Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:03:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско парти  (Прочетена 114987 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 26, 2012, 08:08:25 »

Именно. Точно това имах предвид, но казано по друг начин. Дали ще е вкъщи, на кръчма, дискотека или бар, важна е самата емоция!
Аз съм твърдо убедена, че ако мъжът би се впечатлил толкова много от една стриптизьорка, че да направи това от което обикновено се притесняват бъдещите булки, то тогава това не е точният мъж! Същото се отнася и за булката, разбира се.
Аз лично никога не бих позволила да ме тормозят такива мисли. Някак ми се струва супер излишно, унизително даже!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 26, 2012, 09:04:19 »

Мен и до ден днешен ме е яд, че мъжа ми не е имал стриптизьорка! Според мен това си е част от партито. Но за себе си аз не исках стриптизьор понеже ми е гейско да гледам как мъж се кълчи!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 26, 2012, 12:23:51 »

Но за себе си аз не исках стриптизьор понеже ми е гейско да гледам как мъж се кълчи!

Това е и част от моята истина по темата Xixixi

А мъжа ми го заведоха на ергенско парти в стриптийз клуб (част от програмата) и после с баджанака си много гордо коментираха, как са си изгубили времето защото вкъщи имали много по-хубави момичета. За хубостта го вярвам (без да твърдя, че съм някаква хубавица), дали им е харесало не мога да коментирам, и двата варианта си имат предимство. Само да спомена, че останалите от компанията, като се женеха държаха да НЕ отидат на стриптийз клуб pardon.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 26, 2012, 12:48:58 »

Моят съпруг имаше страхотно ергенско по неговите думи, но и аз вярвам, че е било така като познавам компанията- първо кръчма с хапване и пийване, после стриптийз бар, където на него и на кума са им поръчали индивидуални танцьорки, които са им танцували голи в скута smile
 Моето моминско също не отстъпваше , бяхме също на заведение само, че с програма и танцьори, масата беше специално украсена в цветовете на сватбата, заведоха ме дотам със завързани очи, после имахме също индивидуални танци (но не от голи мъже lol и изобщо беше много весело smile
Въпрос на гледна точка е това с голите танци и всеки сам си избира как да се забавлява smile
Ние с мъжа ми тази година пак повторихме купона на ергенското и моминското на нашите кумове и въпреки, че съпругът ми не е бил младоженец, пак е имал индивидуален танц от гола девойка lol подарък от кума smile но аз съм ок с тези неща, щом се забавляват момчета, това е най-важното, в крайна сметка си ляга до мен и след като му давам това, което иска, едва ли един танц ще го накара да направи нещо.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #19 -: септември 26, 2012, 20:52:44 »

 Смея да твърдя, че е малко старомодничко ходенето по стриптийз барове в деня преди, след и когато и да е било около сватбата. Виж, една вечер в Студенски град е друго. А и повечето от вас са си походили насам-натам и се чудя, защо се навирате в подобни заведения. Има толкова много места за забавления .
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #20 -: септември 27, 2012, 07:53:45 »

Ергенско и моминско парти не се ли организират от приятелите? В такъв случай май младоженците нямат много избор дали ще ги водят на кръчма или стриптийз бар. На нас тази емоция, надявам се, тепърва ни предстои, като съм оставила за момента приятелите ни да се сетят, че трябва да организират нещо. При вас как беше организацията? Как успяхте да намекнете къде искате да сте и дали да има или да няма голи екстри.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 27, 2012, 08:15:54 »

Според мен това с ергенското и моминското парти е открадната и натресена ни "традиция". В интерес на истината до сега съм ходила на 3 момински партита,мъжо ми съответно на три ергенски -  еми те цяла вечер играли карти, пушили пури, единия път изкарали цялата вечер в боулинга, а третото момче ги заведе в една кръчма и там най-весело си изкарали. Аз съответно в единия случай бях поканена на пижамено парти  crazy,където всички се напихме жестоко с бейлис  blush,с второто момиче и приятелките ходихме на СПА и беше весело, кумата й го организира, а третото момиче заведохме на караоке и си изкарахме супер. В смисъл - не съм убедена че изобщо искам да имам такова парти по задължение. Предпочитам известно време преди сватбата да си взема приятелките и да отидем някъде, където си изкарваме винаги весело и просто да се забавляваме. pardon
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 27, 2012, 08:17:05 »

При нас ергенското го организира кума. Но той откакто го поканихме за кум все за това ергенско говореше. Моминското го организираха шаферката и кумата и в прав текст си им казах какво искам и те даже ме послушаха!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #23 -: юли 20, 2013, 12:45:13 »

Според мен това с ергенското и моминското парти е открадната и натресена ни "традиция". В интерес на истината до сега съм ходила на 3 момински партита,мъжо ми съответно на три ергенски -  еми те цяла вечер играли карти, пушили пури........

https://vimeo.com/70666049

кой , както си го направи smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 01, 2013, 14:35:39 »

За сега имам информация, че не желае ергенско парти,ама приятелите му едва ли ще са на същото мнение..  Oh my ... tease Лудетини!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #25 -: август 01, 2013, 14:41:18 »

Той и моя не искаше, ама то с ергентското парти няма искам не искам.  tease Ама аз се радвам, така трябва да бъде, а и няма да го организира той, така че със сигурност ще има много изненади. Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 01, 2013, 20:27:05 »

Той и моя не искаше, ама то с ергентското парти няма искам не искам.  tease Ама аз се радвам, така трябва да бъде, а и няма да го организира той, така че със сигурност ще има много изненади. Wink
Аз съм на мнение - нека се забавляват,но да не прекаляват много.. Смисъл да се пазят!  pardon
Активен
Bullus
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1



« Отговор #27 -: юли 11, 2014, 18:51:11 »

Аз пък с риск да шашна всички тук, изобщо не смятам да правя ергенско парти.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #28 -: юли 12, 2014, 00:02:33 »

Всеки решава за себе си. Лошото е, че ако размислиш, втори шанс няма да имаш. Освен ако не решиш да се жениш втори път smile
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #29 -: ноември 26, 2015, 22:15:52 »

Моят бъдещ съпруг мислят да ходят в Стара Загора и там да празнуват, но още не са измисли изцяло плана.
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines