Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 12:24:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците 2  (Прочетена 167150 пъти)
 
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #45 -: април 20, 2012, 11:35:33 »

Мерси момичета  give_rose
И аз ще искам бързи хора, защото сме групичка от 20тина човека дето ги играем (друг е въпроса, как ще ги правя с роклята)  smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #46 -: април 21, 2012, 15:06:51 »

Момичета, какво мислите за песента Yesterday na Beatles за песен на булката и бащата?

Баща ми много обича групата, а тази песен може да се свърже със символиката  на "вчера",когато съм била още малко "негово" момиче. Нали не ви се вижда депресивна или нещо подобно? Не е сватбена, но за баща ми по-любовните не вървят, а пък тези, в които се пее за баща и дъщеря не ги знам, слушах няколко и нищо не си харесах...а искам известна песен и за мен, и за него.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #47 -: април 22, 2012, 18:28:12 »

Защо пък не щом си пада по Бийтълс ? Майка ми си пада по Пинк Флойд и ще слуша каквото иска, все пак за това е поздрав  give_rose
Активен
mila06
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #48 -: април 26, 2012, 15:43:47 »

Аз вече мога да водя право, дунавско, ширто и ганкино. Най- са ми на сърце бързите хора, даже се чудя дали да не започнем сватбата с дунавско- все някой ще го знае, а другите ще го хванат.Какво мислите?



На нашата сватба първото хоро беше дунавското, защото то ми беше най-лесно. В крайна сметка като се очаква да водя хоро, много ясно, че ще си пусна това, което мога. Получи си се доста добре. Станаха много хора да играят.

Трябва да отбележа, че преди сватбата ми обясняваха как се почвало с право хоро и съответно трябвало да го водя аз. Ами хубаво де, ама правото хоро навсякъде го играят различно. Има право тракийско, а ние право казваме на дунавското smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #49 -: април 26, 2012, 16:26:06 »

Момичета, какво мислите за песента Yesterday na Beatles за песен на булката и бащата?

Баща ми много обича групата, а тази песен може да се свърже със символиката  на "вчера",когато съм била още малко "негово" момиче. Нали не ви се вижда депресивна или нещо подобно? Не е сватбена, но за баща ми по-любовните не вървят, а пък тези, в които се пее за баща и дъщеря не ги знам, слушах няколко и нищо не си харесах...а искам известна песен и за мен, и за него.

Текста на песента Yesterday на Beatles не е от най-подходящите за церемониален танц между баща и дъщеря, но пък песента е една от най-известните и емблематични на Бийтълс и се харесва много, така че защо не...Една подходяща песен от "онова време" е на "The Temptations - My Girl" , има и кавър версии...чуйте я може да ви хареса, баща ви със сигурност я е слушал навремето.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 26, 2012, 16:39:41 »

djdimi, точно на тази песен, ще танцуваме с баща ми на сватбата ми  good Версията и на Майкъл Джексън не е лоша, но оригинала си остава класика Dance2
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 26, 2012, 19:41:44 »

Не бях сигурна коя да е песента, имам 3-4 варианта, но се спрях на този:

http://www.youtube.com/watch?v=M16EhI7IbsY
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #52 -: април 27, 2012, 09:32:51 »

Криси супер песен  Bravo дано с татко ти не се развълнувате много от нея cray  good
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 27, 2012, 10:25:20 »

Криси супер песен  Bravo дано с татко ти не се развълнувате много от нея cray  good

Той тате текста няма да разбере lol Но сигурно ще се развълнува де... Снощи милото не можа да проумее защо има танц на булката с баща й и на младоженеца с майка му... Милият ми той - много му се разкъсвала програмата с тия бавни танци lol
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 06, 2012, 18:08:01 »

Момичета, имам въпрос - на тези две песни какви хора се играят  smile
http://youtu.be/NkMfnnPgbos
http://vbox7.com/play:ae1aec5e
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 06, 2012, 19:25:50 »

Право хоро
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 06, 2012, 19:26:26 »

И на двете попринцип се играе право хоро, но на кумовото може и шопско smilesmilesmile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 06, 2012, 21:07:34 »

Никога нямаше да се сетя, че е право, мислех, че е някакво сложно хоро  smile
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #58 -: май 06, 2012, 22:57:45 »

Мануелла, разбира се става на право хоро, но ако искате да разчупите обстановката и да изненадате  всички  Яж куме, пий (http://vbox7.com/play:ae1aec5e), започва с Малешевско или Малишевско (http://www.vbox7.com/play:e45e1e28?r=google) има доста  уроци в интернет,  а на 3:46 преминава в граовско (шопско хоро) - http://www.vbox7.com/play:e45e1e28?r=google

 Ако ти се струва доста сложно, разбира се , че става хубаво право българско хоро
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #59 -: юни 07, 2012, 10:16:39 »

При нас има следния казус - аз "булката" съм танцьор от дете, а той "младоженеца" не съм много убедена дали оправя и правото хоро blum blum blum да речем, че за сватбата ще го оправи blum Отделно кръстника също е танцьор, а милия ми бъдещ мъж вече прави уговорки да не сме го закачали blum blum blum Аз пък мисля точно обратното blum ...мисля, че ще е доста забавно blum За сега съм му замислила, за да не го тормозя много, даровете да му ги дава дете, защото иначе ще е мнооооооооооого сложно с тая ръченица blum blum blum А шоуто го оставям за кръстника Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines