Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 05:49:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците 2  (Прочетена 167253 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 03, 2015, 00:48:09 »

Да, въпросът ми хрумна докато слушах Лили Иванова - Стар мой приятелю, и се подсетих, че преди години бях на сватба и това беше песента за родителите... та от там се сетих да попитам. Но, тази песен никак не ми  допада, не ми звучи подходящо. Иначе за танца с тати, със сигурност ще е Hotel California.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 03, 2015, 10:15:04 »

Да кажа и аз нещо по темата за танците:
Не е лошо роклята да е подходяща за танца. Присъствах на една сватба, на която младоженците танцуваха танго, а булката беше с рокля тип принцеса.  crazy Представете си как е изглеждало - младоженесът едва ситгаше булката от всичките пластове дантела и воали. Ако не знаете как се танцува танго, потърсете в youtube. smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #287 -: април 03, 2015, 10:33:23 »

Иначе за танца с тати, със сигурност ще е Hotel California.
Текста  на тази песен въобще не е подходящ за тази цел. Едва ли има някакъв случай, в който е подходящо да се пусне тази песен като поздрав. В нея се пее за смърт, самоубийства от любов и др. неща, които се случват във въпросния Hotel California. NO sad
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: април 03, 2015, 10:45:16 »

То и на Tom Jones - Delilah не е подходяща, ама пък я пускат. Не е лоша, ако не знаеш за какво се пее. smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 08, 2015, 15:10:01 »

Текста  на тази песен въобще не е подходящ за тази цел. Едва ли има някакъв случай, в който е подходящо да се пусне тази песен като поздрав. В нея се пее за смърт, самоубийства от любов и др. неща, които се случват във въпросния Hotel California. NO sad
Знам песента  Wink Тя обаче е символична и за това нямам колебания. Чудя се с какво да поздравя родителите по двойки обаче, защото там е по-сложно. Не е редно да пускам любимата песен само на едната двойка, а да комбинирам някак и да избера нещо универсално. За това събирам идеи.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 08, 2015, 15:51:35 »

И аз съм в голямо чудене какво да им пуснем. Записвам се да събирам идеи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 08, 2015, 15:58:40 »

Абсолютно, ще следя темата с интерес. Аз съм тотален НЕмеломан.. Имам си няколко любими изпълнители и групи и си слушам и следя само тях.. Има хора, които знаят всяка песен... Определено не съм от тях  blush
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: април 09, 2015, 10:54:31 »

Аз за родителите бях измислила да разбера кои са сватбените им песни и да направя микс по примерно мин. и половина от всяка и да танцуват и на двете по малко. Оказа се оабче, че родителите на ММ нямат сватбена песен или поне не си спомнят за такава, затова изборът падна върху песента на моите родители.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: април 09, 2015, 10:57:52 »

melita, много хубава идея. За съжаление аз не мога да я приложа :/
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 09, 2015, 11:40:29 »

Ох, представям си да питам, нашите коя е сватбената им песен, ще се спукат от смях... 100000000% съм сигурна, че не помнят.. Иначе идеята е много яка!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 09, 2015, 11:47:34 »

Наште са танцували танго и после рок енд рол.  tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: април 09, 2015, 11:53:06 »

 Offtopic Аз защо ли не помня, все пак съм била на сватбата им  girl_haha Дори съм танцувала с тях (била съм в корема на мама)  tease danceg
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #297 -: април 09, 2015, 14:16:03 »

Ох и аз съм страшна НЕмеломанка...имам си няколко любими изпълнители и по новите хич ме няма...та ще се доверя почти изцяло на Дж-я в този ред на мисли smile Иначе малко се чудя за такива песни за родителите, защото мойто момче няма родители и не знам дали няма да е малко странно...А нашите 100% не помнят никакви песни от тяхната свтаба biggrin
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: април 09, 2015, 14:22:21 »

Да, може би ще му стане кривона твоя човек. Добре премисли, вашите едва ли ще се разсърдят, ако не танцуват!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: април 09, 2015, 23:35:27 »

Нашите нищо не помнят от сватбата си, да не говорим, че по онова време /1987/ не се е отдавало такова значение на първи... пети, десети танц. Та единственото, което си спомнят е, че някакъв далечен чичо е отговарял за алкохола. Скоро им обсъждахме спомените. funnytooth Свекърите са били 16 човека сватба, по тяхно желание и не е имало почти нищо от общо приетото, защо майката на ММ е на мнение, че това са цигании. Та идеята е страхотна, но и при мен отпада...
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines