Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:20:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ"  (Прочетена 189915 пъти)
 
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: юли 24, 2012, 21:21:03 »

Здравейте мамчета,
bubi_baby, честита дъщеричка! Да ви е жива, здрава и много щастлива!  give_rose

Аз също съм още в отбора на чакащите. Все си мислех че няма да чакаме 4ти август, когато ми е термина, ама за сега нямам признаци, малкия явно си му е добре в корема на мама. Иначе съм добре. Продължавам да си ходя напред-назад, шофирам си, ходя си на йога. Като цяло от 7-я месец насам откакто сме с по-големи кореми се чувствам по един и същ начин и не бих казала, че повече ми тежи сега. Подувам се само като ми е жега и си обливам краката със студена вода често и се пооправям.

Прегръдки от нас и все с хубави новини в темичката да се хвалим всички lol)
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: юли 25, 2012, 09:40:52 »

Здравейте момичета, стискам палци всичко при вас и бебоцит да е добре, да имате леки и прекрасни предродилни моменти.
bubi_baby,Roxane честити рожби и на двете ви ,да бъде всичко наред с бебоците и да има едни уникални и неповторими първи моменти с тях.
bubi_baby и вие като нас сте мъници,дано всичко е наред.Мен все още ме е страх че мога да му направя нещо,т.к е толкова мъничък.Онзи ден ни падна и пъпчето и имаше малко кръв и си изкарах акъла, добре че мъжа ми и майка ми бяха тук, защото аз нямаше да реагирам адекватно.
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #587 -: юли 25, 2012, 11:45:07 »

Момичета, много ви благодаря за хубавите пожелания!Наистина минахме през много перипети, но всичко се забравя, когато дойдат по-добри новини.Пожелавам леко бременеене на тези от вас на които не им е дошло времето да родят.Всичко отмина, но сега имаме други проблеми - запек и не знам какво да правя вече.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: юли 25, 2012, 12:30:18 »

bubi_baby мила, честита ви дъщеричка и от мен! Да ви е жива и здрава и много да ви радва малката Елизабет! На теб бързо възстановяване, радвам се, че всичко е минало добре.

Относно запека, въобще ли не акате или изхожданията са твърди>
« Последна редакция: юли 25, 2012, 12:33:28 от Princess_of_the_Dawn » Активен
eviaz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


отче наш които си на небесата.........


« Отговор #589 -: юли 25, 2012, 17:33:36 »

и аз съм в отбора на чакащите smile за 08-08 сме по термин пък ще видим
carol кураж ти пожелавам тези испанци ненормални ли са как ще работиш до последно и какво е това щом не кървиш си добре Oh my ... направо ужас възмущавам се от такова отношение и само 16 седмици  beating просто нямям думи дано да си добре и всичко да е наред това се отнася и за всички мами бог да ви пази smile
 
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: юли 25, 2012, 18:35:48 »

Очаквани Бебета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ-2
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines