Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:25:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хемороидче или... :(  (Прочетена 5177 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« -: декември 02, 2011, 11:49:39 »

Здравейте. Снощи след ходене по голяма нужда - на хартията кръв, бистра. Не в изпражненията, а само на хартията. Постреснах се, обаче се сетих, че миналата година по друг повод ми правиха колоноскопия и видяха вътрешни хемороиди, които обаче досега не са ми създавали проблеми. Дали тази кръв се дължи на тях или да се тревожа?   
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 02, 2011, 12:55:37 »

Може да е от тях, може да е и фисура. Болеше ли те? На-добре  е все пак да те види специалист.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 02, 2011, 13:05:56 »

Болка не, само лек дискомфорт. Но кръвта е съвсем бистра, тоест някъде в началото е проблема. Не мога тия дни да ида на лекар...
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 02, 2011, 13:39:56 »

Тогава по-скоро е фисурка. Лекува се лесно в началото, ако е такова, трябва да смениш диетата и да си вземеш разни мехлемчета, Пайлекс помага. Ако обаче не се предприемат мерки се стига до оперативна намеса. Иначе може да си я носиш с години. Тя е просто раничка, получена по някакъв начин, която предвид мястото, на което се намира, заздравява много трудно. Получава се по различни причини.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 02, 2011, 14:05:59 »

Много неприятно. И сега като седя усещам нещо - не болка, а някакво неприятно чувство. Днес не съм ходила до тоалетна и не знам кръв дали ще имам. Много се притеснявам, да не е нещо сериозно, че малко съм си паника... pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 02, 2011, 14:12:51 »

Най-вероятно наистина фисура, вкъщи ни помогна Масту маз, в тубичка. Но трябва да си упорита  с мазането и да не допускаш запек. Все пак ако продължи повече от 2 седмици, ще се наложи и лекар да погледне  give_rose, при нас мина без докторите, само с мазането и пиене на леки натурални слабителни. Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 02, 2011, 14:21:05 »

Какви леки слабителни си ползвала? И това кремче как се маже като са вътрешни, има ли апликатор? Много ви благодаря момичета, че ми помагате. Аз каквато съм паника...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 02, 2011, 14:27:52 »

има апликатор, да. значи слабителни, ако си имаш запек- сена на хапчета (продава се по аптеките, до 2 лв е), или ако си ок със стомаха, за момента заради фисурката превантивно лаксал, към него не се и привиква. Но е задължително да не допускаш запичането, защото се разранява още повече.  Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 02, 2011, 19:00:08 »

Преди малко ходих, нямаше кръв. Надявам се да е било нещо инцидентно. Ще видим...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines