Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:17:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 11 част  (Прочетена 182617 пъти)
 
klavdia_19_
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #465 -: август 25, 2012, 16:31:38 »

Ваня, ако става въпрос за същото ателие, то е сравнително ново нали? Шивачката се казва Роси или нещо подобно и доколкото разбрах е работила в битовия комбинат преди това. Моя позната днес ми я препоръча и по твоите обяснения явно ателието е същото. Тя преди 3 години си е шила официална рокля при нея. За цена незнам дали тук му е мястото да ти казвам колко и е взела. Ще ти пиша на лични по-добре. А иначе случайно стана на въпрос с моята фризьорка за шивачка и тя ми показа снимки на едно от момичетата , които е правила за бала и което си е шило роклята тук в Бургас. Роклята е уникална. Обеща ми да намери номера на тази шивачка и до ден два трябва да го имам, ако не ти е спешно като го получа ще ти пиша пак smile
Активен
vanya2207
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #466 -: август 26, 2012, 07:01:07 »

Благодаря ти,
Не ми е спешно. Аз така или иначе трябва да изчакам майка ми да дойде в началото на септември и ще ходя тогава при шивачка.
Активен
tedytto
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #467 -: август 27, 2012, 12:47:41 »

Клавдия, отиваш в 9 часа сутринта, записват те на рецепцията, плащаш 28 лева и ти дават бланката, въпросното медицинско свитетелство за сключване на брак. Качваш се в лабораторията, взимат ти кръв за Васерман и ти казват, че резултата ще е готов след 12:30. Отскачаш до Психото за заверка, там става бързо, никой не те преглежда, само си плащаш 10-те лева на човек. След 12:30 се връщаш в Св София, дават ти резултата за Васерман, в лаборатрията ти слагат печат, че си ок, отиваш до пулмолога и там не те преглежда, и на рецепцията ти слагат останалите печати. Реално забавянето идва от Васермана..........
snowy, а за изследването на кръвта изисква ли се да не си ял преди това?
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #468 -: август 27, 2012, 12:57:47 »

tedytto , нямам си и идея. blush Ние с милото нищо не бяхме яли от вълнение. Ако искаш звънни един телефон в болницата и ги питай, те ще ти кажат.
Активен
vanya2207
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #469 -: август 28, 2012, 06:26:15 »

За фотограф на сватбата как варират цените?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: август 28, 2012, 06:43:03 »

най-различно, зависи какво искаш smile
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #471 -: август 28, 2012, 10:19:46 »

Здравейте, момичета......

Мога да се похваля с официално обявена вече дата-15.06.2013г., решихме ресторанта да е България. Празнували сме фирмени банкети и знам,  че имат добра организация,  а и отзивите от гости присъствали на сватби в него р-нт са добри. Поразпитах за Атлантис,  но ми казаха,  че за жалост управителите били с ужасни обноски и организацията им куцала леко.
От обикаляне по златарски ателиета се спряхме на момчетата от ул. Ал.Велики-допаднаха ни като отношение и показаха доста добри техни изработки.
Относно сватбените агенции пообиколихме няколко,  но все още не сме се спряли конкретно на някоя. Моля момичетата,  които са ползвали услигуте им да ми препоръчат добри професионалисти.  smile
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #472 -: август 28, 2012, 11:31:48 »

klavdia_19_ писах ти на лични за Сузи стил
milena_hexe ние останахме много доволни от Атлантис /бяхме в малката зала на 08.10.2011 г./
Активен
marojinka
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #473 -: септември 06, 2012, 10:01:50 »

Здравейте, бъдещи булки!
Дали някоя от вас има идея къде в Бургас, правят хартиени букети с бонбони?
Трябват ми на 17.09  smile
Благодаря!
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #474 -: септември 10, 2012, 14:05:07 »

Здражейте бургаски булки. Тъй като не познавам много града, ще ме ориентирате ли кои са добрите сжатбени агенции.  give_rose
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #475 -: септември 11, 2012, 13:18:18 »

Здравейте, бъдещи булки!
Дали някоя от вас има идея къде в Бургас, правят хартиени букети с бонбони?
Трябват ми на 17.09  smile
Благодаря!

Здравей! Букети с бонбони правят на ул."Републиканска", отсечката след "Кирил и Методий" .
Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #476 -: септември 11, 2012, 15:24:58 »

swan, зависи какво разбираш под добри сватбени агенции. Аз съм на мнение, че такива почти не останаха в Бургас. Нищо, че са много усмихнати и приветливи. Агенциите се превърнаха в едни посредници, които слагат пари в джоба от комисионни и забравят, че работата на една истинска агенция далеч не се ограничава с това да предлагаш калъфи за столове и пластмасови арки.
Но ако държиш на агенция, ще ти пиша на лични за една-две, които поне биха се отнесли коректно.
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #477 -: септември 12, 2012, 10:06:07 »

Много ти благодаря Love_joy, ще се радвам ако ми пишеш на лични. И още един въпрос - колко по-рано трябва да се запази ресторанта, за да съм сигурна че няма да има изненади (мислим сватбата да е през юни)?
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #478 -: септември 13, 2012, 09:25:21 »

Като си запишете дата и час в ритуалната, си резервирайте и ресторанта. Ако сте сигурни, че ще успеете да запишете часа и датата, които искате, нищо не ви пречи и да си рзервирате ресторанта и по-рано...
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: септември 14, 2012, 16:44:14 »

ако все още си търсиш агенция, мога да ти споделя моите впечатления, но пак на лично! Пиши ако имаш нужда smile
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines