквото му дойде, може да става сеир  danceg
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines