Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:56:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ"  (Прочетена 189948 пъти)
 
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« -: януари 17, 2012, 20:37:25 »

yan4eto4404-23.07.2012
lawyer-29.07.2012
ellimink-30.07.2012
Princess_of_the_Dawn- 09.07.2012

Roxanne_-01.08.2012
kala-02.08.2012
« Последна редакция: март 14, 2012, 15:56:21 от Капризче » Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 22, 2012, 09:42:11 »

Момичета, хайде само аз ли знам, че ще ставам мама през тези месеци.  Curtsey
Съберете смелост и пишете  yahoo
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #2 -: януари 22, 2012, 10:14:32 »

Ехааааааа, супер, че вече има и такава тема... помня миналата година по това време започнах и аз да я следя и не след дълго започнах и да пиша в нея girl_wink

ellimink честито, кога ти е термина girl_wink
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 23, 2012, 15:18:46 »

 Иве, мерси че се присъедини, макар и за малко подкрепа. За сега термина ми е плануван на 30 Юли  danceg, живот и здраве всичко да е наред.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 23, 2012, 15:57:27 »

Еее супер, най-накрая темичката за юли-август-септември. Веднага се местя в нея, че досега пишех в другата smile
Еlimink, честито, ние сме почти на една и съща дата, аз съм с термин 29.07. Довечера съм на преглед и се надявам да видим личицето, че миналия път ни беше обърнало гръб. Мисля да питам и за пола, защото видеозона на моя лекар е много хубав и доста рано ги казва тези неща, но ще видим smile При теб как се развиват нещата? И искам да те питам правили ли са ти изследване за синдром на Даун. Знам, че е по преценка на лекаря, но все пак се чудя дали да не настоявам за него  crazy
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 23, 2012, 17:26:42 »

lawyer, в 12тата седмица ходих за Даун в Майчин дом.Да знаеш те работят от 8.30ч, попълва се една бланка и срещу 43 лв ти правят изследването.Всъщност аз освен стандартните кръв, урина  и всички изследвания свързани с тях - нищо др не съм си правила.
Ехе вие чак личице ...аз освен мъничкото телце почти нищо не видях последният път, доктора каза че и ръчичките севиждат- ама на с татко му се напъвахме да ги видим, но.....
Не е ли рано за пола, на мен ми казаха най-сигурно 15-17 седмица. smile
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 23, 2012, 17:47:11 »

Момичета, аз също се записвам в тази темичка  yahoo
Моят термин е 2 август (според разни калкулатори в нета), но така и не съм питала доки тя кога го изчислява. Иначе съм 12 седмица и 4 дена в момента.
В петък бях на 3Д, като ми взеха и кръв за тези изследвания в майчин дом (ранен биохимичен скрийнинг за синдром на Даун). За пръв път видяхме толкова ясно бебчо, беше много хубаво и едвам сдържах сълзи /пусти хормони/:) Много шаваше, но успяхме да го огледаме добре и всичко си му е в норма и върви малко по-големичко /добре го храня/. Накрая ни казаха че е момче, ама ние с мъжо и сами го видяхме това Wink
В четвъртък чакам да резултатите от изследванията и другата седмица съм при моята докторка на консултация.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 23, 2012, 17:56:11 »

Хм...момичета явно видеозона на моя доктор не е мн добър защото ние нищо не видяхме. Освен ръчичките   Bravo и пръстчетата , но все още не сме видяли дали сме момченце или момиченце  blush
Следвашият ми преглед е в средата на февруари, дано тогава се вижда вече всичко ясно.
kala , ти си с няколко дена след мен - аз сега съм в първия или вторият ден на 13 тата г.с. Wink
Вие на какви изследвания сте ходили?

Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 23, 2012, 18:05:59 »

На мен в 9 г.с. ми пуснаха кръв и урина, като там бяха подробно описани какво точно да се изследва, но не мога да ги цитирам в момента. Другото беше сега 3Д прегледа + кръвни за ранно дианостициране на генетични изменения и синдром на Даун.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 23, 2012, 19:21:02 »

Момичета, влизам само да ви поздравя и да ви пожелая прекрасни и здрави бебенца!!! give_rose Ще си ги гледаме общо взето заедно! Успех и лека бременност на всички!

П.П. Само да дам едно малко съветче - за момичетата от София, по-добре отидете да си правите БХС в Токуда, отколкото в Майчин дом - ще получите мнооооого повече информация, по-добро отношение, че и изследването струва 20лв. Аз и на двете места си ги правих.  smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 23, 2012, 20:41:08 »

Здравейте, момичета smile ellimink, аз съм от Пловдив, но благодаря все пак! След днешния преглед всичко ми се изясни. Прегледахме внимателно всеки орган поотделно, преброихме даже пръстчетата на ръчичките, видяхме личицето съвсем ясно! Гръбначният стълб е наред, няма някакви изкривявания, малкия мозък, черен дроб,сърце, диафрагма, стъпалата на крачетата също нямат изкривявания, общо взето много неща ми показаха и се радвам, че всичко е както трябва и няма отклонения smile Единствено не успяхме на 100 % да се убедим за пола, защото пъпната връв скриваше една част, но лекарят каза, че 60 % е момиче. Аз имах усещане за момче, но то пак не е сигурно, другият път повече smile Измери показателите на лицето, които сигнализират за синдром на Даун и каза, че вероятността да има нещо такова е нищожна и при това положение няма смисъл да се прави изследването, но за мое успокоение следващия път ще го направим. Дотогава ми пусна кръв и урина, като ще изследваме всички видове хепатит, токсиплазмоза, захар и прочие неща. Аз нещо си бях объркала седмиците, оказа се, че съм в 13 г.с. и 4 дена. Ellimnk, виждам, че си горе-долу като мен, като брой седмици, така, че тези неща, които изброих горе се виждат и то доста ясно. Настоявай следващия път да огледат по-обстойно и да видят дали всички тези органи са както трябва.
Кала, честито ти момченце  Bravo
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 23, 2012, 21:09:04 »

lawyer , това всичкото сте го видяли на обикновен ехограф ли?
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 23, 2012, 21:19:43 »

Ами не знам какво имаш предвид под обикновен, в смисъл не знам кой се води такъв  crazy
На моят лекар е 3Д, имай предвид, че освен видеозона, важен е и лекарят, който преглежда, защото моят например много задържа и оглежда обстойно всеки орган, обяснява ми като на човек, който нищо не разбира. Искам да ти кажа, че гръбначният стълб, когато го увеличи и гледахме само него го видяхме така, както, ако го видиш на скелет все едно, там с разните разклонения. Не знам дали ме разбра, малко тъпо го обясних, но то това няма начин как да се опише! Изключително съм доволна smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 23, 2012, 21:42:15 »

Аха ..сега вече ми е ясно. :girl_wink:Е следващият път ще гледаме всичко обстойно, това ще е след 3 седмици. Мисля, че на моя лекар не е 3D видеозона.
Момичета вие с какво се мажете за стриите? Аз днес си купих  "кокона и майка " за бюста, но за цялото тяло още нищо.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 23, 2012, 22:04:04 »

Съжалявам,ако се намесвам не на място,но против стрии горещо препоръчвам зехтин!Качих 33кг. и нямам нито една стрия.Мазах се на корема и бедрата след баня,кожата става мека и гладка.  girl_wink
Лека бременност момичета!!  heart
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines