Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 15:02:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ"  (Прочетена 190953 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 23, 2012, 22:23:35 »

carlyangel, аз ще се радвам да се включваш в нашата темичка, защото даваш ценни съвети smile Аз бях залитнала за стриите да купувам на Мустела, но цената е доста висока и така и не го купих мазилото. Днес говорих с една приятелка, която ме посъветва с мас, имало най-голям ефект. Аз обаче, не само, че няма откъде да взема мас, но и нещо не ми се иска, въпреки, че знам, че е полезна и бебета ги мажат точно с това. Carly, мисля да следвам твоя съвет, зехтина е удачен вариант, освен това не е много скъп. Ти определена марка ли ползваше или няма значение и от кой месец започна? Много съм любопитна сигурно, но успя ли да свалиш килограмите лесно? При тези килограми си направо супер щом нямаш стрии smile
Ellimink, това на "Кокона и майка" и аз съм го чувала, ако си доволна, сподели smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 23, 2012, 22:31:20 »

И мен ме спря цената на по-скъпите продукти за мазане. smile Маз обмислях като вариант,но пък миризмата и изобщо като цяло не ми допадна.Зехтин вземах най-обикновен,екстра върджин.Една бутилка ме изкара цяла бременност,че ми и остана. blum Започнах почти веднага с мазането. Смъкнах ги почти всички,останаха ми само 4,но зимата не се движа много и предполагам,че ще ги смъкна лятото. Wink Не мисля,че има голяма разлика дали ще е с някакво мазило или със зехтин-важното е кожата да е овлажнена.Иначе,да,бях станала като слон.  smoke biggrin
Човек си вика няма да ям много,няма да кача,ама реалността е друга.  tease Важното е,да се чувствате добре,пък другото е бял кахър. girl_wink
« Последна редакция: януари 23, 2012, 22:49:15 от carlyangel » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #17 -: януари 23, 2012, 22:34:59 »

Много се радвам да пиша тук и да ви чета как се вълнувате за малките човечета girl_wink

"Кокона и майка" аз го ползвах но не бях много редовна с мазането в следствие на което имам стрии само по гърдите слава богу, иначе е евтино, не е много мазно, мирише приятно... Може да се маже по всяко време когато се сетите... Аз качих 19 кила

Ако имате въпроси питайте ние затова сме тук girl_wink
Активен
three m
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #18 -: януари 23, 2012, 22:46:29 »

Момичета, извинявайте, че и аз се намесвам в темата ви give_rose
 Хубаво е да започнете да се мажете веднага, след като разберете, че сте бременна, така кожата се подготвя за бедещото разширяване от рано. Аз също нямам нито една стрия, качих около 25 кг. От самото начало се мажех с отвара от мас и невен. Много момичета може би биха го сметнали за архаичен метод, но аз реших да се доверя ня изпитаните средства   cleopatra Действително не ухае на козметичен крем, но пък наитина помага  good
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 24, 2012, 08:59:16 »

Аз в момента имам няколко мазила - mamma donna на chicco, един крем body- butter на hipp, а също така и олио на eucerin. Редувам ги и всички ми допадат. Това на hipp ми го препоръча една приятека, която с него се е мазала през цялото време и също няма нито една стрия. Освен това то не е скъпо, 15лв някъде е, а си е доста като количество и ухае много хубаво good
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #20 -: януари 24, 2012, 13:15:18 »

и аз се включвам неканена, но съм кажи - речи вашите седмици, термина ми е 24 юни, в другата тема всички са с месец по напред от мен, а ми се искаше поне някой около моите седмици.

 Хареса ми темата за мазането, майка също ми направи мас в която е варена ябълка, така миризмата на мастта се измества, но забравих буркана в хладилника и сега чат - пат се мажа с кокосово олио.

незнаех че се почва мазането по рано и се радвам че прочетох тук за това. Ще започна редовно от сега нататък, а и мастта ще дойде след 2 седмици, такмо навреме
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 24, 2012, 15:18:46 »

Момичета, как се справяте с движението по време на бременността?
Аз като разбрах спрях зумбата, а и първите 2 месеца не се чувствах много във форма. Сега обаче се чувствам добре и се чудя как да се справя с обездвижването - само в колата, в офиса, в нас...никакво движение, а много ми липсва. Разглеждах разни сайтове за йога за бременни, ама нещо не ми се вижда много раздвижваща и интересна. Вие какво мислите? Дали може и на обикновенни аеробика, пилатес да се ходи като си спестяваме разбира се някои натоварвания?
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 24, 2012, 16:31:07 »

Аз мисля да се запиша на водна аеробика Wink, има близо до нас и четох, че е пригодена специално за бременни. Купих си и някакъв диск йога за бременни, тези дни ще си го пусна да видя как са упражненията. А иначе чакам топлото с нетърпение, за да мога да се разхождам,поне от работа до вкъщи за около 30 минути пеш.
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 25, 2012, 09:38:27 »

Аз също имам на удобно водна аеробика и преди време съм ходила. Има си бременни и те просто стоят по-близо до инструкторката и тя им казва кои упражнения да пропускат и т.н. Това което ме притеснява обаче е инфекцийте които може да докопам в басейните и това ме спира  pardon
Активен
yan4eto4404
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #24 -: януари 26, 2012, 20:45:19 »

Здравейте бъдещи мами и аз се присъединявам към вас. Моят термин е на 23.07 . Относно мазането -аз предпочетох мас  good
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 27, 2012, 10:45:54 »

Престрашавам се и се записвам като юлска мама. smile
Не знам термин,защото още от самото начало видяха бебето по-малко, защото цикъла ми е нередовен и овулацията късна. Но със сигурност съм юли. Още с нищо не се мажа, но търся мас, защото ми се струва че никой не се е оплакал от нея, докато с кремовете има доволни и недоволни. За движенията-гледам да се разхождам, но и аз мисля да започна йога.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 27, 2012, 15:45:43 »

Здравейте, yan4eto4404 и  angel4e ,добре дошли.  Curtsey
Надявам се още момиче да се присъединят към нас.  give_rose
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 27, 2012, 16:55:44 »

Ей, супер! Разрастваме се групата. Аз другата седмица вече се надявам да не забравя да питам кога ми го смята термина доки. Относно мазането - важното е да сме редовни, а кой каквото предпочете. На мен ми казаха сутрин и вечер, още от началото да почна.
Другата седмица съм решила да пробвам йога и ще ви кажа как е Wink
Иначе като гледам всички сме към края на 3ти месец вече, как се движите с килцата? Аз съм качила 2 кила до сега и се депресирам на мометни. Все пак бебето в момента е толкова мъничко и всичко си е на мой гръб  blush
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 27, 2012, 17:33:36 »

Аз съм 15 или 16 седмица и съм качила 5кг( в дупето и в корема). Четох че по килограм на месец е ок. Ама и много лежа в къщи, на пролет се надявам да забавя процеса, като се оправи времето.
Активен
yan4eto4404
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #29 -: януари 27, 2012, 23:37:27 »

аз след 2 дни влизам в 15 седмица и съм качила 2и половина-3 килца но не ме е хванала още депресията защото съм височка и не ми личи още
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines