Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 13:13:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ"  (Прочетена 190949 пъти)
 
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: юли 18, 2012, 14:25:05 »

Momicheta zdraveite,blagodarqq za pojelaniqta,iizvinqvam se za latinicata,no sme oste v bopnicata do 21.07.Sega veche sme dobree, shevovete mi zarastvatno sam s adsko glavobolie zaradi upoikata. Davat mi obezbolqvast.Alex vse. Oste svalq gramcheta imame i jaltenica,no dnes sam gorda sas sebe si izcedih 20ml karma za parvi pat.   danceg   izlezna li ot bolnicaata stee vi razkaja prez kakvi peripetii preminahme,koito slava boggu zavarshiha po nai dobriqt nachin spoqvata na jiv i zdravo bebche-Aleksandar.  Na vsicki vi pojelavwm leko bremeneene,da se 4uvstvate dobre.  Skoro i vie da zpitwate nai neopisuemoto chuvstvo na sveta.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #571 -: юли 18, 2012, 14:34:54 »

Elimnik честито още веднъж мила!Да ви е жив и здрав малкия бебчо Александър smile Да ви радва много и бързо възтановяване на мама smile

Roxanne_ честито мамче и на теб !Да е жив и здрав малкия бебчо Михаил smile Да ви радва много и бързо възтановяане smile

Miravarna - за киселините мила какво ли не съм опитала и газирана вода и всякакъв вид газирано ,но се засилват още повече.Опитах с Талцид ,но ме облекчава за 30мин - най-много 1 час и после пак същата работа.Вчера бях на поредната ЖК и доки ми изписа Аламагел А - 30 мин преди хранене - да видим сега дали този сироп ще ми действа ...

Та новини около нас от вчера - С бебчо сме добре .На мен ми изписаха да пия желязо ,тъй като хемоглобинът ми е  102 ,а доки препдолага,че ще падне още .След 20-сет дневен прием на желязо ,ще си направя изследване за да видим дали се е повлиял от лечението.Доки ми увеличи и Нутри Мага,защото имам на моменти невероятни спазми - все  едно някой ме усуква с въже ниско долу и започва да ме дърпа ....
Правихме и 3-тата ФМ ,която е нормална.Вървим с 3 седмици напред и сме вече 2088 грама - доки каза едро бебче smile ама най-важното да ни е живо и здраво.Бебо вече се е обърнал с главичката надолу и искренно се надявам да родя по нормален път.
Аз не съм качила нищо за последния месец - компенсирала съм за предния  blush

Та това е май засега от нас smile Целувки от мен и бебчо мамчета и се пазете !! give_rose


P.S. Докато пише и мама elimnik писала и тя smile Важното,е че всичко е завършило добре мамче elimnik  good . Дано Алекс прекара леко жълтеницата ,а теб да те боли  по-малко.И браво за кърмата - утре ще бъде по голямо количество :)Целувки от мен
« Последна редакция: юли 18, 2012, 14:40:59 от Bibsi8792 » Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #572 -: юли 23, 2012, 13:53:07 »

Roxanne_ мила, честито мъжленце и на теб, пожелавам ти много щастие с малкия и леко майчинство, да ти върви по вода
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #573 -: юли 23, 2012, 15:34:59 »

Здравейте, мили маминки! Първо честито на тези които са родили да са ви живи и здрави малките съкровища.Аз малко се изгубих, но това е защото на 19.06 родих/по спешност ме направиха секцио/ момиченце казва се Елизабет с тегло 1700гр. и ръст 40 см.,но тъй като беше твърде малка беше в кувьоз и на кислород, не знаех къде съм дали съм на небето или на земята, не пожелавам такова нещо никому.Но както и да е минало бешело, както казват хората.От 16.07 вече малката принцеска си е у дома.На кратко това е от мен.Вие как сте?
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #574 -: юли 23, 2012, 16:02:56 »

bubi_baby, да е жива и здрава Елизабет, да порасне много красива, умна и добра за радост на мама и тате! Името, което сте избрали е прекрасно, не мога да си представя Елизабет, която не е красавица Bravo.
fibi, благодаря ти мила! give_rose
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: юли 23, 2012, 16:26:01 »

Буби, силна пргръдка на малката от мен,важното е ,че вече сте у дома .Как сте? колко ти оставаше до термин?От тук нататък само пркрасни мигове заедно и да расте много щастливо дете! give_rose
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #576 -: юли 23, 2012, 17:39:42 »

как ни изненада bubi_baby,
Честито за малката принцеса, пожелавам Ви само хубави моменти от сега нататък, малката кукла да расте здрава и щастлива
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: юли 23, 2012, 22:18:40 »

bubi_baby, честито да ви е малкото съкровище. Да расте жива и здрава! give_rose
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: юли 24, 2012, 02:38:05 »

Bubi, Честита ви малка принцеса! Нека Елизабет да ви е жива,здрава,много да ви радва и прави горди родители! Важното е че всички перипети са преминали благополучно и сега се наслаждавате една на друга!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: юли 24, 2012, 06:21:20 »

В нашата тема бъдещите мами започнаха да намаляват една по една. Колко останахме в очакване? smile
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: юли 24, 2012, 10:51:43 »

ами аз съм тук.....остават ми 8 седмици-около 26 ти септмври спорд апарати,според цикъл -термин 9 септември,така ,че .....очаквам да видим 
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #581 -: юли 24, 2012, 13:42:12 »

bubi_baby честита малка принцеска и от мен !Да расте жива и здрава и много засмяна.Радвам се ,че след всички притеснения сте добре и бебка си е при вас у дома
give_rose

И аз ще поостана още малко в темата - термин 20.09 септември ,ама аз усещам ,че ще е доста преди термина та да видим  smile

Аз да ви споделя ,че прекарах гнойна ангина с апел към Вас бъдеши мами да се пазете много от тез гадни и опасни болести!
Целувки от мен засега!!
« Последна редакция: юли 24, 2012, 14:27:29 от Bibsi8792 » Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: юли 24, 2012, 17:52:32 »

bubi_baby - честита дъщеричка! нека да ръсте живо, здраво и будно дете!

dorina79 - и аз съм тук. Постоянно надничам в темичката, да видя, дали някоя мама е писала, но май не сме много редовни...освен разбира се, хубавите новини за новородените бебчета... danceg

бърз статус за нас: ние вече сме у германско и се наслаждаваме на хладно време. В петък бях при акушерката, взе ми кръв и сега чакам резултата за хемоглобина, че моят беше доста нисък...
днес най/накрая ни докараха леглото за беболино и другата седмица ще сглобяваме вече. Аз досега бях супер неподготвена, но от днес влизам в 45 дните болничен и е време за голямото пазарене smile
мамите за през септември - вие ходите ли още на работа?
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: юли 24, 2012, 18:02:49 »

аз да,ходя на работа ,тук в Испания ,нямам болничн 45 дни прди раждане ,смото майчинство е 16 седмици,миналата седмица даже бях в командировка в Бг ,летях със самолет,от жегите мие доста тежичко,но няма начин,отговорът е "не кървиш " значи си годна за работа,така,че аз купувам когато мога ,поръчвам по нета ,нямам просто избор и двамата с мъжа ми работим,няма кой да свърши тази работа вместо нас
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: юли 24, 2012, 19:51:41 »

и аз съм тук smile Термина ми е на 4.09,но и аз имам усещане че бебка ще се появи по-рано,колкото и да не ми се иска. Вече влязох в 35 седмица,в четвъртък сме пак на консултация и от следващата седмица консултациите стават на всчка седмица. Краката и ръцете ми взеха да утичат,въпреки че продължавам да пия доста течности.Дори онзи ден си смъкнах халката и годежният пръстен,защото ми се бяха впили в пръста.Аз също не съм се спряла напоследък покрай ремонта и бебешкото парти,което мина чудесно.
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines