Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:53:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Maslinka - 29.09.07  (Прочетена 72877 пъти)
 
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« -: септември 16, 2007, 20:33:20 »

Мисля, че е време и Maslinka да си има тема за сватбата  give_rose
« Последна редакция: септември 28, 2007, 22:42:28 от maria_lakova » Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 16, 2007, 20:34:25 »

Maslinka, малко остана и до твойта сватба smile Кажи как върви подготовката  air_kiss
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 16, 2007, 20:40:25 »

хайде, маслинка, разказваааааай, че не останаа yahoo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 16, 2007, 20:42:21 »

И на мен ми е интересно!  Wink Как се чувстваш?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 16, 2007, 23:08:46 »

dani81 благодаря ти за темичката give_rose много ме трогна blush
ами момичета здраво ме тресе предсватбената треска :girl_impossible:преди час изпратих милото,няма да се виждаме до петък cray,остана ми тортата,разположението на масите,последни оточнения с агентката blum,да платя цветята,...........на 24 съм на пробна прическа и ще показвам снимки.ох трябва да разпечатам имената за table-картичките huhhuh.gif и най тъпото е че 15дни преди сватбата се оказахме без ракия hysteric решихме да я пробваме и тя се оказа отврат,сега свекара иска нещо да я преварява,но майка държи да купим нова и как ще се разбираме незнам.общо взето имам доста дреболии да върша и колкото повече наближава 29-ти толкова повече откачам insane
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 17, 2007, 08:15:15 »

Ще се справиш, не се притеснявай! Само вълнение, без никакво притеснение  blum, но е верно, че и аз бях голяма паника преди сватбата и за това безмислено се карахме. Организирай си нещата, които имаш да свършиш за предстоящите дни и ще видиш, че лека полека ще ги отмяташ.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 17, 2007, 08:48:18 »

Маслинка,Маслинка...това сигурно е най-дългоочакваната от мен сватба в този форум!Наистина в последните дни адреналинът се покачва и сякаш от нищото изскачат безброй дреболийки,които чакат теб да бъдат свършени,но следейки подготовката ти през тези месеци смея да твърдя,че ти организираш всичко чудесно и в подробности и съм сигурна,че ще бъдеш страхотна булка и ще имаш незабравима сватба!Имаш невероятно красива рокля,и ти самата си такава,всичките ти дреболийки и аксесоари са изпипани и в тон,а колкото до вълнението и треската-че нали трябва да се запомни кога се жени човек!Пожелавам ти бурни емоции преди,на самия ден и след това,но само и единствено приятни Wink
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 17, 2007, 17:05:55 »

Maslinka,  не се притеснявай , всичко ще мине по вода  good Нормално е с наближаването да ти е по-напрегнато smile и аз съм така  laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 17, 2007, 17:29:54 »

Маслинка не се притеснявай убедена съм че всичко ще бъде наред give_rose роклята ти е прекрасна ти в нея ще си като принцеса и всичко което си направила до сега е невероятно!!малките детайли са най-пипкави  отнемат много време и късат нерви!това са бели кахъри както казват старите хора.с нетърпение очаквам да те видя като булка може да е смешно но аз по твоята сватба измервам времето до моята blush blush все си мисля "дойде ли сватбата на маслинка ще започна и аз да се паникьосвам до тогава ще се сдържам да съм спокойна blush мине ли и сватбата вече ще съм пред нервен срив сигурно laugh не зная защо но имам чувството че колкото повече наближава твоя ден толкова повече и аз се хващам че се изнервям за моя!има и още сватби преди моята но аз си я асоциирам по някакъв странен начин с твоята O_Oа за ракията спокойно ще се пие всичко ние българите не пием само вода от бойлера и нефтопродукти laugh
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #9 -: септември 17, 2007, 17:32:06 »

Спокойно едно по едно всичко ще се нареди. Погледни го от тази страна - ти си свършила по-голямата част от нещата и са останали само няколко за доизясняване. Имаш достатъчно време и знам, че всичко ще се нареди идеално, така че не се тревожи и ако можеш дори ден-два преди сватбата намери два часа за себе си да си починеш, да си поемеш въздух и да се отпуснеш преди големия ден.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 18, 2007, 08:40:40 »

Maslinka мила стягаи се  Wink, идва най-прекрасния ден за теб. Пожелавам ти само хубави емоции  yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 18, 2007, 09:25:45 »

Маслинче имало темичка и за теб !!! дойде и твоят ред !!!! най-дълго организираната сватба от както съм в този форум !!!!!!!!!! пожелавам ти мила на фона на тази цялата организация с изминали трудности и неволи (които сигурно си имала) да си изкарате най-страхония ден в живота ви !! пожелавам едно хубаво време тъй като ще сте навън и трябва да има слънчице !!!!!!!   butterfly butterfly butterfly Sunshine Sunshine Sunshine Flower Flower Flower

разбира се после много див купон с много танци  и  DANCE DANCE горчиво !!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 18, 2007, 09:31:28 »

summer_sky,Ели .,MALENA,kleo_20 ,dani81,Rossistela много ви благодаря за млите пожелания give_rose
дано да е слънчево,това ми е най голямото притеснение huhhuh.gif
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 18, 2007, 09:40:41 »

Масликата на форума, не остана вече! Пожелавам Ви много приказна сватба с много красиви емоции и най - вече много  Sunshine Sunshine Sunshine
На нашата сватба имаше и дъжд, и слънце, а на планината имаше сняг  girl_impossible, но това не ни помрачи настроението, даже ни го подобри много и ни развесели още повече.
Бъдете много красиви и щастливи на Вашият ден!!!  give_rose
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 18, 2007, 09:42:25 »

Ей как се радвам и аз да видя, че maslinka си има вече темичка за сватбата  Bravo Наближавааааа!!!! А и аз някак си измервам времето до нашата сватба с твоята и затова още повече се вълнувам - вие сте точно една седмица преди нас danceg

Дано времето е слънчево и усмихнато като днешния ден и да си изкарате страхотно  CHEERS Последните дни преди сватбата са най-напрегнати, но това е нормално и знам, че всичко при вас ще се нареди. Успех и само позитивно мислене  girl_in_love
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines