Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:13:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък покажи и с коледно настоение се зареди!  (Прочетена 31840 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #105 -: януари 09, 2012, 09:54:12 »

 Ariel - че, няма страшно  Wink Ще има и осмомартенски подаръчета  и тогава ще можеш да се включиш  smile
 
 Преди няколко дни ми писа моята Снежанка и знам, че подаръкът ми е на път  smile Извинявам й се, че проявих нетърпение  give_rose
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 12, 2012, 13:27:48 »

Какво  става,има ли  получено подаръче?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 12, 2012, 14:31:16 »

Моля тези които не са получили подаръци да ми пишат на ЛС.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #108 -: януари 12, 2012, 16:05:31 »

 Току-що успях да си взема красивото подаръче  yahoo Много е нежно - снежнобяло шалче и ръкавички с пухчета, и ръчно рисувана коледна топчица (любими са ми и отдавна си мечтаех за такава).
 Благодаря на моята добра и старателна Снежанка - savka  Flower Тя имаше много големи премеждия с подаръка. Тъй като се е съобразила с моята молба да бъде изпратен след 26-ти декември, веднага в първия работен ден след празниците той е бил на път. За съжаление куриерската фирма е действала некоректно и едва вчера пристигна. Което й е донесло доста неприятни изживявания и разправии  sad За което наистина съжалявам  sad
 Савка, искам да знаеш, че истински ме зарадва с подаръка си! Имах голяма нужда от шалче, особено така фино и хубаво. И да бях търсила, нямаше да намеря такова  smile Пухкавите ръкавички са закачливи, от мека бяла кожа и топли Wink
 Ето го  smile Извинявам се за лошото качество на снимката!


* IMG_0466.JPG (51.99 KB, 250x335 - видяно 1737 пъти.)
« Последна редакция: януари 12, 2012, 18:56:42 от michelle » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #109 -: януари 12, 2012, 16:26:36 »

michelle, честито! Браво и на Снежанка за избора!
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 13, 2012, 09:21:29 »

 give_rose give_rose @}->--Много се радвам, че съм успяла да те зарадвам  give_rose  Също така се радвам, че подаръка стигна невредим понеже топката е стъклена и имаше риск ....но много ми хареса и бях прочела че обичаш ръчно направени неща  smile Не са лично от мен ...но все пак е ръчно направена от някого ...... smile smile smile Аз лично много обичам бяло и като видях шалчето  се влюбих в него и се надявах да го харесаш .
Съжалявам ,че трябваше да почакаш толкова за получаването ....за което се извинявам отново от името на фирмата           give_rose  give_rose give_rose           
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #111 -: януари 13, 2012, 09:42:53 »

 Има за какво да се влюбиш в шалчето  smile Наистина е много нежно и красиво.
 Но не се извинявай! Ти направи толкова много. Радвам се, че се падна да си моята Снежанка  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 13, 2012, 15:18:35 »

Уау, много е нежно и красиво, супер стилно!  girl_in_love Браво на savka за избора и честито на michelle за чудесния подарък!
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 16, 2012, 18:15:30 »

 yahoo суперско
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines